752 Los(e)/Seite
Vijf zilveren mosterdpotten, waaronder bolvormig op drie pootjes en floraal reliëfdecor.
Opticaprent 'Zeeslag Nederland - Engeland 30 mei 1781',Georg Balthasar Probst.
Soort: Zadel karabijn. Mechanisme: Percussie Herkomst: Engeland, Birmingham Nummers: 724. Jaartal:
Soort: Gordelpistool Mechanisme: Percussie Herkomst: Picadilly, Engeland Maker: C.H. Egg Jaartal:
Soort: Pistool in cassette met accessoires Mechanisme: Percussie Maker: J. Fenton Herkomst: Engeland
Soort: Pistool Mechanisme: Percussie, getransformeerd van vuursteen naar percussie omstreeks 1835
Tijdschriften DWJ 1971 - 2001.
Boeken over wapens, ca. 40 stuks.
Stel zilveren gespen, een enkele gesp en een gesp vermaakt van een doekslot.
Mes met leeuw, paardemes en heft met pelikaan.
Zeven zilveren Julianatientjes, 4 zilveren rijksdaalders Juliana, zilveren gulden Wilhelmina 1930,
Twee koperen tabaksdozen met gravering, waaronder 'Dat is mijn hantgerijf en mijn tijt verdrijf'.
Zilveren theelepels van Jan Eisenloeffel met geëmailleerde geometrische decoratie, 11 stuks.
Soort: Pistolen Mechanisme: Percussie Herkomst: Frankrijk Jaartal: ca. 1840 Lengte totaal: 35 cm.
Soort: Koppel duelleer pistolen Mechanisme: Percussie. Herkomst: Frankrijk, Puy-de-Dome Jaartal: ca.
Drie 17e eeuwse tegels, ridder en twee kinderspelen.
Zilveren mosterdpot, urnvormig op vierkante voet met handvat en guirlandes.
Zilveren guldens Willem II: 5 stuks uit 1846, 2 stuks uit 1847, 11 stuks uit 1848 en 2 stuks uit
Zilveren guldens Willem II: 5 stuks uit 1846, 2 stuks uit 1847, 11 stuks uit 1848 en 2 stuks uit 1849.
Soort: Pistool Mechanisme: Percussie Herkomst: Waarschijnlijk Zweden Jaartal: ca. 1850 Lengte
Vier zilveren mosterdpotten van divers allooi waaronder met godron rand.
Soort: Dubbelloops jachtgeweer Mechanisme: Percussie Herkomst: Frankrijk Jaartal: ca. 1790 Lengte
Soort: Dubbelloops pistool Mechanisme: Naaldvuur Nummers: 34 en 1000 Herkomst: Luik, België Jaartal:
Soort: Leger geweer Mechanisme: Achterlaad Snider Patent Herkomst: Engeland, Birmingham Maker:
Soort: Colt Pocket Revolver Mechanisme: Percussie Herkomst: Luik, België nummer: 104637 Jaartal:
Soort: Dubbelloops jachtgeweer Mechanisme: Percussie Herkomst: Engeland, Birmingham Jaartal: ca.
Soort: lnfanterie geweer, ontwerp kapitein Boom Mechanisme: Percussie Herkomst: Maastricht Maker: P.
Soort: Musket Mechanisme: Vuursteen Herkomst: Engeland Maker: East India Compagny Jaartal: 1806
Soort: Leger Colt Revolver Mechanisme: Percussie Herkomst: Londen, Engeland nummers: 19180 en
Twee herdenkingsmuntjes, een zilveren rijksdaalder en een Vaticaanmunt. Gewicht: 31.3 g.
Carneolen collier met gouden slot.
Miniatuurpaleisjes, aardewerk.
Verrekijker van het merk Rainbow in leren etui.
Vier zilveren zakhorloges en één van nikkel. Toegevoegd replica Omega polshorloge.
Drie zilveren gespen met Zeeuwse knop, w.o. 'Nieuwlandse esse'.
Kralentas met diamantslijpsel met een ring en haak.
Gegraveerde koperen tabaksdoos, met defect.
Gouden keelknoop vermaakt tot broche, enkele bieëncurve speld en hanger van de dracht. Gewicht: 17
Gouden keelknoop vermaakt tot broche, enkele bieëncurve speld en hanger van de dracht. Gewicht: 17 g.
Koperen penning van het gilde der smeden 1690.
Twee zakhorloges en een klokje van het merk Nepro.
Netsuke, 'liggende katten', ivoor, Meijiperiode.
Glasgitten collier, vier rijen.
Collier van bloedkoraal en granaat met gouden slot.
Granaten collier met gouden slot en glasgranaten armband met 18 kt gouden slot.
Zilveren rijder, Zeeland 1762.
Zilveren zakhorloge omstreeks 1800, Londen, met geciseleerd binnenwerk.
Koperen gildepenning Koopmans- of Kramers Dordrecht 1745.
Zilveren lodereindoosje in de vorm van een miniatuur meubeltje.
Gouden damesremontoir. Gewicht 15 g.
Drie diverse netsukes, ivoor, Meijiperiode.
Gouden ring en broche, beide bezet met bloedkoraal. Gewicht: 11 g.
Bloedkoralen collier met gouden slot, vier rijen, Cadzand. Gewicht: 68 g.
752 Los(e)/Seite