872 Los(e)/Seite
Bloedkoralen armband vierrijig met gouden slot. Gewicht: 20.6 g.
Gouden rozetring bezet met granaat, Hollands gekeurd. Ringmaat: 18.5, Gewicht: 3.2 g.
Granaten collier met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 184.8 g. L: 50 cm.
Bloedkoralen collier tweerijig met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 23.8 g. L: 49 cm.
Set van zes stuks divers goud, waaronder cachethanger, Hollands gekeurd. Totaalgewicht: 30.3 g.
Glasgranaten collier drierijig met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 39.1 g. L: 30 cm.
Bloedkoralen armband drierijig met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 11.9 g.
Glasgranaten collier met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 33.8 g. L: 36 cm.
Gouden slot Volendamse dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 19.4 g.
Stel zilveren broekstukken met Bijbelse voorstelling 'Salamo's oordeel'. Gewicht: 74.3 g.
Set van twee glasgranaten colliers. Gewicht: 88.5 g.
Zilveren schortenslot met hierop afgebeeld een paard en wagen. D: 6.5 cm.
Vier zilveren zakhorloges w.o. één met niello.
Bloedkoralen collier met zilveren slot. Gewicht: 71 g. L: 68 cm.
Granaten collier met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 41.3 g. en L: 60 cm.
Spanen doosje met inhoud. HxBxD: 7.5 x 20 x 10.5 cm.
Mahoniehouten Directoire speeltafel 'Backgammon/Tric Trac', Frankrijk, ca. 1800. HxBxD: 74 x 113.5 x
Mahoniehouten Directoire speeltafel 'Backgammon/Tric Trac', Frankrijk, ca. 1800. HxBxD: 74 x 113.5 x 59 cm
Set van twee diverse armstoelen, 20e eeuw.
Viool met strijkstok naar een Stradivarius uit 1721, vervaardigd in 1890, onlangs gerestaureerd door
Viool met strijkstok naar een Stradivarius uit 1721, vervaardigd in 1890, onlangs gerestaureerd door een vioolbouwer, in houten kist.
Mahonie op eikenhouten jaloeziedeurskastje met marqueterie, Holland eind 18e eeuw, defect rechter
Mahonie op eikenhouten jaloeziedeurskastje met marqueterie, Holland eind 18e eeuw, defect rechter bovenhoek. HxBxD: 82 x 81 x 47 cm.
Mahoniehouten pedestal. H: 97 cm.
Schilderij op papier, 'Poserende vrouw', gedateerd 2003. Rogier Vandeweghe (1923-) HxB: 91 x 57.5
Schilderij op papier, 'Poserende vrouw', gedateerd 2003. Rogier Vandeweghe (1923-) HxB: 91 x 57.5 cm.
Aardewerken kom met chinoiserie decor. HxD: 14.5 x 25 cm.
Satijnhouten halvemaan kastje met jaloeziedeurtjes, Holland eind 18e eeuw. HxBxD: 85.5 x 78.5 x 40
Satijnhouten halvemaan kastje met jaloeziedeurtjes, Holland eind 18e eeuw. HxBxD: 85.5 x 78.5 x 40 cm.
Rozenhouten pedestal getorst model in koloniale stijl. H: 100 cm.
"Houten lepelrek met bloemenschildering, achterop is vermeld Wolde of Woolde, het schattingsregister
Apothekersweegschaaltje op houten voet met lade en gewichtenset.
Messing 2 kilo gewicht met diverse keuren.
Mahoniehouten klapbuffetje, Holland, Biedermeier, 19e eeuw, diverse defecten. HxBxD: 84 x 56 x 43
Mahoniehouten klapbuffetje, Holland, Biedermeier, 19e eeuw, diverse defecten. HxBxD: 84 x 56 x 43 cm.
Houten tafeldoos met sieraden, waaronder edelmetaal.
Friese staartklok met scheepjesmechaniek.
Wortelnoten banjobarometer, Engeland 19e eeuw. L: 91.5 cm.
Potkachel, 19e eeuw. Toegevoegd koperen ketel en twee houtbakken.
Haardset met twee vuurbokken en scherm.
Mahoniehouten kastje met jaloeziedeuren. HxBxD: 93 x 110 x 50.5 cm.
Houten vitrinekastje met divers glaswerk. Toegevoegd glasmarkers. HxBxD: 51.5 x 36 x 24 cm.
Friese staartklok met bruidskrans, poppen missen.
Vier koperen ovenschalen en drie pannen afkomstig van Hotel Britannia uit Vlissingen.
Chinees kamerscherm, met defecten. HxB: 4 keer 172 x 62 cm.
Satijn op eikenhouten hoekbuffetkastje met tinnen binnenbak, eind 18e eeuw. HxBxD: 84 x 56 x 56
Satijn op eikenhouten hoekbuffetkastje met tinnen binnenbak, eind 18e eeuw. HxBxD: 84 x 56 x 56 cm (ingeklapt).
Houten halvemaantafeltje met jaloeziedeurtjes. HxBxD: 71 x 65 x 33 cm.
Handgeknoopt kleed. LxB: 293 x 183 cm.
Bankje gemaakt van Duits bedje. HxBxD: 100 x 193 x 93 cm.
Tapijt Perzië. HxB: 250 x 253 cm.
Tapijt Bidjar. HxB: 248 x 359 cm.
Metalen dienblad met floraal decor en medaillon beschildering en een houten karntonnetje. B: 67 cm.
Set van vijf iepenhouten stoelen, waarvan één met armleuning, omstreeks 1800.
Mahoniehouten hangoor tafel, 20e eeuw. HxBxD: 75 x 126 x 70 cm (uitgeklapt).
Satijn en rozenhouten klapbuffet met tinnen binnenbak, Holland eind 18e eeuw. HxBxD: 84 x 86 x 47.
Satijn en rozenhouten klapbuffet met tinnen binnenbak, Holland eind 18e eeuw. HxBxD: 84 x 86 x 47.5 cm (ingeklapt).
Houten bruidskist 1893 met floraal motief. HxBxD: 40 x 55 x 34 cm.
Drie koekplanken. L: 35 - 69 cm.
Tafel met rond glazen blad op metalen voet. HxB: 74 x 100 cm.
Houten keukenrekje, jaren '60. HxBxD: 55 x 80 x 16 cm.
Javaanse kist met hierin vakverdeling voor schrijfgerei. HxBxD: 26 x 59 x 38 cm.
Houten kist ingelegd met parelmoer. HxBxD: 40 x 67.5 x 35 cm.
Satijn op eikenhouten 'Sofa table' op wielen, Regency stijl, Engeland, poot met fineerschade. HxBxD:
Satijn op eikenhouten 'Sofa table' op wielen, Regency stijl, Engeland, poot met fineerschade. HxBxD: 72 x 92.5 x 55 cm (ingeklapt).
Mahoniehouten butlertray. HxBxD: 83 x 75 x 51 cm.
872 Los(e)/Seite