800 Los(e)/Seite
Schilderij op doek, 'Boerderij met koeien', onduidelijk gesigneerd. HxB: 59 x 69 cm.
Spiegelkast. HxBxD: 217 x 138 x 52 cm.
Twee koperen spijlbedden. HxBxD: 100 x 120 x 195 cm.
Schilderij, olieverf op board, 'Westduinpark den Haag' juni 1955, gesigneerd van Ettingen. HxB: 60 x
Schilderij, olieverf op board, 'Westduinpark den Haag' juni 1955, gesigneerd van Ettingen. HxB: 60 x 81 cm.
Friese stoeltjesklok met defecten.
Kolompendule, zwart gelakt, ingelegd met messing. H: 46 cm.
Schilderij 'Heilige Ignatius', prent Jezus met Jozef, paneel met vijf pilaren, altaarafbeelding
Schilderij 'Heilige Ignatius', prent Jezus met Jozef, paneel met vijf pilaren, altaarafbeelding en 'Ikoon-ei'.
Schilderij op board, 'Bootjes op het meer'. HxB: 60 x 80 cm.
Schilderij op doek, 'Boerenjongen met accordeon', onduidelijk gesigneerd. HxB: 69 x 57 cm.
Eikenhouten kruisvoetkabinet, eerste helft 18e eeuw. HxBXD: 196 x 148 x 58 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Havengezicht'. L Canneel HxB: 59 x 79 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, 'Stal met paarden', gesigneerd De Caluwe. HxB: 28.5 x 38.5 cm.
Comtoise met slinger, stoel en gewichten.
Messing schouwpendule, Frankrijk.
Schilderij op doek, 'Zicht over het water op het dorp', gesigneerd L.R. van Staverden. HxBxD: 102
Schilderij op doek, 'Zicht over het water op het dorp', gesigneerd L.R. van Staverden. HxBxD: 102 x 133 cm.
Schoolklok, Frankrijk, omstreeks 1880.
Schilderij, olieverf op paneel, 'Kippen'. Paul Henry Schouten HxB: 16 x 23 cm.
Eikenhouten kast, beplakt met palissanderhout, 17e eeuw, Zeeuws model. HxBxD: 142 x 150 x 64 cm.
Beeld van een fluitspelende engel op een zuil, vleugels manco. H: 105 cm.
Twee havengezichten op paneel, gesigneerd Brouwer. HxBxD: 22 x 29 en 58.5 x 48.5 cm.
Aardewerken serviesdelen decor Bombay, Minton, omstreeks 1876.
Keukenklok met aardewerken wijzerplaat, jaren '30.
Schilderij op doek, 'Schaapskooi op de heide'. A Sleeswijk HxB: 50 x 68 cm.
Kristallen schaal met 800 gekeurde voet, Duitsland.
Stel koperen kandelaars met Egyptische hoofden in Empirestijl. H: 27.5 cm.
Divers kristal met waaierslijpsel.
Handgemaakte glazen, onder andere voor champagne, sherry en wijn.
Divers kristal w.o. twee vazen.
Vuurverguld bronzen pendulestel. H: 40 en 26 cm.
Pastel, gesigneerd J.P. Wassenaar, 'Fazanten'. HxB: 60 x 82 cm.
Een facet geslepen kristallen coupe op vierkante voet, een Delfts blauw aardewerken dekselpot,
Kristallen karaf met radgravering van bloemenmanden en zilveren decoratief montuur, Hollands
Kristallen karaf met radgravering van bloemenmanden en zilveren decoratief montuur, Hollands gekeurd. H: 19.5 cm.
Kristallen stolp met waaierslijpsel, met defect. Toegevoegd vaasje op zilveren voet.
Kristallen karaf met gravering van druivenranken en zilveren montuur, Biedermeier 19e eeuw, met
Kristallen karaf met gravering van druivenranken en zilveren montuur, Biedermeier 19e eeuw, met defecten. H: 28.5 cm.
Verzilverd olie- en azijnstel met kristallen flessen.
Twee antieke glazen, met geslepen steel. H: 14.5 cm.
Kristallen vaas met zilveren voet. H: 41 cm.
Twee porseleinen schotels met decor van prunus en crackling ice. D: 38.5 cm.
Maria beeldje, polychroom, in zilveren sierbelijsting, Nederlands gekeurd. HxBxD: 42 x 32 x 6.5 cm.
Kristallen coupe op voet. HxB: 19 x 29 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Hutten op de heide', onduidelijk gesigneerd. HxB: 64 x 90 cm.
Theepot Maastricht, Chinoiserie decor, zeldzame uitvoering.
Olie- en azijnset van zilver en kristal, Frankrijk, 19e eeuw.
Delfts blauwe schotel met decor van vogels en planten, met defect. D: 33.5 cm.
Kristallen schaal met zilveren hengsel, Hollands gekeurd, Biedermeier 19e eeuw. B: 30 cm.
Porseleinen geschulpte theepot met blauw floraal decor en symboliek, China Kangxi, met zilveren
Kristallen coupe met zilveren montuur en dito deksel. H: 25 cm.
Porseleinen bord met decor van lange lijs, zotje en prunis. D: 27 cm.
Twee kristallen kandelaars met waaierslijpsel. H: 17 cm.
Kristallen vaas met zilveren voet. HxB: 36 x 23 cm.
Twee tafelstukken met kristal. H: 58 cm.
Divers glaswerk: een Murano vis gesigneerd Livio Seguso, twee boekensteunen met springende rammen '
Royal Leerdam, herinneringsbord t.g.v. het 25 jarig regeringsjubileum van Koningin Juliana (1948 -
Zes slingervazen, waarvan drie met dubbele knoop, Holland 18e eeuw, met defect.
Wedgwood serviesdelen met gouden randversiering.
Spiegel met houten omlijsting, voorzien van houtsnijwerk, China. HxB: 185 x 76 cm.
Hanglamp met goudkleurig montuur van eikenbladeren en glas. HxB: 75 x 45 cm.
Teakhouten kist met koperen beslag, Indonesië. HxBxD: 50 x 89 x 45 cm.
Pagode lantaarn van natuursteen. H: 110 cm.
800 Los(e)/Seite