292 Los(e)/Seite
Gouden dameshorloge, Rochemont. Gewicht: 17.9 g.
Wit- en geelgouden damesring met bijpassende oorbellen. Ringmaat: 17.25, Gewicht: 4.8 g.
Gouden tientje met hangend haar, 1897 met 18 kt montuur en ketting. Gewicht: 16.4 g.
Bloedkoralen collier met gouden slot, drierijig. Gewicht: 63 g.
Collier met oorbellen, verguld zilver. Gewicht: 13.6 g.
Twee paar gouden facetspelden. Gewicht: 2.8 g.
Gouden armband met parels. Gewicht: 15 g.
Drie paar gouden braamknopspelden. Gewicht: 11.4 g.
Armband, schildpad met goud, defect.
Stel gouden mutsspelden met braamknop. Gewicht: 11.5 g.
Armband, collier en broche, alle met bloedkoraal. Gewicht: 36 g.
Stel gouden bieëncurve spelden. Gewicht: 6.7 g.
Drie antieke ringen waarvan twee goud en één bwg, één met defect. Ringmaten: 18.5, 16.5, 16.5,
Drie antieke ringen waarvan twee goud en één bwg, één met defect. Ringmaten: 18.5, 16.5, 16.5, Gewicht: 13.6 g.
S-broche, niet gekeurd. Gewicht: 41.6 g.
Vier gouden ringen, waarvan één defect. Ringmaten: 19, 16.5, 17, 16.5, Gewicht: 8.7 g.
Zilveren netteslot. Gewicht: 40.7 g.
Cameehanger in gouden montuur met gouden ketting. L: 45 cm., Gewicht: 7.7 g.
Zilveren broche, gemaakt van een slot. Gewicht: 39.8 g.
Camee hanger/broche in gouden montuur. Gewicht: 8.3 g.
Bloedkoralen collier met gouden tonslot. L: 38 cm., Gewicht: 32.8 g.
Cameehanger in gouden montuur aan vergulde ketting. Gewicht: 15.7 g.
Faaljehaak, twee broches met Zeeuwse knop en een horlogeketting. Gewicht: 85.5 g.
Zeeuwse braamknopbroche, goud. Gewicht: 11.1 g.
Rouwcollier. L: 40 cm., Gewicht: 111.5 g.
Gouden hanger met haar. Gewicht: 16 g.
Granaten snoer en een granaten collier met defect. L: 40 cm., Gewicht: 123.6 g.
Diverse zilveren en verzilverde sieraden. Toegevoegd granaten collier.
Granaten snoer met gouden slot, geregen op zilver. L: 38 cm., Gewicht: 63.9 g.
Gouden ring met parels en steentjes. Ringmaat: 17, Gewicht: 9.3 g.
Granaten collier, drierijig met gouden slot. L: 36 cm., Gewicht: 113 g.
Diverse vintage sieraden w.o. zilveren schakelarmbanden en collier met imitatieparels en zilveren
Diverse vintage sieraden w.o. zilveren schakelarmbanden en collier met imitatieparels en zilveren slot.
Gitten collier met gouden steenslot, drierijig. L: 36 cm., Gewicht: 76.4 g.
Diverse sieraden w.o. vintage Cupillard Rieme horloge, Jade hanger en collier, ketting en oorbellen.
Gouden armband. Gewicht: 7.1 g.
Diverse vintage kostuumsieraden w.o. horloge, emaille broche en 14 paar clip oorbellen.
Cornalijnen snoer met bijpassende oorbellen. L: 40 cm., Gewicht: 107.4 g.
Gouden hanger met parels. Gewicht: 6.2 g.
Bloedkoralen armband, drierijig. L: 22 cm., Gewicht: 50 g.
Twee gouden horloges. Toegevoegd een gouden ring met glas. Ringmaat: 19.75, Gewicht: 29.5 g.
Zilveren zakhorloge, defect. Gewicht: 142 g.
Platina dameshorloge bezet met diamantjes en gouden band. Gewicht: 20.4 g.
Zilveren armband, zilveren ketting met hanger, zilveren ring en vergulde zilveren hanger, alle bezet
Zilveren armband, zilveren ketting met hanger, zilveren ring en vergulde zilveren hanger, alle bezet met aquamarijn.
Horloge met gouden kast en goudkleurige band. Gewicht: 22 g.
Twee carneolen colliers, waarvan één met gouden slot. L: 46 cm., Gewicht: 211 g.
Zes chalcedon colliers, o.a. met gouden slot.
Ceintuur met messing gesp in Djokja stijl. Gewicht: 242 g.
Gouden ketting. Gewicht: 27.7 g.
Broche met drie diamanten. Gewicht: 4.5 g.
Tweerijig bloedkoralen armband met gouden slot en bijpassende gouden ring. Ringmaat: 14, Gewicht
Tweerijig bloedkoralen armband met gouden slot en bijpassende gouden ring. Ringmaat: 14, Gewicht 19.2 g.
Twee gouden rouwklokken. Gewicht: 14.2 g.
Gouden schakelkettinkje en gouden ketting met hanger met cornalijnen. Gewicht: 9 g.
Gouden kraalhaak met twee gouden kraalhaak broches. Gewicht: 14.5 g.
Gouden zakhorloge. Gewicht: 63.5 g.
Drie bloedkoralen snoeren w.o. één met cultivéparels. Gewicht: 127 g.
Camee broche in montuur, bwg. Gewicht: 8.2 g.
Gouden braamknopring en gouden hanger. Ringmaat: 19, Gewicht: 10.8 g.
Drie gouden speldjes. Gewicht: 1.3 g.
Twee gouden mannenbroches. Gewicht: 9.6 g.
Broche Schotland, bwg. Gewicht: 18.5 g.
Gouden broche en hanger met bloedkoraal. Gewicht: 5.3 g.
292 Los(e)/Seite