Multi-Standort - siehe Losdetails

Korendijk 28, HP Middelburg, 4331, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 118750429

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

825 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen
  • 825 Los(e)

Schilderij, olieverf op doek, 'Jachttafereel waarin zes honden twee wolven belagen', gedateerd 1832. G. Schimmelpenning HxB: 44 x 52 cm.

Schilderij, olieverf op doek, Hollandse School (19e eeuw), 'Witje met cherubijntjes', niet gesigneerd. HxB: 14.5 x 116 cm.

Divers w.o. een blauw/wit hanenbordje, China, een porseleinen kop en schotel 'Paris' en een plaquette van gips 'Catharina de Groot'.

Aquarel, 'Bloemstilleven'. Toegevoegd drie boeken over Mies Elout Drabbe en tijdgenoten. Mies Elout Drabbe (1875-1956) HxB: 31 x 26 cm.

  • 825 Los(e)