825 Los(e)/Seite
Japanse kop en schotels, Hirado porselein, omstreeks 1900.
Spekstenen sculptuur en vier divers Chinees porselein.
Zeven blauw op wit porseleinen kop en schotels met 4 kararktersmerk, Japan Arita, ca. 1700.
Drie Imari porseleinen borden, China, 18e eeuw, één met haarlijn. D: 26 cm.
Twee Imari dubbele kalebas vaasjes met strik. H: 17 cm.
Stenen snuffbottle, China. H: 9 cm.
Twee Imari puntvaasjes. H: 18 cm.
Gedeelte van een donderbus, Atjeh Indonesië.
Koperen halsband en een dolk.
Koperen halsband en een dolk.
Set van zes Chinees porseleinen borden met decor van tuin, hek en bananenboom, 18e eeuw. D: 22.5
Set van zes Chinees porseleinen borden met decor van tuin, hek en bananenboom, 18e eeuw. D: 22.5 cm.
Divers Chinees porselein w.o. kop en schotel famille rose, zes Imari kop en schotels, Swatow
Divers Chinees porselein w.o. kop en schotel famille rose, zes Imari kop en schotels, Swatow potjes en drie kopjes, met defecten.
Set van vier kleine en 2 grote borden met blauw floraal decor, China, Qianlong. D: 23 en 26 cm.
Negen speren en twee pijlen, Indonesië ca. 1900.
Chinese tempeldeur, goudkleurig bestaande uit 7 delen, op iedere deur een vogel en bloemmotieven. H:
Chinese tempeldeur, goudkleurig bestaande uit 7 delen, op iedere deur een vogel en bloemmotieven. H: 210 cm.
Stel porseleinen vazen, China, Kanton, 19e eeuw.
Japans porseleinen kruik, Edo periode, hals gelijmd. H: 25 cm.
Stel Kantonese porseleinen puntvazen, China, 19e eeuw, doorboorde bodems. H: 29 cm.
Kris, op diverse delen verguld. Bezet met edelstenen w.o. robijn en diamant. Houten schede met
Twee diverse gemengde technieken op papier. HxB: 35 x 35 cm.
Staande lamp van messing op vier poten. H: 160 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Portret van een Arabier', gedateerd 1918. Johan van Aerschot HxB:
Schilderij, olieverf op doek, 'Portret van een Arabier', gedateerd 1918. Johan van Aerschot HxB: 40 x 26 cm.
Schilderij, olieverf op doek 'Reigezicht', met restauratie. J. Celos (1884-1953) HxB: 100 x 90 cm.
P.A. Balmakers (19e eeuw), twee pendanten, 'Man' en 'Vrouw', gesigneerd l.o. en r.o. en gedateerd
Oleografie 'Graflegging Christus'. HxB: 53 x 79 cm.
Kerkkandelaar met 'eeuwig brandende kaars'. H: 85 cm.
Eikenhouten melkkast, 19e eeuw. HxBxD: 120 x 146 x 52 cm.
Twee schilderijen C.J. Zeeman.
Schilderij op doek 'Arabisch straatje', gesigneerd en gedateerd K. Wutte 22-II-52. HxB: 183 x 120
Schilderij op doek 'Arabisch straatje', gesigneerd en gedateerd K. Wutte 22-II-52. HxB: 183 x 120 cm.
'Havengezicht' 19e eeuw, 'Zeegezicht' C. Peeters en een pastel door G.J. Bos.
Schilderij op doek, 'Close to my heart'. HxB: 40 x 30 cm.
Schilderij op doek, 'Fancyful dreams'. HxB: 40 x 30 cm.
Eikenhouten bordenrek en 8 aardewerken borden met Chinees decor.
Twee paspoppen. H: 124 en 163 cm.
Reiskompas in houten kist, Johan Gulbransen, Oslo Norway. HxBxD: 20.5 x 37.5 x 37.5 cm.
Vier mutsjes van vermoedelijk de dracht uit Staphorst.
Katholieke vrouwenkleding van de dracht.
Walcherse dracht, voor kinderen en volwassenen.
Protestantse kleding van de dracht.
Tegeltableau met voorstelling van kranen scheepvaart, piramide en Griekse architectuur. HxB: 187 x
Tegeltableau met voorstelling van kranen scheepvaart, piramide en Griekse architectuur. HxB: 187 x 125 cm.
Handgeknoopt tapijt, Pakistan. LxB: 320 x 220 cm.
Stel sterling zilveren kandelaars en een zilveren vogel.
Messing reiswekker, Frankrijk. B: 9.5 cm.
Zijden kimono in rood met borduursel. Toegevoegd wandelstok met zilveren montuur, defect.
Drie diverse zilveren zakhorloges.
Diverse zilveren sieraden. Gewicht: 163.8 g.
Zes horloges van diverse merken w.o. Guess.
Vier diverse zilveren zakhorloges.
Swatch Stop watch, Swiss made.
Swatch No Jewels, Swiss made.
Swatch No Jewels, Swiss made.
Swatch Twenty Two Jewels, Swiss made.
Diverse zilveren sieraden, waaronder: Camee en imitatieparelsnoer met zilveren slot.
Zes diverse zilveren zakhorloges.
Zilveren sieraden, vijf divers waaronder: drakenbroche en slavenarmband. Gewicht: 69.1 g.
825 Los(e)/Seite