- Nur Lose mit Abbildungen
844 Los(e)/Seite
Zeven diverse keramieken sierobjecten.
Twee Oosterse tapijtjes, Belouch en een kamelendek. LxB: 103 x 62; 90 x 58; 55 x 50 cm.
Viool met strijkstok in houten koffer.
Twee beschilderde aardewerken beelden. H: 41 en 43 cm.
Paar beschilderde tinnen kastanjevazen, omstreeks 1820. H: 21 cm.
Vuurvergulde Empire pendule, gesigneerd 'Rossel a Rouen'. H: 37 cm.
Wedgwood blauw Jasperware koekjespot. H: 13 cm.
Biscuit: vrouwelijk naakt op leeuwin, naar beeldhouwer Thorvaldsen, 19e eeuw. HxL: 31 x 26 cm.
Twee Jasperware plaquettes met dames dansend in de natuur. H: 24 cm.
Twee Wedgwood stijl plaquettes. HxB: 15 x 13 en 10.5 x 15.5 cm.
Aardewerken servies met blauw overdrukdecor.
Gebombeerd kabinet met drempeldeuren, bloemmahonie op eiken, Holland, 18e eeuw. HxB: 247 x 190 cm.
Twee houten stoelen rijkelijk gesneden met lederen zitting, 19 eeuw.
Platelen vaas, Regina. H: 30 cm.
Serie van drie slingerglazen met rode en witte slingers in de stam, 19e eeuw. H: 16.5 cm.
Glazen stopfles met Jugendstil bloemdecor. H: 27.5 cm.
Bronzen Satan spiegelend in tuinvaas, 20e eeuw, Richard de Vrije. H: 26 cm.
Zes Uberfang wijnglazen, Boheme, één met chip. H: 19 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, 'Portret van een man'. Jan Wiegers (1893-1959) HxB: 30 x 25 cm.
Kleurenets 'Egypte'. Harry van Kruiningen (1906-1996) HxB: 45 x 33 cm.
Schilderij 'Composition Lanzenisch-bewegten', gesigneerd door A. Trondle (1913-1974), gedateerd
Schilderij 'Composition Lanzenisch-bewegten', gesigneerd door A. Trondle (1913-1974), gedateerd 1960. A. Trondle (1913-1974) HxB: 64 x 50 cm.
Schilderij op doek 'Dorpsgezicht', gesigneerd Levedy 36. HxB: 44.5 x 35.5 cm.
Artifort fauteuil, stoffering niet origineel.
Schemerlamp, chroom met hout.
Schemerlamp, chroom met hout.
Pastoe kast 'Amsterdammer'. HxBxD: 170 x 55.5 x 50 cm.
Drie Boheemse glazen. H: 11.5 cm.
Steengoed thee- en suikerpot.
Steengoed thee- en suikerpot.
Alka kunst Bavaria porseleinen plaque ' Dansende vrouw ', gemaakt door Fritz Klimsch (1870 -
Alka kunst Bavaria porseleinen plaque ' Dansende vrouw ', gemaakt door Fritz Klimsch (1870 - 1960). HxB: 31.5 x 20 cm.
Bronzen sculptuur, 'Vrouwenhoofd', op arduistenen basement. H: 42 cm. (incl. basement)
Porseleinen beeld van een vrouw, deels biscuit, deels glazuur. L: 31 cm.
Bronzen sculptuur van een vrouw, Lex Haag, gemerkt, 20e eeuw. H: 24 cm.
Schilderij op doek, 'Piano spelend meisje'. HxB: 40 x 30 cm.
Litho, 'Kraaien in een landschap'. Adriaan van 't Hoff (1893-1939) HxB: 35.5 x 48 cm.
Schilderij op doek, 'Stilleven met appels', niet gesigneerd. HxB: 60 x 80 cm.
Schilderij, olieverf op board, 'Frans landschap'. C. C. van Niekerk (1897-1984) HxB: 62 x 75 cm.
Schilderij op doek 'Bloemstilleven'. Theo Van Rintel (1936-) HxB: 78 x 69 cm.
Schilderij op board, 'Steigerend paard', 20e eeuw, met signatuur. HxB: 97 x 79 cm.
Tegeltafeltje en een spiegel met kerfsnede lijst.
Schilderij, olieverf op doek, 'Bosgezicht'.
Schilderij, olieverf op doek, strandgezicht. HxB: 40 x 60 cm.
Schilderij op doek 'Zeeslag bij Cádiz'. David Levy Lima HxB: 88 x 118 cm.
Wagenbak, voorzien van steekwerk.
Lichtgroene kattekopfles, 18e eeuw. H: 19 cm.
Zilveren tafelset met blauw glazen binnenbakjes, Engeland.
Zilveren set van kristallen peper- en zoutvaatje met mosterdpotje.
Koperen tabaksdoos, 'oorlogsvoorstelling'. L: 16 cm.
Twee Engels zilveren kandelaars met parelrand. Toegevoegd twee kandelaars in slechte staat. H: 5
Twee Engels zilveren kandelaars met parelrand. Toegevoegd twee kandelaars in slechte staat. H: 5 en 6.5 cm.
Twee koperen tabaksdozen, L: 17.5 en 15.5 cm.
Drie zilveren zakhorloges, w.o. Waltham watch. Gewicht: 376 g.
Divers naaigerei w.o. gouden vingerhoedje, zilveren en benen naaldenkoker en een benen doosje.
Twee koperen tabaksdozen, met gravures van Haarlem en Gouda. L: 17 en 14.5 cm.
Nieuwlandse 'Esse' en kralenbeursje.
Twee zilveren tasbeugels en zilveren sigarettendoosje.
Tak antiek bloedkoraal. L: 18.5 cm.
Gestoken houten doosje met hierin een grote hoeveelheid gegraveerde parelmoeren speelfiches, China
Geelkoperen tabaksdoos met bijbelse voorstelling. L: 11 cm.
Vijf zakhorloges, met defect.
Vijf zakhorloges, met defect.
Twee koperen tabaksdozen, L: 15.5 en 13 cm.
844 Los(e)/Seite