- Nur Lose mit Abbildungen
825 Los(e)/Seite
Zeven diverse kurkentrekkers en vier diverse glassnijders.
Houten muntgewichtdoosje, Parijs, 19e eeuw.
Acht diverse zegelstempels, Holland, 19e eeuw.
Schrijfsetje met bureau accessoires.
Inktstel, 19e eeuw, samengesteld. HxBxD: 7 x 27 x 14 cm.
Schilderij olieverf op doek, Johann Georg Dreydorff (1873-1935), 'Bosgezicht', gemonogrammeerd.
Wapenschild. HxB: 43 x 55 cm.
Wapenschild. HxB: 43 x 55 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, Romantische School (19e eeuw), 'Landschap', niet gesigneerd. HxB:
Schilderij, olieverf op paneel, Romantische School (19e eeuw), 'Landschap', niet gesigneerd. HxB: 10.5 x 16.5 cm.
Vier terracotta apulische vazen, één gelijmd.
Twee aardewerken majolica borden met defect.
Delfts aardewerken schotel met decor van pijprokende figuren, standring defect. D: 31.5 cm.
Platelen schotel, Unica, Gouda. D: 40 cm.
Divers gebruiksgoed, waaronder jeneverkaraf en stel messing kandelaars.
Schilderij op doek 'Dorpsgezicht', gesigneerd J. Schipper. HxB: 50 x 40 cm.
Schilderij, inkt op papier, 'Portret van een vrouw', gedateerd 1954. Bob ten Hoope (1920-2014)
Schilderij, inkt op papier, 'Portret van een vrouw', gedateerd 1954. Bob ten Hoope (1920-2014) HxB: 48 x 40 cm.
Schilderij, olieverf op mahoniehouten paneel, 'Gezicht op een beekje' Toegeschreven aan Coenraad
Schilderij, olieverf op mahoniehouten paneel, 'Gezicht op een beekje' Toegeschreven aan Coenraad Metzelaar. HxB: 27 x 17 cm.
Twee keramieken vazen decor 'MEMPHIS', door Ettore Sottsass voor Habitat, stoot plekje op lage
Twee keramieken vazen decor 'MEMPHIS', door Ettore Sottsass voor Habitat, stoot plekje op lage vaas.
Twee gesatineerde vazen met landelijk decor, Legras Frankrijk. H: 28 cm.
Leerdam glazen vaas, A.D. Copier. H: 27 cm.
Litho 'De overweldigde', 88/250, onduidelijk gesigneerd. HxB: 20.5 x 26 cm.
Aquarel geschilderd door Rozenburg schilder Sam Schellink, 'Kraai op boomtak'. HxB: 14 x 12 cm.
Blauw/wit glazen vaas met bronskleurig montuur, Andre Delatte Frankrijk. D: 30 cm.
Paar vuurvergulde kandelaars, Charles X, Frankrijk, 19e eeuw.
Schilderij op doek 'Montparnasse'. Jan Kelderman (1914-1990) HxB: 38.5 x 28.5 cm.
Houten serveerschaal ruitvormig met glazen inzetbakjes, tinnen schaaltje 'Jugendstil' en een
Houten serveerschaal ruitvormig met glazen inzetbakjes, tinnen schaaltje 'Jugendstil' en een gesatineerde glazen Madonna.
Aardewerken schaal 33/100, rouwserviesje en beschilderde opaline vaas.
Art Deco kandelaar. H: 45 cm.
Art Deco kandelaar. H: 45 cm.
Twee ingelijste tekeningen 'Parijs'. Jan Cossaar (1874-1966) HxB: 16.5 x 10.5 & 15 x 9.5 cm.
Schilderijklokje met emaille wijzerplaat, marmeren achterplaat met vuurvergulde elementen, omstreeks
Ivorine dekseldoos met een 'slapende boself'. B: 15 cm.
Glazen schaal paars met reliëf en een glazen kelkvaas met goudkleurig draad motief.
Schilderij, olieverf op paneel, 'Stilleven van vruchten en een Chinese vaas', gesigneerd. O.B. de
Schilderij, olieverf op paneel, 'Stilleven van vruchten en een Chinese vaas', gesigneerd. O.B. de Kat (1907-1995) HxB: 35 x 28 cm.
Serveerschaal WMF, verzilverd met uitneembare glaskristallen binnenbakjes. B: 27.5 cm.
Servies Royal Weston Ware, Harold Holdcroft, Art Deco ca. 1930, o.a. bestaande uit dekschalen,
Divers plateel w.o. dienblaadje, twee karafjes en een vaas, met defecten.
Toilettafel spiegel met fraaie symboliek. H: 46 cm.
Een schotel en een dienblaadje in glansplateel. D: 29 cm. L: 35 cm.
Olieverf op paneel 'Landschap met schelp', 1965. Barend Blankert (1941-) HxB: 25 x 30 cm.
Aquarel, 'Wandelende vrouw in landschap'. Theophile de Bock (1851-1904) HxB: 21 x 33 cm.
Steengoed spaarpot in de vorm van een automobiel met hierin munten, afkomstig van een Indonesiche
Steengoed spaarpot in de vorm van een automobiel met hierin munten, afkomstig van een Indonesiche familie, jaren '30. L: 20 cm.
Verzilverde dekschaal Empire, gemerkt met een dubbele adelaar. H: 28 cm.
Art Deco bokaal op stenen basement. H: 41 cm.
Schilderij op doek 'Schelpenvisser aan de Hollandse kust'. Jan Kelderman (1914-1990) HxB: 39 x 49
Schilderij op doek 'Schelpenvisser aan de Hollandse kust'. Jan Kelderman (1914-1990) HxB: 39 x 49 cm.
Hester Glasbergen, 'De acrobatische Koreaanse meisjes', brons, gesigneerd. H. 30 cm.
Jamstel Wiskerman, verzilverd met uitneembare glazen binnenbakjes.
Platelen bord geschilderd door Rozenburg schilder Jurriaan Kok 'Salamanders', met glazuurfout. D: 31
Platelen bord geschilderd door Rozenburg schilder Jurriaan Kok 'Salamanders', met glazuurfout. D: 31 cm.
Schilderij marouflé 'Landschaptafereel'. Arthur Haegebaert (1876-1942) HxB: 18.5 x 26.3 cm.
Twee ingelijste tekeningen, waaronder 'Hardenberg'. HxB: 21 x 13.5 en 15 x 23 cm.
Schilderij op board, 'Bruggetje te Giethoorn'. HxB: 11.5 x 16.5 cm.
Bronzen Jugendstil schaal met reliëfdecor van een kindje. D: 22 cm.
Twee werken op papier, gemengde techniek, 'Havenwerkers op de kade met kist' en een 'Herberg scène'.
Twee werken op papier, gemengde techniek, 'Havenwerkers op de kade met kist' en een 'Herberg scène'. Willem van Dort (1857-1949) HxB: 60 x 80 cm.
Schilderij op paneel 'Stilleven'. Johannes Josephus Hovener (1936-) HxB: 25 x 20 cm.
Divers w.o. appelklokje, kandelaartjes, lantaarntje en koperen bakjes.
Aquarel 'Sneeuwpret'. HxB: 18.5 x 19.5 cm.
Schilderij op paneel 'Landschapstafereel', met initialen P.F. HxB: 11.3 x 7.3 cm.
Zes diverse bodemvondsten, waaronder aardewerken test met groen glazuur.
825 Los(e)/Seite