102 Los(e)/Seite
Divers zilver en verzilverd bestek.
Diverse zilveren lepeltjes en suikerschepjes.
Zilveren Indonesische sigarendoos, versierd met wapenschild en flora. HxBxD: 8.5 x 12.5 x 4.5 cm.
Kristallen karaf met radgravure decor met bloemenmand in zilveren montuur, Hollands gekeurd. H: 19.5
Kristallen karaf met radgravure decor met bloemenmand in zilveren montuur, Hollands gekeurd. H: 19.5 cm.
Zilveren voet voor een schaal, vermaakt tot kandelaar. H: 13 cm.
Twee zilveren flessenkurken met daarop goudsmidgereedschap.
Zilveren lepels, drie stuks. Gewicht: 174 g.
Cassette met 12 zilveren vorkjes en 23 zilveren lepeltjes.
Inktpot van een paardenhoef met zilveren deksel, 19e eeuw, Arlington & Co.
Zilveren soeplepel, Hollands gekeurd. Gewicht: 65 g.
Zeeuws mes, gerestaureerd. L: 26 cm.
Twee verzilverde kandelaars. H: 55 cm.
Zilveren bowllepel. Gewicht: 197 g.
Stel zilveren kandelaartjes, 19e eeuw. H: 8 cm.
Zilveren dienblad met inscriptie G. Bentink 1879 Amerongen 1929. LxB: 37 x 26 cm.
Twee zilveren tientjes Juliana, drie zilveren rijksdaalders Wilhelmina, twee rijksdaalders Juliana, zilveren lepels en diverse onderscheidingen.
Stel zilveren kandelaars. H: 9 cm.
Stel zilveren kandelaars. H: 19 cm.
Zilveren bestekdelen, Hollands gekeurd. Gewicht: 1409 g.
Djokja schaal, BWG zilver. B: 38.5 cm, Gewicht: 780 g.
Visschep, Hollands gekeurd. L: 30.5 cm., Gewicht: 97 g.
Drie beugelbeursjes, één met defect. Gewicht: 282 g.
Verzilverd olie- en azijnstel met kristallen flessen.
Twee kristallen parfumflacons met zilveren dop en een zilveren ring. Ringmaat: 18.5, Gewicht: 4.4
Twee kristallen parfumflacons met zilveren dop en een zilveren ring. Ringmaat: 18.5, Gewicht: 4.4 g.
Drie zilveren naaldenkokers en een zilveren broekstuk. Gewicht: 100 g.
Klein beugeltasje en broekstuk uit 1776. Gewicht: 68.5 g.
Parfumflacon met gouden dop, in foudraal.
Zilveren sigarendoos, met defect.
Zilveren tabaksdoos, '25 jaar trouwe dienst 1843-1868'. HxBxD: 11.5 x 23 x 7 cm.
Zilveren tasbeugeltje. Gewicht: 56.4 g.
Servetring, hengsel en vulpotlood.
Kristallen tafelset met zilveren garnituur, waarvan één met breuklijn in het kristal, Hollands
Kristallen tafelset met zilveren garnituur, waarvan één met breuklijn in het kristal, Hollands gekeurd.
Twee zilveren lodereindoosjes, Hollands gekeurd, waarvan een met defect aan deksel.
Divers zilveren koffiegarnituur.
Vier maliën beugeltassen. Gewicht: 1004 g.
Divers zilver w.o. broche en armband met Zeeuwse knoop, beursje, los beugeltje en zes koffielepels. Gewicht: 143 g.
Zes zilverbaren met de afbeelding van de zes paleizen van ons vorstenhuis met een gehalte van
Zilveren inktpot. Gewicht: 147 g.
Zilveren dienschaal. Gewicht: 66.8 g.
Zilveren dienblad, Duitsland. Gewicht: 71.2 g.
Drie tassen met zilveren beugel, waarvan een met petit point stof.
Zilveren lepel, Jan van Giffen (1746-1781), Groningen. Gewicht: 41 g.
Parfumflacon met gouden montuur en sierstuk.
Zilveren portemonnee, Frankrijk, 19e eeuw. Gewicht: 46 g.
Zes zilveren theelepels, Van Kempen, 1858-1924. Toegevoegd tien zilveren koffielepels. Gewicht:
Zes zilveren theelepels, Van Kempen, 1858-1924. Toegevoegd tien zilveren koffielepels. Gewicht: 181 g.
Zilveren miniatuur bruidswagen. H: 9 cm., Gewicht: 60 g.
Zilveren miniatuur 'Vishandelaar'. H: 4.5 cm., Gewicht: 22.3 g.
Divers gebruiksgoed:. bonbonnière met zilveren hengsel, karaf op zilveren voet, stopflesje, twaalf
Zilveren miniatuur 'Hondekar'. Gewicht: 17.9 g.
Gouden portretmontuur. HxB: 6 x 5 cm., Gewicht: 76 g.
Divers verzilverd gebruiksgoed, w.o. 12 persoons bestek cassette van 90 delen en 12 persoons
Divers verzilverd gebruiksgoed, w.o. 12 persoons bestek cassette van 90 delen en 12 persoons viscouvert in cassette met parelmoer heften, Engels.
Dienbestek, Frankrijk, met handvaten van zilver.
Kralentas met zilveren beugel.
Divers zilver w.o. strooibus, servetring, miniatuur huisje.
Twee vijfarmige zilveren kandelaars. H: 19 cm.
Djokja verzilverd presenteerblad met gewelfde opstaande rand, Indonesië, 19e eeuw. D: 52 cm.
102 Los(e)/Seite