800 Los(e)/Seite
Vier werken en een prent: 'Zeewier', 'Meekrap', 'Duinlandschap', 'Bosgezicht' & 'Oude Jan te
Aquarel 'Vlieland', Henk Kringer 1946. HxB: 30 x 48 cm.
Ingelijste oude foto's, vier stuks, waaronder 'Sahara Algerien'.
Divers ingelijst: drie modeprenten 19e eeuw, aquarel 'Vrouw met mok' en aquarel 'Plattebuiskachel', gesigneerd Max Nauta.
Twee Indonesische aquarellen . HxB: 32 x 50 en 27 x 34 cm.
Twee stadsgezichten en een potloodtekening, alle gesigneerd.
Kunstwerk gemengde techniek, 'Het getij Bretagne 1975'. Rossem, Rie HxB: 50 x 70 cm.
Drierijig bloedkoralen collier met gouden slot. L: 34 cm., Gewicht: 84.4 g.
Litho 'Rivierenland', Hans Gerritsen, 1987 & 'Krootjes' gemengde techniek, onduidelijk gesigneerd.
Twee Litho's: 'De Ontploffing', eigen proefdruk van den Ouden en 'Vederlicht 8/25', Yolande Eveleen 1987.
Twee handgekleurde litho's, 'Java'. Greive HxB: 35.5 x 26 cm.
Steendruk, gesigneerd door Anne Huitema. Toegevoegd twee etsen. HxB: 22 x 39 cm.
Stijltafel, langwerpig met afgeronde hoeken, 'Empire stijl'. HxBxD: 71 x 160 x 90 cm.
Twee Windsor stoeltjes met iepenhouten zitting.
Vier knopstoeltjes met biezen zittingen.
Jugendstil wandelstok, Duits gekeurd handvat met inscriptie.
Diverse drukjes van Ronald Mullié en Henny Huser.
Zilveren fotolijstje en een strooier met zilveren dop. H: 16 en 11 cm.
800 Los(e)/Seite