882 Los(e)/Seite
Vier Indische houtsnijwerken. Toegevoegd een Wajangpop.
Divers porselein w.o. theekopjes en schotels met landschapsdecor en lange lijs.
Geelkoperen ghendi, Indonesië.
Divers Aziatica, waaronder Chinees Satsuma.
Een paar Chinese porseleinen kommen. HxD: 6.5 x 14 cm.
Serie van vier schoteltjes, serie van 3 schoteltjes en een bord, alle Qianlong.
Chinese emaille cloisonné kom, 19e eeuw.
Een Chinees, in hout gestoken paneel, met voorstelling van o.a. krabben en kreeften.
Porseleinen cilindervormige vissenkom met decor van figurale panelen in een mille fleur landschap en
Cloisonné hengselvaas met polychroom floraal decor, China omstreeks 1900. H: 37 cm.
Cloisonné hengselvaas met polychroom floraal decor, China, omstreeks 1900. H: 37 cm.
Cloisonné vaas met polychroom floraal decor, Japan, omstreeks 1950. H: 30 cm.
Porseleinen vaas met polychroom decor van lange lijs en karakters, gemerkt met vier karakters, China
Porseleinen vaas met polychroom decor van lange lijs en karakters, gemerkt met vier karakters, China laat 20e eeuw. H: 43 cm.
Bronzen vaas met reliëfdecor van vogels en planten. H: 30 cm.
Twee porseleinen borden, beide gelijmd. D: 21.5 cm.
Poseleinen bord, China, met floraal decor. D: 22.5 cm.
Porseleinen klapmutskom, Japan, 19e eeuw.
Porseleinen theepot, China, 19e eeuw.
Porseleinen kat, China Kanton, 20e eeuw.
Cloisonné Gu vaas, ingelegd met gekleurde steentjes, China, 19e eeuw. H: 37.5 cm.
Diverse sokkels voor Chinees porselein.
Porseleinen vaas, China, model 'rolwagen', blauw/wit. H: 45 cm.
Theepot en twee dekselpotjes, kapucijner fond, China.
Porseleinen wucai vaas. HxD: 32 x 28 cm.
Chinees emaille cloisonné schotel met geschulpte rand met een decor van een phoenix, vlinders en
Chinees emaille cloisonné schotel met geschulpte rand met een decor van een phoenix, vlinders en bladeren. D: 49 cm.
Twee porseleinen vazen met decor van tijgers. H: 30 cm.
Divers porselein, voornamelijk China w.o. twee handgeschilderde dekselpotten.
Porseleinen vaas, wit/blauw decor. H: 25 cm.
Chinees Kangxi bord met zilveren hengsel. D: 21 cm.
Porseleinen bloempot met geel fond. H: 14 cm.
Vijf Japanse Imari borden, 19e eeuw.
Bronzen wierookpotje. H: 5.5 cm.
Porseleinen schaal met blauw decor van een landschap met pagode, China, Qianlong. Toegevoegd
Brons verzilverd inktschaaltje, Yantai. L: 12.5 cm.
Koudvergulde bronzen Boeddha. H: 14 cm.
Bronzen Tang paard op houten sokkel.
Tien achtkantige kopjes en schoteltjes, één kopje gelijmd en paar schoteltjes met haarlijn.
Twee plaquettes met floraal decor, China. HxB: 37 x 25 cm.
Kom in Chinees porselein, Kanton, 19e eeuw, gechipt. HxB: 9 x 23 cm.
Groen porseleinen kommetje met oortjes, China. H: 7.5 cm.
Porseleinen kannetje, China. H: 20.5 cm.
Geel porseleinen schaaltje, China. HxD: 5 x 13 cm.
Celadon schotel, China. D: 28 cm.
Bronzen vaas met Chinese taferelen. HxD: 17 x 13 cm.
Rood porseleinen kommetje, China. HxB: 7 x 13 cm.
Kabinet van hedendaagsche gezichten, Tirion.
Vier ingelijste foto's Nederlands-Indië ca. 1900 w.o. één van Kapitein der zee Frits Nijland en
Boek, 'Divi Ioannis Chrysostomi archiepiscopi constantinopolitani Opera Omnia', Tomvs Primvs.
Boekje " Histoire exacte description du corps Humain". D' Hourly, 1776.
Hörmann, B. - Pflanzen - Taschenbüchlein. Deel 1 - 7, in totaal 9 delen (2x deel 5 en 7), München,
Ambrosius, E. - Andrees Handatlas Siebente Auflage. Bielefelt en Leipzig, Verlag von Velhagen &
Watts, J. Kort Begrip der geheele Schriftuurlyke historie. Amsterdam, I .Tirion, 1746, klein octavo,
Boek, Mémorial de Sainte- Hélène, Parijs, L 'auteur, tous les libraires de France et de l 'étranger,
Memorandum van het gouden bruilofstfeest mijner ouders, de heer Gerrit Jan Wolters en mejuffrouw
Vaderlandsche historie, 21 delen.
882 Los(e)/Seite