844 Los(e)/Seite
Zachthouten bordenrek. HxB: 118 x 116 cm.
Gemengde techniek op papier 'Vissersboten in de haven'. Theo Idserda (1915-1992) HxB: 65.5 x 87.5
Gemengde techniek op papier 'Vissersboten in de haven'. Theo Idserda (1915-1992) HxB: 65.5 x 87.5 cm.
Toonbank vitrine. HxBxD: 13 x 76 x 54 cm.
Divers gebruiksgoed, waaronder: zilveren lepeltjes en twee aardewerken tegels met blauw decor.
Diverse gebruiksgoederen, waaronder: koperen lantaarn en weegschaal.
Pander meubeltje met bar interieur. HxBxD: 74 x 102 x 42 cm.
Diverse mutsen en een hoofdijzer, Zuid Bevelandse dracht.
Diverse kledingstukken van de Walcherse vrouwendracht.
Beschilderde klok, 'Vrouwelijke muzikanten in het bos'.
Twee schilderijen op doek in vergulde gipslijsten, 'Bosgezichten'.
Marouflé 'Strandgezicht', gesigneerd B. Tholen. HxB: 46.5 x 58 cm.
Schilderij, olieverf op doek 'Buck hill fall'. Gerard Wiegman (1875-1964) HxB: 46 x 56 cm.
Divers zilver w.o. gehamerd schaaltje, twee comfoors en twee theepotten.
Miniatuur pendule onder stolp, Zappler, stolp defect. H: 20 cm.
Zilveren kwispedoor. H: 8.5 cm. Gewicht: 125 g.
Set van suikerpot en melkkan, 19e eeuw, Hollands gekeurd. Gewicht: 456 g.
Zilveren schaal, Reed & Barton. D: 29 cm.
Zilveren mocca schenkkannetje, Biedermeier, 19e eeuw. H: 18 cm.
Geelkoperen tabaksdoos L: 15 cm.
Zilveren theepotje, 19e eeuw, Hollands gekeurd.
Zilveren soeplepel, Begeer uit Voorschoten. Gewicht: 178 g.
Divers tafelgerei w.o. theelepels, theezeefje en theeduimpjes, voornamelijk zilver.
Geel met roodkoperen tabaksdoos met 'Hollandse leeuw' en diverse wapenschilden. L: 12.5 cm.
Divers gebruiksgoed w.o. vaasjes, voornamelijk zilver.
Divers zilveren gebruiksgoed, waaronder: sigarettendoos, servetring en bekertje. Gewicht: 1059.5 g.
Divers zilveren bestek en dienbestek. Gewicht: 620 g.
Twee koperen tabaksdozen, L: 16 en 15 cm.
Divers zilver: drie kreefthaken, twee lepels en acht messen met ebbenhouten heften ingelegd met
Divers zilver: drie kreefthaken, twee lepels en acht messen met ebbenhouten heften ingelegd met zilver.
Cassette met hierin 13 zilveren vorken en lepels. Gewicht: 1418 g.
Twee schilderijen, één op doek en één op board, 'Gezicht op een vaart'.
Schilderij 'Twee engeltjes'. HxB: 75 x 44 cm.
Bijouxdoos met diverse ringen, hangers en armband.
Stel houten kastjes, China 20e eeuw. HxBxD: 71 x 62 x 42 cm.
Set van verzilverde koffiepot, theepot en suikerpot, 19e eeuw.
Roodkoperen tabaksdoos, 'goddelijke straffen'. L: 13 cm.
Glazen vitrinekastje met diverse miniaturen, waaronder glaskristal.
Vijf zilveren rozenvaasjes met gevulde voet.
Koperen tabaksdoos, 'Amsterdam'. L: 12 cm.
Dienblad met geschulpte rand, 830 gemerkt. Gewicht: 457 g.
Koperen tabaksdoos, 'sacrifice d'Isaac'. L: 13.5 cm.
Houten tafelklok. HxBxD: 16 x 12 x 8.5 cm.
Geelkoperen tabaksdoos, gedateerd 1736. L: 11 cm.
Zeven zilveren couverts, Hollands gekeurd, 2e gehalte, diverse keuren. Gewicht: 688 g.
Twee bijbeltjes met gouden sluiting, één defect.
Vier zilveren lepels, suikerschepje, mosterdschepje en een potloodhouder. Gewicht: 74 g.
Fotolijstje en een setje van 6 asbakjes, beide Duits, gemerkt 800 en 'maantje'. Gewicht: 77 g.
Twee koperen tabaksdozen, L: 13.5 en 13 cm.
Zilveren taartschep in cassette. Gewicht: 107 g.
Zilveren comfoor, melkkannetje en lepelvaasje, alle Hollands gekeurd. Gewicht: 543 g.
Divers Djokja w.o. miniaturen. Toegevoegd vier opiumgewichten.
Negen zilveren theelepels. Gewicht: 164 g.
Zeven zilveren theelepels en een couvert, alle puntfilet. Gewicht: 150 g.
844 Los(e)/Seite