825 Los(e)/Seite
Inkttekening ín sepia op papier 'Havengezicht', gesigneerd Guido van Landbroeck 1970. HxB: 31.5 x 44
Inkttekening ín sepia op papier 'Havengezicht', gesigneerd Guido van Landbroeck 1970. HxB: 31.5 x 44 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Havengezicht'. Willem van Dort (1875-1949) HxB: 55 x 70 cm.
Schilderij op doek 'Boten op het strand', gesigneerd Emeri. HxB: 49.5 x 59.5 cm.
Schilderij op doek 'Scheepvaart', gesigneerd Warden '71. HxB: 44.5 x 75 cm.
Schilderij op doek 'Nijverheid aan de vaart' Edouard Voets (1879-1982) HxB: 48 x 68 cm.
Twee zilveren mosterdpotten, één binnenbakje missend en een servethouder.
Schilderij, olieverf op paneel 'Moedereend met kroost aan de waterkant', onduidelijk gesigneerd.
Schilderij, olieverf op paneel 'Moedereend met kroost aan de waterkant', onduidelijk gesigneerd. HxB: 17 x 22 cm.
Divers zilver. Gewicht: 198.7 g.
Acht stuks divers zilver w.o. strooier, schaar, kurkhouders, miniatuurschip en lepeltjes.
Twee zilveren zoutvaten met blauw glazen binnenbak (afwijkend van elkaar), H. Nieuwenhuys 1763
Twee zilveren zoutvaten met blauw glazen binnenbak (afwijkend van elkaar), H. Nieuwenhuys 1763 Amsterdam.
Foudraal met twaalf zilveren lepeltjes en dito suikerschep met floraal decor, Hollands gekeurd.
Makkum aardewerken schaaltje met zilveren hengsel, zes dito vorkjes, zoutvaatje en servetring.
Paar zilveren kaasduimen, groot formaat met parelrand, Hollands gekeurd. Gewicht: 18.9 g.
Zilveren broodmandje. Gewicht: 305 g.
Twaalf zilveren bokkenpootlepeltjes, Van Kempen Holland. Gewicht: 121.6 g.
Tien zilveren theelepeltjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 89.1 g.
Divers Djokja, w.o. pillendoosje en miniatuur schip.
Twaalf zilveren vorkjes ajour met getorste steel in foudraal, Van Kempen Hollland.
Divers zilveren bestek en dito servetringen. Gewicht: 752.2 g.
Schilderij, olieverf op doek 'Landschapstafereel', onduidelijk gesigneerd. HxB: 16.5 x 22.5 cm.
Vier zilveren lepels en vier dito vorken 'Van Kempen', Hollands gekeurd.
Voetbalprijs gegraveerd '3J Best AAT BAT 7-11-49'. H: 20 cm.
Zilveren bestek. Gewicht: 2148 g.
Kleurenlitho in lijst 'Scheepvaart'. HxB: 34 x 60.5 cm.
Schilderij, olieverf op board 'Havengezicht', gesigneerd F.v.d. Heuvel. HxB: 50 x 75 cm.
Schilderij op doek, Havengezicht.
Schilderij op doek 'Havenstad'. J.G. Beernaert (1928-1998) HxB: 47.5 x 59 cm.
Schilderij op board 'Schepen aan de kade', gedateerd '69. Remy van Sluys (1907-1994) HxB: 48 x 58
Schilderij op board 'Schepen aan de kade', gedateerd '69. Remy van Sluys (1907-1994) HxB: 48 x 58 cm.
Zilveren bonbonmandje, ajour met parelrand, Hollands gekeurd. B: 13.5 cm. Gewicht: 80.5 g.
Stel sterling zilveren kandelaars. H: 15 cm.
Schilderij op paneel 'Moedereend met kroost aan de waterkant'. HxB: 20 x 25 cm.
Djokja schaaltje. HxD: 10 x 5 cm.
Zilveren tafelgarnituur met blauw glazen binnenbakjes, één bakje gechipt.
Zes zilveren bekers met roos. Toegevoegd verzilverde blaker.
Twee pietra dura werkjes van musicerende man en vrouw. HxB: 12 x 6.5 cm.
Twaalf zilveren lepeltjes in houten lepeldoosje, Hollands gekeurd.
Zilveren lepel met niello, Rusland. Gewicht: 61.2 g.
Zes zilveren lepels en vier dito vorken, Roelof Helweg (1778-1812) Amsterdam. Gewicht: 600.6 g.
Christofle, ruime hoeveelheid bestekdelen.
Twee zilveren dienlepels en een sauslepel. Gewicht: 295 g.
Zilveren sigarettendoos. Gewicht: 234 g.
Houten dekseldoosje, 'laque' dekseldoos in de vorm van een boek en een set vorkjes 800 met getorste steel.
Schilderij, olieverf op board, 'Vissersboten'. Gerrit Johannes Frans Naerebout (1915-1988) HxB: 50 x
Schilderij, olieverf op board, 'Vissersboten'. Gerrit Johannes Frans Naerebout (1915-1988) HxB: 50 x 70 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, 'Gezicht op Noordzeekanaal'. J Tenhagen (1880-1920) HxB: 33 x 49
Schilderij, olieverf op paneel, 'Gezicht op Noordzeekanaal'. J Tenhagen (1880-1920) HxB: 33 x 49 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Boten voor onderhoud'. Claire Bonebakker (1904-1979) HxB: 60 x 50
Schilderij, olieverf op doek, 'Boten voor onderhoud'. Claire Bonebakker (1904-1979) HxB: 60 x 50 cm.
Twee schilderijen op doek, waaronder 'Kade met schepen' gesigneerd K. Vermeire. HxB: 44 x 55 en 38 x
Twee schilderijen op doek, waaronder 'Kade met schepen' gesigneerd K. Vermeire. HxB: 44 x 55 en 38 x 29 cm.
Twee wortelnotenhouten nachtkastjes. HxBxD: 65 x 60 x 30 cm.
Schilderij op doek 'Havengezicht', geen signering aanwezig. HxB: 58.54 x 78.5 cm.
Schilderij op paneel 'Strandgezicht'. J. Hoek HxB: 17 x 22.5 cm.
Zes houten netsuke's, Japan. In de vorm van hoenders en kwartels.
Zilveren inktpotje, Birmingham.
Zilveren kap met gouden boeken en dito parelspelden van de Scheveningse dracht, Hollands gekeurd.
Zilveren kap met gouden boeken en dito parelspelden van de Scheveningse dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 189 g.
Gouden broche vermaakt van slot, Hollands gekeurd, speld ondedel. Gewicht: 10.5 g.
Zwart stoffen band bezet met kant van de dracht met gouden slot, Hollands gekeurd.
Kristallen bakje met zilveren montuur, kristallen coupje, strooier met zilveren dop.
Schilderij op paneel 'Ijsgezicht'. H. Zeegers HxB: 13.5 x 18.5 cm.
825 Los(e)/Seite