158 Los(e)/Seite
Bronzen beeld, 'Acrobaat met hond en hoepel'. H: 38 cm.
Koperen tabaksdoos met gegraveerd deksel, Holland, 18e eeuw.
Porseleinen Art Deco beeldje van een danseresje.
Thee-emmer met ketel en koperen kolenbak.
Kapspiegel met inlegwerk. H: 74 cm.
Drie wijnrekken, waarvan twee van staal en één van hout.
Haardkolf en asrand. HxBxD: 28 x 126 x 39 en 41 x 70 x 45 cm.
Theedoos, gezwart met palissander, één deksel manco.
Stoomextractorpan voor het ontsappen. H: 32.5 cm.
Divers gebruiksgoed, w.o houten kistjes.
Diverse postzegels van Nederland, oud en nieuw.
Mes, 18e eeuw, met gedamasceerd lemmet. L: 37 cm.
Tin KMD Tiel schaal. Toegevoegd één koperen Dorje.
Plantentafeltje. Toegevoegd drie objecten van latoenkoper.
Handgeknoopt tapijt, Mauri Afghan.
Bietenrode porseleinen theebus, gemerkt R, 18e eeuw, chip.
Parfumflacon met zilveren dop.
Divers gebruiksgoed w.o. Japans serviesgoed, glas en kristal en een bestek van de scheepsmaatchappij
Divers gebruiksgoed w.o. Japans serviesgoed, glas en kristal en een bestek van de scheepsmaatchappij 'Royal Interocean Line'.
Divers gebruiksgoed w.o hangvitirine, kolenbak, haardscherm, haardtang en roodkoperen pannetjes.
Handgeknoopt tapijt en een kleed.
Diverse meetinstrumenten: Esbach albuminometer, lactodensimeter, areometer en een urinemeter van Dr.
Diverse meetinstrumenten: Esbach albuminometer, lactodensimeter, areometer en een urinemeter van Dr. Vogel.
Isphagan tapijt. LxB: 302 x 248 cm.
Spiegel in goud geschilderde lijst. H: 80 cm.
Frans cavalerie pistool, samengesteld.
Bordje, tegel en prent, alle ter herdenking van de watersnoodramp in 1953.
Divers w.o. twee aardappelbakken, vier blikken, drie goudstenen kommen, hengselschaaltje Makkum en
Divers w.o. twee aardappelbakken, vier blikken, drie goudstenen kommen, hengselschaaltje Makkum en twee Chinese porseleinen kop en schotels.
Divers gebruiksgoed w.o bikkels, dobbelstenen, schrijfgerei en visitekaarthouder.
Divers gebruiksgoed: twee kluwenbakjes, palmhouten waterpas, glazeniers hamertje, pianosleutel 19e
Drie latoenkoperen klokschildjes, een witte bus en een beschilderd dienblad.
Aardewerken comfoor, Bergen op Zoom, 18e eeuw, puddingvorm en een aardewerken beker, Brandweer
Aardewerken comfoor, Bergen op Zoom, 18e eeuw, puddingvorm en een aardewerken beker, Brandweer Venray.
158 Los(e)/Seite