844 Los(e)/Seite
Aquarel, Indonesië, Hasen Djaafar. HxB: 18 x 28 cm.
Schilderij, olieverf op koper, 'Ruiter in heuvellandschap', niet gesigneerd. HxB: 32 x 25 cm.
Aquarel op papier 'Liggende kat'. Madeleine Peters Tombu (1897-1995) HxB: 29 x 38.5 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, 'Stilleven van vruchten en een Chinese vaas', gesigneerd. O.B. de
Schilderij, olieverf op paneel, 'Stilleven van vruchten en een Chinese vaas', gesigneerd. O.B. de Kat (1907-1995) HxB: 35 x 28 cm.
Schilderij op paneel 'Haventje', gesigneerd J.G. Smits 1823. HxB: 13 x 21 cm.
Schilderij op paneel 'Vissen vanaf de kademuur'. van der Plas HxB: 20 x 24 cm.
Oleografie op paneel, 'Ruiters en paarden'. HxB: 19 x 24 cm.
Aquarel 'Bloemstilleven'. H. Zeegers HxB: 35 x 50 cm.
Ingelijst 3D werk 'De kwast'. HxB: 29.5 x 31 cm.
Vijf divers decoratief hangwerk, waaronder: ets Middelburg en twee schilderijtjes op paneel van Coby
Vijf divers decoratief hangwerk, waaronder: ets Middelburg en twee schilderijtjes op paneel van Coby van Tilburg.
Schilderij marouflé 'Portret', onduidelijk gesigneerd. HxB: 46.5 x 36.5 cm.
Drie porseleinen cachepots met decor van vogels, Herend. H: 9 en 13 cm.
Twee porseleinen koekdozen met bloemdecor en onderschotel.
Mahoniehouten hoekvitrinekast, Biedermeier, 19e eeuw. HxBxD: 224 x 97 x 59 cm.
13-delig gebakstel, Hutschenreuther.
Een 21-delig porseleinen servies met decor van huisjes, 19e eeuw. Toegevoegd afwijkende koffiekan en
Een 21-delig porseleinen servies met decor van huisjes, 19e eeuw. Toegevoegd afwijkende koffiekan en kop en schotel.
Porseleinen serviesje, Biedermeier, melkkan geplakt. Toegevoegd 13 borden met bloemdecor.
Kinderserviesje met o.a. terrine en sauskom.
Drie diverse ingelijste werken van Julien van den Hende, waaronder: houtskooltekenening 'Bosgezicht'.
Schildersezeltje met doek 'Parijs' en eierschaal porseleinen kop en schotel.
Divers gebruiksgoed, w.o. roomstel, dienblad en theepot.
Divers gebruiksglaswerk, waaronder: karaf en presenteerschaal met deksel.
Groot aantal kristallen glazen w.o. 9 Moezel wijnglazen.
Divers verzilverd, w.o. zuurstel en dienblad.
Divers verzilverd, w.o. karaf, roomstel en bestek.
Divers glaswerk w.o. wijnglazen en karaffen.
Twee mahoniehouten theekistjes, Biedermeier, 19e eeuw.
Houten theekistje, 18e eeuw. Toegevoegd houten theekistje, 19e eeuw.
Weegschaaltje op houten voet met diverse gewichten w.o. een sluitgewicht.
Twee palissanderhouten kisten w.o. één met speelfiches.
Twee parelmoeren lepeldoosjes. Toegevoegd theekistje zonder buitendeksel.
Eikenhouten theekist, Engeland. H: 20 cm.
Smeedijzeren slotplaat, vermoedelijk 17e eeuw. HxB: 22 x 21 cm.
Stel dierenschilderijtjes in ovaalvormige vergulde lijst. D: 23 cm.
Twee flessenbakken, zilver met hout.
Divers gebruiksgoed, waaronder glaskristallen ijsemmer en Petrus Regout kannetje.
Divers gebruiksgoed, w.o. bestek, schaal en tafeltje.
Zijden bidtapijt, getekend door de maker. LxB: 113 x 73 cm.
Twee ingelijste reproducties van schilderijen van kinderen, aquarel van het stadhuis van Middelburg en 8 litho's van diverse voorstellingen.
Olieverf op doek, 'Bloemstilleven'. Emanuel van der Ven (1866-1944) HxB: 39 x 51 cm.
Stel koperen wandkandelabers, opengewerkt model.
Copier spijkerbol met dito asbak. H: 8.5 en 4 cm.
Drie bronsjes, waaronder 'Spelend meisje'.
Aardewerken serviesdelen 'Petrus Regout & Co Maastricht', Vorm Ineke.
Divers gebruiksgoed, waaronder: platelen cachepot en Leerdam persglas kannetje.
Perzisch handgeknoopt tapijt. HxB: 130 x 93 cm.
Divers glaswerk, waaronder blauw wit geslepen glazen karaf. Toegevoegd houten dienblad met pastoraal
Divers glaswerk, waaronder blauw wit geslepen glazen karaf. Toegevoegd houten dienblad met pastoraal decor.
Twee doosjes en twee platelen vaasjes, alle eerste helft 20e eeuw.
Divers gebruiksgoed w.o. lepeldoosje, fotolijstje, kristallen hengselschaaltje, glazen dekselpot
Divers gebruiksgoed w.o. lepeldoosje, fotolijstje, kristallen hengselschaaltje, glazen dekselpot op onderschotel en naaldenkoker.
Drie diverse kristallen karaffen w.o. twee knijpflessen en een gembercoupe met deksel.
Divers siergebruiksgoed, waaronder groen glazen vaas Serica, Copier.
Divers siergoed, waaronder spekstenen sculpturen en keramieken dekselpot.
Schilderij op karton 'Heuvellandschap', gesigneerd Michel Henry 1928. HxB: 22 x 27 cm.
Zes glazen waarvan drie 18e eeuws.
Twee bronzen beeldjes van figuren met wapens. H: 20 cm.
Vier flutes en een slingerglas.
Aardewerken serviesdelen met groen en gouden accent, Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland
Aardewerken serviesdelen met groen en gouden accent, Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda Plazuid .
844 Los(e)/Seite