872 Los(e)/Seite
Gouden Lapponia halsketting met kruisje, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.6 g.
Cultivéparel collier met zilveren slot. Gewicht: 24.5 g. L: 36 cm.
Gouden armband met diamant en parel, Hollands gekeurd. Gewicht: 15.3 g. L: 20 cm.
Gouden armband met diamant schuif, Hollands gekeurd. Gewicht: 8.8 g.
Gouden slagring met zes diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.9 g. Ringmaat: 16.5.
Goud met zilveren ring met diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.7 g. Ringmaat: 17.
Goud met zilveren ring met diamant en smaragd. Gewicht: 2.7 g. Ringmaat: 17.5.
Gouden rijring met diamant en saffier, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.5 g. Ringmaat: 19.
Gouden solitairring met diamant 0.38 ct, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.1 g. Ringmaat: 17.25.
Gouden ring met twaalf ronde diamantjes en één baguette. Gewicht: 6.5 g. Ringmaat: 18.25.
Gouden ring met twee diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 5.2 g. Ringmaat: 18.
Gouden ring met diamant 0.04 ct, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.5 g. Ringmaat: 20.5.
Gouden ring met negen diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.5 g. Ringmaat: 18.5.
Gouden rijring met zeven diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.3 g. Ringmaat: 17.
Gouden ring met onyx en drie diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 4 g. Ringmaat: 17.
Gouden slagring met diamantjes en saffier, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.5 g. Ringmaat: 16.5.
Gouden solitairring met parel, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.2 g. Ringmaat: 18.5.
Gouden ring hand met parel en diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.6 g. Ringmaat: 16.5.
Slagring bwg met diamant. Gewicht: 1.5 g. Ringmaat: 16.5.
Zilveren bonbonmandje met hengsel en parelrand, 20e eeuw. L: 10.5. Gewicht: 68 g.
Parfumflacon met gouden dop. H: 8.5 cm.
Parfumflacon met gouden dop. H: 9 cm.
Granaten collier vijfrijig met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 246 g.
Mes met zilveren heft, figurale voorstelling en bekroond met een paard, Hollands gekeurd. L: 33 cm.
Zilveren naaldenkoker met houder. Toegevoegd vier schaarschedes.
Zilveren brillenkoker, twee dito naaldenkokers, Hollands gekeurd. Toegevoegd palmhouten naaldenkoker.
Zilveren tafeldoos met parelrand en wapenschild, Hollands gekeurd. Gewicht: 347.4 g. HxBxD: 5 x 15 x
Zilveren tafeldoos met parelrand en wapenschild, Hollands gekeurd. Gewicht: 347.4 g. HxBxD: 5 x 15 x 9.5 cm.
Zilveren muntdoosje met parelrand en gravering, Hollands gekeurd. Gewicht: 9.2 g.
Diverse zilveren schepjes met cornalijnen grepen.
Stel witgouden oorstekers met sterdiamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.2 g.
Twee zilveren breipenhouders, priem en rijgnaald met oorlepeltje.
Zeeuws zilveren reisbestek, Hollands gekeurd. L: 18.5 en 19 cm.
Zilveren broche met diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 7.5 g. D: 2.7 cm.
Zilveren gesp, spits ovaal. Gewicht: 81.4 g. L: 12.5 cm
Zilveren lorgnet bezet met markasiet.
Set van vijf diverse zilveren miniaturen, Hollands gekeurd. Gewicht: 82 g.
Twee stuks zilveren dienschepwerk met cornalijnen grepen, Holland, Biedermeier, 19e eeuw.
Slatang met zilveren handgrepen en een set kaasduimen.
Zilveren natfruitschep met cornalijnen heft, Holland, Biedermeier, 19e eeuw.
Drie zilveren streekbroches en één hanger, Hollands gekeurd. Gewicht: 37.5 g.
Bloedkoralen armband vierrijig met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 17.3 g.
Set van twee zilveren faaljehaken van de Walcherse dracht en een dito schortenslot, met defect,
Set van twee zilveren faaljehaken van de Walcherse dracht en een dito schortenslot, met defect, Hollands gekeurd. Gewicht: 60.8 g.
Bloedkoralen collier. Gewicht: 23.7 g. L: 114 cm.
Twee vermaakt gouden broches, één speld onedel, Hollands gekeurd. Gewicht: 6.9 g.
Glasgranaten collier met zilveren slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 27.8 g. L: 58 cm.
Bloedkoralen pegels met gouden montuur, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.1 g.
Glasgranaten collier. Gewicht: 28.1 g. L: 58 cm.
Bloedkoralen collier met zilveren slotje. Gewicht: 24.9 g. L: 40 cm.
Bloedkoralen kinderarmband met gouden slot, Hollands gekeurd, gerestaureerd. Gewicht: 9.4 g.
Diverse spelden en manchetknopen.
Glasgranaten collier met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 33.2 g. L: 66 cm.
Glasgranaten collier met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 9.8 g. L: 46 cm.
Glasgranaten armband drierijig met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 12.3 g.
Drie diverse gouden slotjes, waaronder met zaadparel en koraal, Hollands gekeurd. Gewicht: 7.2 g.
Glasgranaten armband vijfrijig met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 23.4 g.
Gouden strik met parel van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.9 g.
Twee gouden parelspelden en een kleine knophanger, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.6 g.
Gouden slot vijfrijig, Zuid-Beveland, Hollands gekeurd. Gewicht: 24 g.
872 Los(e)/Seite