825 Los(e)/Seite
Gouden armbandje met parel. L: 19.5 cm. Gewicht: 5.4 g.
Gouden broche bezet met diamantjes in foudraal, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.9 g.
Gouden schakelarmband, Hollands gekeurd. Gewicht: 17.8 g.
Gouden gourmet armband, Hollands gekeurd. Gewicht: 20.4 g.
Armband met drie kleuren goud. L: 19 cm. Gewicht: 43 g.
Witgouden Art Deco armband bezet met diamantjes Gewicht: 5.5 g.
Witgouden dameshorloge, 18 kt, International watch company, Swiss. Gewicht: 37.5 g.
Gouden dameshorloge van het merk Indus Incabloc. Gewicht: 24.1 g.
Gouden dames polshorloge van het merk Alpina. Gewicht: 19 g.
Gouden zakhorloge 'La Nationale', Hollands gekeurd, glas manco. Gewicht: 60.5 g.
Gouden slavenarmband. Gewicht: 12 g.
Gouden armband. Gewicht: 35.5 g.
Drie diverse doosjes, waarvan twee zilver.
Zes diverse zilveren miniaturen. Gewicht: 80.1 g.
Parfumflacon met gouden dop en voet.
Drierijig bloedkoralen collier met gouden slot. Gewicht: 89 g. Kraal D: 6 mm.
Divers naaigerei, waaronder zilver.
Drie diverse zilveren miniaturen. Gewicht: 60.5 g.
Gouden vingerhoedje, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.2 g.
Zilveren meetlint, zwengel manco.
Zilveren lodereindoosje, Hollands gekeurd 1820. Gewicht: 24.6 g.
Stel zilveren broekstukken 'Crescunt Concordia', Hollands gekeurd. Gewicht: 128 g.
Stel zilveren broekstukken 'Paard met wagen', Hollands gekeurd. Gewicht: 68 g.
Verguld zilveren poederdoos met florale versiering en bezet met robijnen, ca. 1900-1910.
Divers gebruiksgoed, waaronder schildpad doosje met defecten.
Zilveren cakeprikker en suikerlepel, Hollands gekeurd. Gewicht: 52 g.
Twee zilveren horlogekettingen en twee dito cachets. Gewicht: 139 g.
Zilveren strooilepel zonder steel. Gewicht: 27.6 g.
Niello chatelaine, zilveren tondeldoosje met defect en koperen strikje.
Zilveren mosterdpot op voet, opengewerkt model met acanthusblad, wapenschilden en blauw glazen
Zilveren mosterdpot op voet, opengewerkt model met acanthusblad, wapenschilden en blauw glazen conisch binnenbakje.
Zilveren lepeldoos, Hollands gekeurd. Gewicht: 165.5 g.
Parelmoeren lepeldoosje met 14 zilveren lepeltjes.
Zes zilveren theelepeltjes Biedermeier, dito suikerschepje, twee zilveren theelepeltjes en een
Zes zilveren theelepeltjes Biedermeier, dito suikerschepje, twee zilveren theelepeltjes en een zilveren suikerschepje. Gewicht: 74.4 g.
Zilveren sigarettendoos en een verzilverde Ronson tafelaansteker.
Zilveren strooilepel, Sneek 1820. Gewicht: 24 g.
Zilveren eierdop met dito lepel in foudraal, Engels gekeurd. Toegevoegd shotbeker.
Divers zilveren bestek w.o. couverts en dienbestek. Gewicht: 1343 g.
Twee zilveren sigarettendoosjes.
Zilveren schepjes en een zakhorloge. Gewicht: 149 g.
Bloedkoralen collier met gouden slot en een snoer met bloedkoralen takjes. Gewicht: 53.4 g.
Stel mutsenspelden met granaat en één gouden speld. Gewicht: 12.8 g.
Bloedkoralen halssnoer met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 22.5 g.
Zilveren gesp, Hollands gekeurd. Gewicht: 43.5 g.
Twee paar gouden mutsenspelden van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 10.2 g.
Paar gouden strikken van de dracht, Hollands gekeurd, pareltjes manco. Gewicht: 8.3 g.
Gouden mannenbroche van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.4 g.
Gouden hanger 'Brabant', Hollands gekeurd. Gewicht: 2.1 g.
Gouden broche 'Hoekse Waard'. Gewicht: 4.5 g.
Granaten collier met gouden tonslot. L: 40 cm.
Gouden strik van de dracht met parel. Gewicht: 5.9 g.
Bloedkoralen armband, drierijig met gouden slot. Gewicht: 35.1 g.
Paar zilveren broekstukken met Bijbelse voorstelling, Hollands gekeurd. Gewicht: 63.8 g.
Vier diverse gouden mutsenspelden van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 7.4 g.
Zilveren gespenslot, Hollands gekeurd. Gewicht: 40.8 g.
825 Los(e)/Seite