882 Los(e)/Seite
Schilderij op doek, 'Bloemstilleven', gesigneerd Willy Fleur. HxB: 48 x 58 cm.
Schilderij 'De moestuin van de boerderij'. Wante, L. HxB: 50 x 59 cm.
Pastel, gesigneerd J.P. Wassenaar, 'Fazanten'. HxB: 60 x 82 cm.
Schilderij 'Haven van Veere', olieverf op doek, dik opgezet. Dirk Verèl (1892-1971) HxB: 62.5 x 47.5
Schilderij 'Haven van Veere', olieverf op doek, dik opgezet. Dirk Verèl (1892-1971) HxB: 62.5 x 47.5 cm.
Schilderij op doek, 'Bloemstilleven', gesigneerd J.B.N. van Gent. HxB: 60 x 48 cm.
Schilderij, stilleven, olieverf op doek, beschadigd. Arie Zwart (1903-1981) HxB: 48.5 x 68 cm.
Schilderij linnen op karton, 'Stilleven' W.F. Vaarzon Morel (1868-1955) HxB: 36 x 45 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, 'Erf met kippen', gesigneerd V. de Salm. HxB: 17 x 23 cm.
Indonesisch schilderij, onduidelijk gesigneerd. HxB: 23 x 34.5 cm.
Schilderij 'Bloemstilleven', olieverf op doek. George Pletser (1871-1942) HxB: 38 x 28 cm.
Winterlandschap, naar Louis Apol. HxB: 21 x 32 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 19e eeuw, naar Louis Apol. HxB: 28 x 39 cm.
Landschapsschilderijen, 15 stuks.
Bloemstillevens, 11 schilderijen.
Schilderijen, twee abstract naakt. Toegevoegd schilderij 'De Wolk'.
Schilderijen op doek: zes diverse bloemstillevens.
Zeven diverse schilderijen, waaronder portretten.
Schilderijen op doek, schepen en bootjes, 15 divers.
Schilderijen op doek, 8 diverse stillevens.
Schilderijen op doek, zes diverse fruitstillevens.
Twee schilderijen op doek van spelende poezen. Toegevoegd 'het Konijnenhok'.
Schilderij op paneel 'Wintergezicht', gesigneerd J.Huiminet. HxB: 36 x 44.5 cm.
Schilderij op doek: 'Boerenhuiskamer met handwerkende vrouw'. HxB: 39 x 48 cm.
Schilderijen, zes diverse wintergezichten.
Vijf schilderijen met vioolspelers en clowns.
Diverse schilderijen met bloemstillevens.
Verscheidenheid aan landschapsschilderijen.
Verzameling van 15 landschapsschilderijen.
Krijttekening, 'Boom in duinlandschap'. F.J.Mansveld (1872-1951) HxB: 98 x 72 cm.
Schilderij 'Landschap met molen', olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd. HxB: 27 x 37 cm.
Schilderij 'Herder met schapen', olieverf op doek, gesigneerd Splitgerber. HxB: 33 x 49 cm.
Schilderij, olieverf op board: 'Vennetje', gesigneerd. Dorus Arts (1901-1961) HxB: 22 x 35 cm.
Schilderij, olieverf op doek: 'Boerderij', gesigneerd. Frans Slager (1876-1953) HxB: 24 x 49 cm.
Schilderij 'Boten in de winter', olieverf op board. HxB: 27 x 34.5 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Oude vrouw met geit in boomgaard', gesigneerd, gedoubleerd. Jacob
Schilderij, olieverf op doek, 'Oude vrouw met geit in boomgaard', gesigneerd, gedoubleerd. Jacob Ritsema (1869-1943) HxB: 45 x 60.5 cm.
Schilderij 'Boerderij aan het water', gesigneerd, olieverf op board. Willem Klijn (1892-1961) HxB:
Schilderij 'Boerderij aan het water', gesigneerd, olieverf op board. Willem Klijn (1892-1961) HxB: 31.5 x 43.5 cm.
Schilderij 'Ijsgezicht', olieverf op paneel. Zuiderent, Ad HxB: 24 x 30 cm.
Twee schilderijen, een bosgezicht gesigneerd Seltman en een landschapje van Tetdy Stol. HxB: 29 x 25
Twee schilderijen, een bosgezicht gesigneerd Seltman en een landschapje van Tetdy Stol. HxB: 29 x 25 en 14 x 29 cm.
Aquarel, 'Veerse meer'. Vaarzon Morel Jr., W. HxB: 17.5 x 12 cm.
Aquarel, 'Boerinnen bij het ringrijden'. Vaarzon Morel, W. HxB: 23.5 x 31 cm.
Tekening 'Veere', 1908. Artzenius J, P. HxB: 30.5 x 41 cm.
Schilderij A.M. Luyt, 'Boerenfamilie met paard en wagen'. HxB: 50 x 68 cm.
Schilderij, L.P. Fabien, 'Baigneuse'. HxB: 74 x 60 cm.
Schilderij op paneel 'Ijsgezicht', gesigneerd Essel. HxB: 16.5 x 23 cm.
Marouflé 'Stilleven van perziken'. Welters, W. HxB: 23 x 29 cm.
Schilderij 'Stilleven van groenten en fruit', olieverf op doek. Hendriks, J. HxB: 60 x 75 cm.
Schilderij 'Stilleven van bloemen en vruchten', olieverf op doek. HxB: 44 x 34.5 cm.
Schilderij op doek, 'Oud Hollands landschap op de rivier'. Albertus J. Temming (1942-) HxB: 30 x
Schilderij op doek, 'Oud Hollands landschap op de rivier'. Albertus J. Temming (1942-) HxB: 30 x 40 cm.
'Twee koffiezettende dames in de keuken', paneel. G. Schimmelpenning HxB: 31.5 x 26.5 cm.
Schilderij op doek 'Middellandse zee', gesigneerd Duaiv. HxB: 74 x 92 cm.
Driedelig messing klokkenstel, Frankrijk. H: 46 cm.
Bureau met gecanneleerde poten. HxBxD: 80 x 131 x 71 cm.
Koperen pendule met landelijk decor van een wandelend stel, glasplaat manco. HxBxD: 21 x 36 x 13.5
Koperen pendule met landelijk decor van een wandelend stel, glasplaat manco. HxBxD: 21 x 36 x 13.5 cm.
Driedelig marmeren klokkenstel, omstreeks 1900. HxBxD: 45 x 28.5 x 14 cm.
Regulateur. HxBxD: 75 x 36 x 19 cm.
Hangvitrinekastje en sierlijk tafelblad. HxB: 72 x 56 cm. HxBxD: 54 x 50 x 17 cm.
Stoeltjesklok en tafelklok. L: 48cm, H: 25 cm.
Vitrinekast, dubbel gebogen, wortelnoten, 20e eeuw. HxBxD: 210 x 125 x 33 cm.
Mahoniehouten vlinderbank, Biedermeier. HxBxD: 97 x 163 x 78 cm.
Vitrinekast, dubbel gebogen, wortelnoten, 20e eeuw. HxBxD: 194 x 174 x 35 cm.
882 Los(e)/Seite