825 Los(e)/Seite
Schilderij, olieverf op doek, 'Jachttafereel waarin zes honden twee wolven belagen', gedateerd 1832.
Schilderij, olieverf op doek, 'Jachttafereel waarin zes honden twee wolven belagen', gedateerd 1832. G. Schimmelpenning HxB: 44 x 52 cm.
Schilderij, marouflé, 'Larens interieur met vrouw'. Aletta van Thol-Ruysch (1860-1930) HxB: 38 x
Schilderij, marouflé, 'Larens interieur met vrouw'. Aletta van Thol-Ruysch (1860-1930) HxB: 38 x 24 cm.
Drie diverse werken op papier van Alfons en Maria van Cuijck.
Schilderij op doek, 'Gezicht op Paleis op de Dam in Amsterdam'. François Du Bois (1961-) HxB: 50 x
Schilderij op doek, 'Gezicht op Paleis op de Dam in Amsterdam'. François Du Bois (1961-) HxB: 50 x 70 cm.
Twee diverse schilderijen, olieverf op doek: 'Bij de haard' en 'Het atelier'.
Twee schilderijen op doek 'Landschapstafereel', zelfde schilder echter onduidelijk gesigneerd.
Twee schilderijen op doek 'Landschapstafereel', zelfde schilder echter onduidelijk gesigneerd. HxB: 29 x 34 en 33 x 45 cm.
Tekening op papier, 'Fantasie ontwerp Efteling'. Anton Pieck (1895-1987) HxB: 54 x 38 cm.
Tekening op papier, 'Fantasie ontwerp Efteling'. HxB: 42 x 35 cm.
Schilderij op board 'Portret man'. Hendrik Volmer (1881-1921) HxB: 42 x 42 cm.
Porseleinen voorraadpotten. Toegevoegd beeldengroepje.
Bronzen beeldje van een dwarsfluitspeler en een ooievaar. H: 23 en 12 cm.
Schilderij, olieverf op doek, Hollandse School (19e eeuw), 'Witje met cherubijntjes', niet gesigneerd. HxB: 14.5 x 116 cm.
Divers verzilverd, waaronder vijfdelig koffie- en theeset.
Divers serviesgoed, waaronder porselein.
Diverse ketels, kruiken, branders en toebehoren.
21 Diverse Russische beeldjes, 1950/1960.
Solar pannenset en een Art Deco tinnen theeserviesje.
Porseleinen theeservies, Brussels, 19e eeuw.
Porseleinen serviesje in Empire stijl.
Schilderij op doek 'Man met veer'. HxB: 35 x 28 cm.
Divers w.o. een blauw/wit hanenbordje, China, een porseleinen kop en schotel 'Paris' en een plaquette van gips 'Catharina de Groot'.
Schilderij olieverf op paneel 'Wetenschapper'. HxB: 25 x 20 cm.
Divers gebruiksgoed, waaronder: voetenbankje, naaidoos en tegels.
Facetgeslepen spiegel in uit hout gesneden vergulde Louis XVI lijst met kaarshouder, Holland,
Facetgeslepen spiegel in uit hout gesneden vergulde Louis XVI lijst met kaarshouder, Holland, omstreeks 1790. H: 90 cm.
Aquarel, 'Bloemstilleven'. Toegevoegd drie boeken over Mies Elout Drabbe en tijdgenoten. Mies
Aquarel, 'Bloemstilleven'. Toegevoegd drie boeken over Mies Elout Drabbe en tijdgenoten. Mies Elout Drabbe (1875-1956) HxB: 31 x 26 cm.
Mahoniehouten naaitafeltje, Biedermeier, 19e eeuw. HxBxD: 85 x 46 x 40 cm.
Drie wachtmeister of oorlam glazen en twee glazen karaffen, 18e/19e eeuw.
Schilderij, olieverf op board, 'Naakt'. HxB: 27 x 50 cm.
Bronzen sculptuur van een hond, 19e eeuw. HxL: 17 x 22 cm.
Tinnen kruik, Duitsland, 19e eeuw. H: 27 cm.
Bronzen schijfkandelaar, Holland, 18e eeuw, rand onderkant beschadigd. H: 21 cm.
Zesdelig tegeltableau naar Constant Artz, Amphora, 2 tegels gerestaureerd. HxB: 45 x 30 cm.
Twee bronzen kandelaars Frankrijk/Engeland 18e/19e eeuw, waarvan één samengesteld. H: 16.5 en 28
Twee bronzen kandelaars Frankrijk/Engeland 18e/19e eeuw, waarvan één samengesteld. H: 16.5 en 28 cm.
Schilderij 'Aankomst Spanjaarden Zuid-Amerika', mogelijk 18e/19e eeuw. HxB: 113 x 85 cm.
Schilderij op doek 'Kerkinterieur', onduidelijk gesigneerd 1945. HxB: 58.5 x 38.5 cm.
Divers w.o. een koperen houtbak, melkemmer, eierrekje, dokterstas en deurbel.
Thee emmer met marqueterie en koperen binnenbak, Holland Lod. XVI. H: 47 cm.
Albasten sculptuur 'Maria met kind', 19e eeuw. H: 48 cm.
Koperen olielamp en drie vazen.
Wit marmeren mantelklok. HxB: 30 x 55 cm.
Mahonie op eikenhouten dubbel gebogen klepbureau op klauwpoten met drie laden, Holland, 18e eeuw.
Mahonie op eikenhouten dubbel gebogen klepbureau op klauwpoten met drie laden, Holland, 18e eeuw. HxBxD: 109 x 108 x 62 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, 'Landschap met molen', Hollandse school, gesigneerd Wieger. HxB:
Schilderij, olieverf op paneel, 'Landschap met molen', Hollandse school, gesigneerd Wieger. HxB: 50 x 65 cm.
Twee kristallen dekselcoupes, Holland, eind 19e eeuw, één hoekje gelijmd. H: 33 cm.
Schilderij op board, 'Eenden' gesigneerd J de Bruijn, gedateerd 1941. HxB: 17 x 23 cm.
Een paar polychrome wandtegels, Frankrijk 18e eeuw. HxB: 19 x 19 cm.
Divers gebruiksgoed, waaronder tinnen Jugendstil bord, koperen vijzel en boulloire (met defecten).
Appelketel en een voetenstoof.
Divers gebruiksgoed, waaronder porseleinen koffiekan van Meissen en schaal met zilveren hengsel.
Divers koper w.o. keukenbenodigdheden.
Divers koper w.o. beddepan, doofpot, kandelaars, kraantjeskan en keteltje op theelicht.
Driedelig Limoge porseleinen kaststel.
Diverse opaline vazen, enkele met defect.
Drie opaline olielampen en een porseleinen lampvoet.
Twee porseleinen kop en schotels 'Haags porselein'.
Divers tin w.o. twee lepelrekjes.
Divers koperwerk w.o. twee vijflichtskandelaars, samovar, borstels en een hoeveelheid strijkijzers.
Vier beeldengroepen van biscuit porselein en een schemerlamp. H: 19 - 21 cm. (excl. lamp)
825 Los(e)/Seite