825 Los(e)/Seite
Twee divers nailsea glas en een een dubbele fles op voet voor brandy en whisky.
Pentekening op papier, ingekleurd met aquarel, afkomstig uit Rajastan, 19e eeuw. HxB: 23 x 17 cm.
Twee divers nailsea glas en een dubbele glazen flacon met gravering van een hert en vogel.
Houten kist met ivoor, laat 19e eeuw. HxBxD: 7 x 27 x 14 cm.
Geel met roodkoperen kraantjeskan. Toegevoegd vier borden. H: 38 cm.
Houten reissecretaire met messing beslag. HxBxD: 84.5 x 44 x 61 cm.
Haardrooster, 18e eeuw. L: 78 cm.
Aquarel 'Brugge'. Knip, Willem A. (1885-1967) HxB: 36 x 29 cm.
Kastslot zakpistool Mechanisatie: Vuursteen Herkomst: Engeland Kaliber: .49 Bijzonderheden: Beide
Pistool Mechanisatie: Vuursteen Herkomst: Engeland, H. Hadley Jaartal: ca. 1780 Kaliber: .43
Pistool Mechanisatie: Percussie Herkomst: Engeland Jaartal: ca. 1840 Kaliber: .47 Vizier: Korrel
Pepperbox Mechanisatie: Percussie Herkomst: Engeland, J. Bryce, Edinburgh Jaartal: ca. 1830 Kaliber:
Kastslot zakpistool Mechanisatie: Percussie Herkomst: Engeland Jaartal: ca. 1840 Kaliber: 0.43
Kastslot zakpistool Mechanisatie: Percussie Herkomst: Engeland, Westley Richards. Jaartal: ca.
Louis XVI spiegel. H: 107 cm.
Louis XVI spiegel. H: 107 cm.
Wandspiegel bestaande uit twee delen.
Divers koper w.o. haardstel, blaasbalg, houtbak en kolenkit.
Ijzeren balans, gesigneerd, 18e eeuw. B: 110 cm.
Divers koperwerk w.o. doofpot, ketels, blaker en kruik.
Nishapur schaaltje op vier voetjes, gerestaureerd. D: 16.5 cm
Bronzen antieke balkroon met uitneembare armen. H: 56 cm.
Steengoed kruik 'A'. H: 45 cm.
Twee betondraadstalen stoeltjes naar idee van S. Dali, Frankrijk ca. 1936.
Handgeknoopte loper. LxB: 193 x 72 cm.
Porseleinen dekselpot, polychroom floraal decor met houten deksel.
Divers gebruiksgoed, voornamelijk koper, waaronder zeven in de pan en ketels en kannen.
Handgeknoopt tapijt. LxB: 210 x 150 cm.
Diverse tuinbrocante, waaronder putti beelden.
Zilveren gulden uit 1715, gulden uit 1931, rijksdaalder uit 1929, 10 gulden uit 1970 en envelopje
Zilveren gulden uit 1715, gulden uit 1931, rijksdaalder uit 1929, 10 gulden uit 1970 en envelopje met zegelmerk en opschrift.
Tazza van Kanton porseleinen schaal in messing montuur. HxD: 19 x 26.5 cm.
Houten kist met Satsuma servies, Japan.
Zilveren armband met bedels. Gewicht: 105 g.
Biedermeier klepsecretaire, bloemmahonie op eiken, Holland, 19e eeuw, restauratie object. HxBxD: 157
Biedermeier klepsecretaire, bloemmahonie op eiken, Holland, 19e eeuw, restauratie object. HxBxD: 157 x 110 x 49 cm.
825 Los(e)/Seite