92 Los(e)/Seite
Jade Bi-schijf, 19e eeuw, China. D: 5.3 cm.
Twee houten panelen, Japan. HxB: 60 x 36 cm.
Aardenwerken pot, versierd met een bruin groen glazuur, mogelijk Song Dynastie. H: 8.5 cm.
Porseleinen doppenpotje. H: 13 cm.
Porseleinen gemberpot met blauw decor van vazen en symboliek, China, Qianlong. H: 17.5 cm.
Karrewiel met geschulpte rand en blauw decor van bloemen. D: 47 cm.
Porseleinen schaal, famille jaune met decor van draak en paradijsvogel en kom met decor van vissen
Brush washer, China. B: 11 cm.
Kantonees potje, China, 19e eeuw, decor van personen, flora en fauna. HxB: 11.5 x 15 cm.
Drie houtsnijwerkjes en een zijden weefsel met mandarijn eenden, China 19e/20e eeuw.
Divers Aziatisch porselein, voornamelijk kop en schotels.
Divers, w.o.Yixing theesetje, zoutvaatje, vaasje van een noot en Japans saké stelletje.
Chinees porseleinen bord met blauw floraal decor van de drie wintervrienden, met defecten. D: 28
Chinees porseleinen bord met blauw floraal decor van de drie wintervrienden, met defecten. D: 28 cm.
Stel dekselpotten Cloissoné met polychroom decor van vogels en planten op een blauwe ondergrond,
Stel dekselpotten Cloissoné met polychroom decor van vogels en planten op een blauwe ondergrond, Japan 19e eeuw. H: 16 cm.
Polychroom decor van een dame met bloemenmand, 20e eeuw. HxB: 14 x 12.5 cm.
Veertien stuks divers porselein. Toegevoegd spekstenen beeldje.
Drie transferprint 'Kangxi' borden met decor van Jagers, waarvan één gelijmd. D: 22.5 cm.
Divers Chinees porselein, 30 stuks.
Divers porselein, o.a. kom, Arita bord en trekpotje tuitje met defect.
Drie sets van drie porseleinen borden, China, Japan.
Vier borden met motief van bloemen en geometrische versiering, Qianlong, China.
Porseleinen trekpot met blauw floraal decor, China Qianlong (1735 - 1796), deksel manco. H: 18 cm.
Celadon kom Japan, omstreeks 1900 met chip, Imari azijnkannetje Japan, 18e eeuw en schaaltje
Celadon kom Japan, omstreeks 1900 met chip, Imari azijnkannetje Japan, 18e eeuw en schaaltje Japan, omstreeks 1900.
Twee porseleinen kommen, één gemerkt.
Stel porseleinen kommen met polychroom decor van draak en fenix, China, 19e eeuw, een met haarlijn. D: 16 en 8 cm.
Porseleinen vaas, floraal decor, 19e eeuw. H: 21 cm.
Spekstenen bloemenvaas met gesneden draak. HxB: 22.5 x 17 cm.
Japans bloemenvaasje en twee gemberpotten, waarvan een met gelijmd deksel, omstreeks 1900.
Bordje met kraanvogel, blauw decor, Ming, met barst. Toegevoegd diep bord met floraal decor. D: 18.5
Bordje met kraanvogel, blauw decor, Ming, met barst. Toegevoegd diep bord met floraal decor. D: 18.5 en 23 cm.
Trekpot met polychroom decor, 18e eeuw, deksel gerestaureerd. Toegevoegd theekopje famille rose.
Divers porselein, o.a. etagèregoed, met defecten. Toegevoegd messing schaal.
Stel Imari vazen, Japan, 19e eeuw.
Divers porselein, bestaande uit: zes Imari borden, acht borden met blauw/ wit floraal decor, schotel
Vier houten beelden, Indonesië.
Porseleinen bordje met polychroom decor van een bergwaterlandschap, China, Qianlong. D: 22 cm.
Een serie van drie Chinees porseleinen cachepots met onderschotel, gemerkt, omstreeks 1900, oplopend
Een serie van drie Chinees porseleinen cachepots met onderschotel, gemerkt, omstreeks 1900, oplopend in grootte. H: 13 - 24 cm.
Celadon censer Ming, gebroken. D: 34 cm.
Divers Aziatica w.o. Japanse vazen, lakdoosje en sigarettendoosje.
Groene quartz kikkers op houten sokkel vermaakt tot lamp, China 20e eeuw. Toegevoegd gebedenboek,
Groene quartz kikkers op houten sokkel vermaakt tot lamp, China 20e eeuw. Toegevoegd gebedenboek, Java. H: 17 cm.
Swatow schotel, 17e eeuw, defect. D: 48 cm.
Chinees houtsnijwerk visser, begin 20e eeuw, via indonesië. Toegevoegd Japans houtsnijwerkje.
Vier Indische houtsnijwerken. Toegevoegd een Wajangpop.
Divers porselein w.o. theekopjes en schotels met landschapsdecor en lange lijs.
Geelkoperen ghendi, Indonesië.
Divers Aziatica, waaronder Chinees Satsuma.
Een paar Chinese porseleinen kommen. HxD: 6.5 x 14 cm.
Serie van vier schoteltjes, serie van 3 schoteltjes en een bord, alle Qianlong.
Chinese emaille cloisonné kom, 19e eeuw.
Een Chinees, in hout gestoken paneel, met voorstelling van o.a. krabben en kreeften.
Porseleinen cilindervormige vissenkom met decor van figurale panelen in een mille fleur landschap en
Cloisonné hengselvaas met polychroom floraal decor, China omstreeks 1900. H: 37 cm.
Cloisonné hengselvaas met polychroom floraal decor, China, omstreeks 1900. H: 37 cm.
Cloisonné vaas met polychroom floraal decor, Japan, omstreeks 1950. H: 30 cm.
Porseleinen vaas met polychroom decor van lange lijs en karakters, gemerkt met vier karakters, China
Porseleinen vaas met polychroom decor van lange lijs en karakters, gemerkt met vier karakters, China laat 20e eeuw. H: 43 cm.
Bronzen vaas met reliëfdecor van vogels en planten. H: 30 cm.
Twee porseleinen borden, beide gelijmd. D: 21.5 cm.
Poseleinen bord, China, met floraal decor. D: 22.5 cm.
92 Los(e)/Seite