87 Los(e)/Seite
Schilderij, 'Palmbomen'. F. Bakker HxB: 49 x 60 cm.
Schilderij, 'Drinkende soldaat'. HxB: 18 x 12.3 cm.
Schilderij, 'Vrouw bij waterput'. Henri van Daalhoff (1867-1953) HxB: 16.5 x 23 cm.
Schilderij van J.Melse 'Brugge', 1960, gemengde techniek. HxB: 37x 47 cm.
Aquarellen, 17 stuks. J.F.E. ten Klooster
Schilderij, 'Gezicht op boerderij', Jankenberg Halsteren, olieverf op doek, gesigneerd. Willem van
Schilderij, 'Gezicht op boerderij', Jankenberg Halsteren, olieverf op doek, gesigneerd. Willem van Dort (1857 - 1949) HxB: 31.5 x 41.5 cm.
Aquarel 'Knotwilgen'. Meurs van, Martha (1917-2007) HxB: 23 x 31 cm.
Schilderij 'Gezicht op de Ijssel', olieverf op board. Goudvriend, Theo HxB: 34 x 25 cm.
Schilderij, olieverf op paneel 'De tamboerspeler'. HXB: 33 x 39 cm.
Schilderij op doek, Havengezicht te Rotterdam, onduidelijk gesigneerd, met schade. HxB: 28.5 x 38.
Schilderij op doek, Havengezicht te Rotterdam, onduidelijk gesigneerd, met schade. HxB: 28.5 x 38.5 cm.
Schilderij op doek 'Bospad', met schade, gesigneerd H. Endlich. HxB: 39 x 28 cm.
Schilderij, 'Vaargeul Kop van het Hoofd Bergen op Zoom', olieverf op paneel, gesigneerd. Willem
Schilderij, 'Vaargeul Kop van het Hoofd Bergen op Zoom', olieverf op paneel, gesigneerd. Willem van Dort (1857 - 1949) HxB: 37 x 54.5 cm.
Schilderij, toegeschreven aan Willem van Dort, 'Kaai in Bergen op Zoom', houtskooltekening. HxB:
Schilderij, toegeschreven aan Willem van Dort, 'Kaai in Bergen op Zoom', houtskooltekening. HxB: 60 x 49.5 cm.
Schilderij op doek, 'Bloemstilleven'. HXB: 62.5 x 46.5 cm.
Schilderij, olieverf op board, 'Sawa's'. Huisman, J. HxB: 19.5 x 30.5 cm.
Twee schilderijen: 'Kippen in de stal', olieverf op paneel en Paard bij een hoeve'. HxB: 13.5 x 18.5
Twee schilderijen: 'Kippen in de stal', olieverf op paneel en Paard bij een hoeve'. HxB: 13.5 x 18.5 en 22.5 x 28.5 cm.
Schilderij 'Stadsgezicht met brug', gemengde techniek, gesigneerd. Willem van Dort (1857 - 1949)
Schilderij 'Stadsgezicht met brug', gemengde techniek, gesigneerd. Willem van Dort (1857 - 1949) HxB: 47 x 61 cm.
Schilderij 'Boerderij', olieverf op doek. C Kort (1910-1996) HxB: 68 x 58 cm.
Olieverf op doek, 'Portret van een man'. Theuns, J. HxD: 27 x 22 cm.
Schilderij, portret van een man, olieverf op doek. HxB: 63.5 x 78.5 cm.
Schilderij 'Gezicht op een boerderij', Jankenberg Halsteren, olieverf op doek, gesigneerd. Willem
Schilderij 'Gezicht op een boerderij', Jankenberg Halsteren, olieverf op doek, gesigneerd. Willem van Dort (1857 - 1949) HxB: 35 x 46 cm.
Schilderij, stilleven met fruit, gesigneerd Zeis. HxB: 13 x 18 cm.
Schilderij, stilleven met kersen, gesigneerd Koster. HxB: 13 x 18 cm.
Schilderij, stilleven met druiven, gesigneerd Koster. HxB: 13 x 18 cm.
Schilderij, stilleven met fruit, gesigneerd Gasparfi. HxB: 13 x 18 cm.
Schilderij 'Vissers'. Bruin, J. HxB: 13 x 18 cm.
Schilderij 'Haan die zijn kippen overziet'. Meyer, J. HxB: 13 x 18 cm.
Schilderij 'Koeien in de wei'. Zuiderent, Ad HxB: 40 x 50 cm.
Schilderij 'Vrouw met spinnewiel', 19e eeuw. HxB: 26.5 x 31.5 cm.
Schilderij 'IJsgezicht'. Zuiderent, Ad HxB: 24 x 30 cm.
Schilderij 'IJsgezicht'. Zuiderent, Ad HxB: 30 x 40 cm.
Schilderij 'Riviergezicht met bootje'. Zuiderent, Ad HxB: 30 x 40 cm.
Schilderij, 'Schaapsherder', 19e eeuw, onduidelijk gesigneerd. HxB: 13 x 15 cm.
Schilderij 'Zicht op Zeeuws dorp met personen in dracht', A. M. Geijp. HxB: 70 x 93 cm.
Portret van een dame, olieverf op doek, 19e eeuw. HxB: 100 x 75 cm.
Een aquarel van Kees Heynsius en een pastel gesigneerd W.B. HxB: 28 x 22 en 18 x 25.5 cm.
Schilderij 'Boerderij aan de bosrand'. Devriendt, C. HxB: 59 x 87 cm.
Schilderij op doek, 'Bloemstilleven', gesigneerd Willy Fleur. HxB: 48 x 58 cm.
Schilderij 'De moestuin van de boerderij'. Wante, L. HxB: 50 x 59 cm.
Pastel, gesigneerd J.P. Wassenaar, 'Fazanten'. HxB: 60 x 82 cm.
Schilderij 'Haven van Veere', olieverf op doek, dik opgezet. Dirk Verèl (1892-1971) HxB: 62.5 x 47.5
Schilderij 'Haven van Veere', olieverf op doek, dik opgezet. Dirk Verèl (1892-1971) HxB: 62.5 x 47.5 cm.
Schilderij op doek, 'Bloemstilleven', gesigneerd J.B.N. van Gent. HxB: 60 x 48 cm.
Schilderij, stilleven, olieverf op doek, beschadigd. Arie Zwart (1903-1981) HxB: 48.5 x 68 cm.
Schilderij linnen op karton, 'Stilleven' W.F. Vaarzon Morel (1868-1955) HxB: 36 x 45 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, 'Erf met kippen', gesigneerd V. de Salm. HxB: 17 x 23 cm.
Indonesisch schilderij, onduidelijk gesigneerd. HxB: 23 x 34.5 cm.
Schilderij 'Bloemstilleven', olieverf op doek. George Pletser (1871-1942) HxB: 38 x 28 cm.
Winterlandschap, naar Louis Apol. HxB: 21 x 32 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 19e eeuw, naar Louis Apol. HxB: 28 x 39 cm.
Landschapsschilderijen, 15 stuks.
Bloemstillevens, 11 schilderijen.
Schilderijen, twee abstract naakt. Toegevoegd schilderij 'De Wolk'.
Schilderijen op doek: zes diverse bloemstillevens.
Zeven diverse schilderijen, waaronder portretten.
Schilderijen op doek, schepen en bootjes, 15 divers.
Schilderijen op doek, 8 diverse stillevens.
Schilderijen op doek, zes diverse fruitstillevens.
Twee schilderijen op doek van spelende poezen. Toegevoegd 'het Konijnenhok'.
Schilderij op paneel 'Wintergezicht', gesigneerd J.Huiminet. HxB: 36 x 44.5 cm.
Schilderij op doek: 'Boerenhuiskamer met handwerkende vrouw'. HxB: 39 x 48 cm.
87 Los(e)/Seite