825 Los(e)/Seite
Zilveren miniatuur 'Koninklijk zesspan', Hollands gekeurd. L: 15 cm. Gewicht: 89 g.
Zilveren pepermuntdoosje rond model, Hollands gekeurd. Gewicht: 21.6 g.
Zilveren pepermuntdoosje, vierkant model, Hollands gekeurd 1868. Gewicht: 21.7 g.
Zilveren miniatuur reismand, Hollands gekeurd. Gewicht: 46.3 g.
Zilveren roomlepel, Groningen ca. 1790. Gewicht: 15.6 g.
Porseleinen parfumflacon met zilveren dop.
Zilveren bonbonmandje, ajour met parelrand, Hollands gekeurd. L: 13 cm. Gewicht: 112 g.
Zilveren theepot Van Kempen, Voorschoten 1902. Gewicht: 286.8 g.
Zilveren rammelaar met fluitje, Hollands gekeurd. Gewicht: 42.2 g.
Drie zilveren sigarettenpijpjes en één van barnsteen.
Zes divers zilveren naaigerei. Gewicht: 55.4 g.
Snuifdoos van gesneden coquianoot, met defect.
Zilveren strooilepel 'Empire'. Gewicht: 30 g.
Miniatuur van een sierlijke dame in koperen omlijsting, 19e eeuw. H: 12 cm.
Zilveren kurkentrekker, 18e eeuw. Gewicht: 38 g.
Blauw met wit porseleinen odeurflacon met gouden montuur, Holland, 19e eeuw. H: 8.6 cm.
Zilveren sigarenkoker, Engels gekeurd Sheffield 1906. Gewicht: 197.2 g.
Zilveren signet met heraldisch wapen, 19e eeuw.
Paar groot formaat zilveren broekstukken van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 148.3 g. D: 9
Paar groot formaat zilveren broekstukken van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 148.3 g. D: 9 cm.
Zes Biedermeier koffielepels, suikerschepje en een lepeltje, alle zilver.
Zilveren sigarettendoosje met blauw emaille inleg, deel emaille beschadigd. Gewicht: 83.2 g.
Zilveren horlogesleutel met haarwerkje, Holland ca. 1870. HxB: 7.5 x 4 cm.
Zilveren brillendoos, Hollands gekeurd. Gewicht: 61.5 g.
Zeven diverse portemonnees, waaronder met zilveren montuur.
Rouwcollier met haar, goud op zilver en een houten gedenkdoosje met twee haarlokken, defect.
Twaalf zilveren apostel lepeltjes met dito roomlepeltje, Hollands gekeurd. Gewicht: 149.5 g.
Horloge 'Graf von Sponheim' met doos.
37 zilveren guldens, 1 rijksdaalder, een spaanse munt en een 5 euro munt van Beatrix en Vincent
37 zilveren guldens, 1 rijksdaalder, een spaanse munt en een 5 euro munt van Beatrix en Vincent van Gogh. Gewicht: 287 g.
Elf diverse zilveren munten. Gewicht: 173.4 g.
Vijf cent munten 333/1000 goud, vier stuks.
Gouden tien gulden munt. Gewicht: 6 g.
Gouden tien gulden munt. Gewicht: 6.7 g.
Gouden vijf gulden munt. Gewicht: 3.5 g.
Gouden uniedaalder in montuur aan ketting. Gewicht: 11.5 g.
Gouden tien gulden munt met montuur als hanger. Gewicht: 8.5 g.
Gouden armband met herdenkingsmunt van het koningshuis. Gewicht: 24 g.
Gouden tien gulden munt met montuur als hanger. Gewicht: 9 g.
Granaten collier met gouden slot, glaskralen collier met zilveren slot en een Akoya collier met
Granaten collier met gouden slot, glaskralen collier met zilveren slot en een Akoya collier met zilveren slot.
Gouden collier met gouden hanger bezet met diamantjes. Gewicht: 19 g.
Twee zilveren zakhorloges met op de achterkant paarden.
Diverse zilveren sieraden en één Swarowski.
Set zilveren sieraden met barnsteen, bestaande uit: collier met hanger, stel oorclips en een ring.
Diverse bijouterie, waaronder zilveren bijbelslot vermaakt tot armband.
Diverse sieraden, waaronder: zilver, bloedkoraal en titanium.
Armband van barnsteen. Gewicht: 37.5 g.
Collier met geslepen glazen hanger.
Amber halssnoer. Gewicht: 9.6 g.
825 Los(e)/Seite