872 Los(e)/Seite
Gouden ring met diamant en robijn. Gewicht: 2.2 g. Ringmaat: 19.25.
Gouden rijring met zeven steentjes, 1 manco, Hollands gekeurd. Gewicht: 0.9 g. Ringmaat: 17.5.
Gouden slagring met drie diamantjes. Gewicht: 1.7 g. Ringmaat: 17.
Gouden ring met diamant en saffier, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.8 g. Ringmaat: 17.25.
Gouden ring met diamant en robijn. Gewicht: 1.4 g. Ringmaat: 16.
Gouden rijring met diamant en saffier, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.5 g. Ringmaat: 17.
Gouden rijring met diamant en saffier, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.3 g. Ringmaat: 17.
Engelse ring bwg met saffier. Gewicht: 2.5 g. Ringmaat: 16.5.
Gouden ring opengewerkt rond model, Hollands gekeurd. Gewicht: 6.7 g. Ringmaat: 17.
Gouden ring met granaat, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.7 g. Ringmaat: 17.
Zilveren slagring met diamantjes. Gewicht: 3.2 g. Ringmaat: 18.25.
Gouden slagring met diamanten, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.3 g. Ringmaat: 17 cm.
Gouden ring met cabochon geslepen quartz steen. Ringmaat: 19, Gewicht: 3.8 g.
Stel gouden oorstekers met diamant. Gewicht: 0.4 g.
Gouden damesremontoir. Gewicht: 21.1 g.
Zilver met diamanten ring, broche en hanger. Gewicht: 11.8 g.
Set van vier gouden sieraden: markiesring met roosdiamant, camee hanger, dito broche en een hanger
Set van vier gouden sieraden: markiesring met roosdiamant, camee hanger, dito broche en een hanger met opaal, Hollands gekeurd. Gewicht: 13.4 g.
Gouden ring met diamant, saffier en parel en dito stel oorbellen. Gewicht: 10.5 g. Ringmaat: 17.5.
Stel gouden oorstekers met diamant en saffier. Gewicht: 4.1 g.
Stel gouden oorbellen met diamant en parels. Gewicht: 3.5 g.
Stel witgouden oorstekers met diamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.2 g.
Gouden oorbellen met parel, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.8 g.
Zakhorloge aan ketting met hieraan een miniatuurtje.
Gouden slagring met twee diamanten, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.3 g. Ringmaat: 16.25.
Gouden ring met diamant 0.01 ct, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.2 g. Ringmaat: 17.25.
Gouden ring met diamant en saffier. Gewicht: 1.6 g. Ringmaat: 18.
Gouden slagring met drie diamanten, Hollands gekeurd. Gewicht: 2 g. Ringmaat: 18.5 cm.
Gouden rijring met zeven diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.4 g. Ringmaat: 17.
Gouden slagring met diamant en parels, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.5 g. Ringmaat: 16.5.
Gouden ring 18 kt. met diamant en saffier, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.2 g. Ringmaat: 17.
Gouden solitairring met diamant en smaragd, Hollands gekeurd. Gewicht: 2 g. Ringmaat: 18.
Gouden solitair ring met diamant, 0.10 ct. Gewicht: 1.7 g. Ringmaat: 18.
Witgouden rijring met vijf diamantjes. Gewicht: 1.7 g. Ringmaat: 20.5.
Gouden slagring met parel, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.5 g. Ringmaat: 17.
Gouden ring met diamantjes in punt lopend, Hollands gekeurd. Gewicht: 3 g. Ringmaat: 18.5.
Gouden damesring met imitatiegranaat. Gewicht: 2 g.
Goud met zilveren ring met diamant en parel, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.3 g. Ringmaat: 17.25.
Gouden solitairring met diamant 0.30 ct, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.6 g. Ringmaat: 15.75.
Gouden slagring met diamant en parel, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.1 g. Ringmaat: 18.25.
Gouden ring met diamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.2 g. Ringmaat: 19.
Zakhorloge met chatelaine, 800 gemerkt. Gewicht: 117 g.
Gouden solitairring met diamant 0.07 ct, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.4 g. Ringmaat: 16.
Gouden ring met turquoise en zaadparels, 1 manco, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.7 g. Ringmaat: 16.5.
Witgouden solitairring met diamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.7 g. Ringmaat: 16.5.
Gouden ring met diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 2 g. Ringmaat: 16.25.
Gouden ring met drie diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.8 g. Ringmaat: 16.5.
Gouden slagring met vier diamanten, Hollands gekeurd. Gewicht: 4 g. Ringmaat: 16.
Gouden solitairring met parel, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.6 g. Ringmaat: 17.
Gouden solitairring met diamant. Gewicht: 0.9 g. Ringmaat: 17.
Gouden slagring met diamant en parel, Hollands gekeurd. Gewicht: 3 g. Ringmaat: 16.5.
Gouden slagring met tien diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.1 g. Ringmaat: 17.5.
Gouden ring met drie diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.7 g. Ringmaat: 16.25.
Gouden dames polshorloge Omega, Hollands gekeurd. Gewicht: 20.4 g.
Gouden armband met saffier en diamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.1 g.
Gouden ring bezet met diamant en parel. Ringmaat: 18.5, Gewicht: 5.4 g.
Gouden rozetring met imitatiediamant, Hollands gekeurd. Ringmaat: 19, Gewicht: 2.6 g.
Gouden ring met jade, Hollands gekeurd. Ringmaat: 17.5, Gewicht: 2.9 g.
Cultivéparel collier met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 13.4 g. L: 50 cm.
Zilveren hanger met diamant aan dito ketting, Hollands gekeurd. Gewicht: 5.6 g.
872 Los(e)/Seite