816 Los(e)/Seite
Nieuwlandse zilveren 'Esse'. LxB: 8.5 x 6 cm.
Zeeuws zilveren gespenslot. D: 6 cm.
Bloedkoralen armband en een bloedkoralen collier met gouden slot. Gewicht: 28.5 g.
Koperen balkroon met 12 armen.
Vier mahoniehouten eetkamerstoelen bestaande uit twee sets van twee.
Vier mahoniehouten eetkamerstoelen, Biedermeier, 19e eeuw.
Handgeknoopt tapijt, sleets. LxB: 350 x 260 cm.
Handgeknoopt tapijt. LxB: 388 x 282 cm.
Ronde tafel op driepoot met marqueterie op het tafelblad. HxD: 76 x 80 cm.
Lederen fauteuil. HxB: 85 x 64 cm.
Eikenhouten armstoel. H: 116 cm.
Handgeknoopt tapijt, Bidjar. LxB: 300 x 196 cm.
Twee handgeknoopte tapijten, Perzië. LxB: 196 x 108 en 140 x 86 cm.
Houten cherubijn, 18e eeuw. HxB: 24 x 37 cm.
Eikenhouten sculptuur van Sint Nicolaas, met resten van polychromie, Noordelijke Nederlanden, 16e/
Eikenhouten sculptuur van Sint Nicolaas, met resten van polychromie, Noordelijke Nederlanden, 16e/17e eeuw. H: 35 cm.
Twee zilveren corpus Christi. H: 23 en 18 cm.
Bijbel met dubbele zilveren sloten.
Gepolychromeerd houten religieus fragment. HxB: 30 x 15 cm.
Mahoniehouten stomme knecht. H: 97 cm.
Vijf messing bell weights. Gewicht: 4, 7, 7, 14, en 28 LB.
Cornalijnen collier met gouden slot en een paar dito oorbellen. L: 48 cm.
Portretminiatuurtje in doosje. HxBxD: 7.5 x 6.5 x 2 cm.
Aquarel van soldaten met paarden, waterschade. HxB: 17 x 26 cm.
Cachet met gesneden hoofd, omstreeks 1800. H: 3.7 cm.
Sigarenetui met gouden versieringen. HxB: 14 x 11 cm.
Bedklokje op marmeren voet. H: 24 cm.
Gouden Canadese 100 dollar munt, 22 kt. Gewicht: 16.96 g.
Divers houten handwerkgerei w.o. kluwenbakjes en een naaldenkussen.
Aquarel 'Huzaren'. Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933) HxB: 29 x 20 cm.
Porseleinen stier, ca. 1900. H: 15 cm.
Burgemeestersklok met een scheepjesmechaniek.
Fauteuil voorzien van pitriet.
Twee gouden rijringen waarvan één met smaragd en diamant en één met saffier en witte steen. Ringmaat: 17.5 en 18.25, gewicht: 3.2 g.
Paar bronzen kandelaars op driepoot, 19e eeuw. Toegevoegd tweelichtskandelaar. H: 41 en 54 cm.
Mahoniehouten speeltafel, Holland, Biedermeier, 19e eeuw. HxBxD: 78 x 87 x 43 cm.
Twee spiegels en 4 stuks lijstwerk. Toegevoegd reproductie 'Straatje Vermeer'
Handgeknoopt tapijt, Isfahan. LxB: 287 x 183 cm.
Drie schilderijen w.o. bloemstilleven, havengezicht en Venetiaans stadsgezicht.
Vier diverse koperen kandelaars. H: 9 - 33 cm.
Mahoniehouten nachtkastje, Holland, Biedermeier. HxBxD: 78 x 42 x 42 cm.
Twee mahoniehouten stoelen, Biedermeier, 19e eeuw.
Eikenhouten linnenpers, Holland, 18e eeuw. HxBxD: 192 x 80 x 55 cm.
Tiffany & Co geelkoperen ketel met ebbenhouten greep.
Twee platelen lampenvoeten, één gechipt. H: 31 en 176 cm.
Koperen lantaarn, 18e eeuw, met decor van leeuwen. H: 47 cm.
Divers grafiek. Toegevoegd torso Christus gedreven in koper.
Vierslags kamerscherm bespannen met goudleer, 19e eeuw. HxB: 194 x 51 cm.
Schilderij marouflé 'Boeren landschap', onduidelijk gesigneerd. HxB: 23 x 25 cm.
Schemerlamp gemaakt van een messing kandelaar. H: 84 cm.
Zeskantig tafeltje met vergulde monturen, omstreeks 1900, marmeren blad defect. H: 100 cm.
Notenhouten pied de stal met getorste poot. H: 93 cm.
Midden-Oosters bijzettafeltje met marmeren blad en ingelegd met parelmoer. H: 50 cm.
816 Los(e)/Seite