825 Los(e)/Seite
Drierijig halssnoer van 143 gefacetteerde granaten en 35 van glas, gouden slot, Hollands gekeurd.
Gouden Goese knoop. Gewicht: 8 g.
Zilveren gesp, ook te dragen als broche, Hollands gekeurd, speld onedel. Gewicht: 63.5 g.
Twee strengen granaat en een hanger. Gewicht: 162 g.
Paar gouden keelknopen van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 17.6 g.
Paar gouden rouwspelden van de dracht bezet met een pareltje, Hollands gekeurd. Gewicht: 9.9 g.
Bloedkoralen collier en armbandje met gouden slot. Gewicht: 36.5 g.
Bloedkoralen collier met gouden slot. Gewicht: 33.5 g.
Paar gouden mutsenspelden van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 9 g.
Zilveren slacouvert, zes zilveren petit four vorkjes en twee zilveren vleesvorkjes, alle Hollands
Zilveren slacouvert, zes zilveren petit four vorkjes en twee zilveren vleesvorkjes, alle Hollands gekeurd.
Stel losse zilveren broekstukken, Hollands gekeurd. Gewicht: 66.5 g.
Paar gouden parelspelden van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.8 g.
Granaten halssnoer met gouden slot als hanger. Gewicht: 86.4 g.
Paar gouden met steentjes bezette kroonspelden van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.5 g.
Twee zilveren broekstukken vermaakt tot broche. Gewicht: 64.3 g.
Bloedkoralen armband met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 43.5 g.
Granaten halssnoer met gouden slot. Gewicht: 83.5 g.
Glasgranaten armband - en dito halssnoer met gouden slot, in foudraal, Hollands gekeurd.
Stel gouden bieënkurve spelden, Hollands gekeurd. Gewicht: 7.1 g.
Stel zilveren broekstukken 1887, Hollands gekeurd. Gewicht: 73.8 g.
Eikenhouten schrijfkist met messing beslag. HxBxD: 46 x 74 x 47 cm.
Zesarmige koperen balkroon aan ketting, 19e eeuw. H: 38 cm.
Twee handgeknoopte Herez tapijten. LxB: 166 x 92 en 204 x 118 cm.
Handgeknoopt tapijt. LxB: 345 x 251 cm.
Mahoniehouten coulissentafel met tussenbladen. Holland, Biedermeier, 19e eeuw. Met zes mahoniehouten
Old Town Canoe, compleet met twee losse stoeltjes met rotan bekleed. L: 500 cm.
Handgeknoopt tapijt, Naïn. LxB: 460 x 305 cm.
Handgeknoopt tapijt, Bakhtiar. LxB: 305 x 205 cm.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. LxB: 290 x 190 cm.
Kristallen zakkroonluchter 19e/20e eeuw. H: 72 cm.
Wandtapijt met dierfiguren, China, ca. 1900. HxB: 220 x 133 cm.
Marmeren met messing schemerlampvoet. H: 50 cm.
Wortelnotenhouten bureau met twee stoelen. HxBxD: 78 x 167 x 85 cm.
Schilderij op doek 'Bosgezicht'. Toegevoegd boek over de kunstenaar. Xeno Münninghof (1873-1944)
Schilderij op doek 'Bosgezicht'. Toegevoegd boek over de kunstenaar. Xeno Münninghof (1873-1944) HxB: 52 x 78 cm.
Twee handgeknoopte tapijten. LxB: 143 x 112 en 202 x 118 cm.
Bidstoel met gobelin bekleding.
Divers w.o. dienblad, twee antieke wijnflessen en een verzilverde kandelaar.
Gekuipt mahoniehouten dienblad. LxB: 58 x 39 cm.
Aquarel, 'Frans stadsgezicht, 'La Charité-sur-Loire'. Gerard Menken (1919-2004) HxB: 47 x 62 cm.
Canapé met stoffen bekleding (defect). HxBxD: 185 x 93 x 60 cm.
Handgeknoopt bidtapijt. LxB: 211 x 86 cm.
Vier iepenhouten korenaarstoelen met armleuning en stoffen bekleding, één afwijkend.
Koperen balkroon, Holland, 19e eeuw. H: 65 cm.
Mahoniehouten sluierpoottafel, Holland, 19e eeuw, met defecten. HxD: 77 x 120 cm.
Verguld messing schemerlampvoet in de vorm van een gevleugelde vrouw, Empire stijl. H: 50 cm.
Koperen sierschaal, gedecoreerd met vogels en muziekinstrumenten. H: 27 cm.
Russisch icoon van een heilige, 18e eeuw. HxB: 31 x 25 cm.
Russisch icoon 'Geboorte van Christus', 18e eeuw. HxB: 23 x 19 cm.
Russisch icoon, 'Maria met kind', laat 18e eeuw. HxB: 33 x 26 cm.
Hangeknoopte Naïn, gesigneerd door de maker. LxB: 435 x 310 cm
Handgeknoopt tapijt 'Moud'. LxB: 294 x 210 cm.
Handgeknoopt tapijt, Bidjar. LxB: 230 x 170 cm.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. LxB: 225 x 140 cm.
Drie handgeknoopte Perzische tapijten.
Handgeknoopt tapijt, Iran. LxB: 417 x 304 cm.
Handgeknoopt tapijt, rond model, Naïn. D: 305 cm.
Houten herenfauteuil, Bovenkamp Holland.
Schilderij, olieverf op doek, 'Portret van twee meisjes', gesigneerd. HxB: 70 x 50 cm.
825 Los(e)/Seite