Keine Abbildung
Auktion beendet
Live Übertragung

Auktionstag(e)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 0,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 0,00%

Ort der Versteigerung

Korendijk 28, HP Middelburg, 4331, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 620060280

Verfeinern Sie Ihre Suche

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Fine Art & Antiques (882)
Filter entfernen
882 Los(e)

Sortieren nach:

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 882 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Drie dekselkommen op schoteltjes, porselein met blauw floraal decor, Japan, 19e eeuw, met defecten. Toegevoegd porseleinen kop en schotel met d...

Porseleinen cilindervormige vissenkom met decor van figurale panelen in een mille fleur landschap en een binnenkant gedecoreerd met karpers, Chi...

Porseleinen schaal met blauw decor van een landschap met pagode, China, Qianlong. Toegevoegd porseleinen bord met blauw decor van een boom met blo...

Vier ingelijste foto's Nederlands-Indië ca. 1900 w.o. één van Kapitein der zee Frits Nijland en een tekening met vermoedelijk een zelfportret va...

Boek, 'Divi Ioannis Chrysostomi archiepiscopi constantinopolitani Opera Omnia', Tomvs Primvs. Antverpiae, apud Viduam & haredes Petri Belleri, Ann...

Hörmann, B. - Pflanzen - Taschenbüchlein. Deel 1 - 7, in totaal 9 delen (2x deel 5 en 7), München, G. Franz'sche Buchdruckerei, ca. 1940. Met vele...

Ambrosius, E. - Andrees Handatlas Siebente Auflage. Bielefelt en Leipzig, Verlag von Velhagen & Klasing, 1921. Groot folio, originele bestempelde ...

Watts, J. Kort Begrip der geheele Schriftuurlyke historie. Amsterdam, I .Tirion, 1746, klein octavo, origineel perkament, met 27 gravures, waarvan...

Boek, Mémorial de Sainte- Hélène, Parijs, L 'auteur, tous les libraires de France et de l 'étranger, 1823-1825. Deel 1 - 4 en 7 - 9. Octavo, origi...

Memorandum van het gouden bruilofstfeest mijner ouders, de heer Gerrit Jan Wolters en mejuffrouw Derkjen Heukelman, Zutphen 1855, incl. 1e adverte...

Loading...Loading...
  • 882 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose