872 Los(e)/Seite
Zeeuws mes met mandje en een briefopener. L: 31 en 14.5 cm.
Zilveren mosterdpot op pootjes, ajour met guirlandes, gecanneleerde pilasters en blauw glazen
Zilveren mosterdpot op pootjes, ajour met guirlandes, gecanneleerde pilasters en blauw glazen binnenbak, Hollands gekeurd. H: 10.8 cm.
Vijf diverse zoutvaatjes met zilveren monturen. Toegevoegd drie verzilverde lepeltjes.
Zilveren zoutvat met blauw glazen binnnenbak. HxBxD: 5 x 8.5 x 5 cm.
Paeremes met gekarteld lemmet. L: 35 cm.
Granaten collier met gouden bolslot en glasgranaten armband vierrijig met gouden slot, Hollands
Granaten collier met gouden bolslot en glasgranaten armband vierrijig met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 98.7 g.
Zeeuws mes met zilveren heft. L: 34 cm.
Set van tien zilveren soldatenlepeltjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 167.5 g.
Twee zilveren zoutvaatjes, ajour met parelrand en blauw glazen binnenbak.
Zilveren voorsnijcouvert. Gewicht: 439 g. L: 31 en 37.5 cm.
Zilveren chatelaine, Engels gekeurd.
Zilveren strooilepel, foudraal met acht koffielepeltjes, 800 gemerkt en een foudraal met 'schelpen' couvert.
Divers zilveren klein bestek, Hollands gekeurd. Toegevoegd tang, 800 gemerkt. Gewicht: 191 g.
Zilveren lepeltjes, ca. 25 stuks. Gewicht: 284 g.
Schilderij, olieverf op doek, 'Ontbladeren', deukje. Ton Pape (1916-2003) HxB: 40 x 50 cm.
Aquarel, 'Straatje in de winter'. W.J. Schütz (1854-1933) HxB: 24.5 x 40.5 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Amsterdams stadsgezicht in de winter', onduidelijk gesigneerd. HxB:
Schilderij, olieverf op doek, 'Amsterdams stadsgezicht in de winter', onduidelijk gesigneerd. HxB: 40 x 50 cm.
Schilderij op board 'Zicht op een sloot'. Stef van Wijnhoven (1898-1969) HxB: 32.5 x 24.5 cm.
Wandelstok met zilveren knop. L: 87 cm.
Bronzen hoofd van een dame. H: 25 cm.
Mahonie op eikenhouten kast met vier laden, Holland eind 18e eeuw. HxBxD: 86 x 95.5 x 51.5 cm.
Schilderij, olieverf of paneel, 'Zomerse nachtstemming Suldal Noorwegen'. H.A. Oosterzee (1863-1933)
Schilderij, olieverf of paneel, 'Zomerse nachtstemming Suldal Noorwegen'. H.A. Oosterzee (1863-1933) HxB: 38 x 58 cm.
Drie karaffen van draadglas met zilver. H: 19 - 33.5 cm.
Zilveren zoutvaatje. Gewicht: 37.3 g.
Divers zilver w.o. twee lodereindoosjes met defect, een mandje en twee geboortelepels.
Zilveren bonbonmandje met parelrand, Holland, 20e eeuw. L: 15 cm. Gewicht: 70 g.
Saladecouvert met zilveren montuur in foudraal en zes bijpassende vorkjes, Frans gekeurd.
Zilveren gesp 'Trapeze'. Gewicht: 50.1 g.
Zilveren handspiegel, vermaakt van beursbeugel en breipenhouder. Toegevoegd een ovale zilveren
Zilveren handspiegel, vermaakt van beursbeugel en breipenhouder. Toegevoegd een ovale zilveren fotolijst. H: 21 cm.
Set van twee gespen. Gewicht: 43.5 g.
Set van drie diverse zilveren specerijenstrooiers en twee dito zoutbakjes, Engels gekeurd.
Set van vijf zilveren gespen, Hollands gekeurd. Gewicht: 113 g.
Set van twee kralenbeursjes met zilveren beugel, Hollands gekeurd.
Diverse zilveren vorkjes en lepeltjes, w.o. suikerschepjes en jamlepels. Gewicht: 200 g.
Set van twee zilveren lodereindoosjes, Hollands gekeurd.
Verzilverd bestek voor 12 personen afkomstig van Hotel Britannia uit Vlissingen, met de naam in
Verzilverd bestek voor 12 personen afkomstig van Hotel Britannia uit Vlissingen, met de naam in het bestek.
Diverse doosjes en sieraden, waaronder bwg ring.
Divers zilveren bestek bestaande uit 12 lepels, 7 vorken, 3 servetringen, vismesje en een tafelveger.
Kantoortje met scheepjesmechaniek.
Notenhouten armstoel met petit point stoffering.
Schilderij op doek, 'Stadsgezicht'. HxB: 48 x 30 cm.
Aquarel 'Portret'. Albert Neuhuys (1895-1968) HxB: 30 x 25 cm.
Modern werk, afkomstig uit Amerika, gesigneerd YMAZ. HxB: 77.5 x 67.5 cm.(totaal)
Schilderij op doek 'koeien in de wei', onduidelijk gesigneerd. HxB: 43.5 x 64 cm.
Schilderij, olieverf op doek 'Stalinterieur', gesigneerd Jorg witjens. HxB: 30 x 50 cm.
Schilderij olieverf op paneel 'Arcadisch landschap'. HxB: 33 x 42 cm.
Schilderij, olieverf op linnen 'Schepen in de haven', gesigneerd A. van Gogh. HxB: 40 x 50 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Stadsgezicht'. Jan Kelderman (1914-1990) HxB: 50 x 40 cm.
Mahonie op eikenhouten halvemaantafeltje met jaloeziedeurtjes, Holland omstreeks 1800. HxBxD: 72 x
Mahonie op eikenhouten halvemaantafeltje met jaloeziedeurtjes, Holland omstreeks 1800. HxBxD: 72 x 73 x 37 cm.
Schilderij, olieverf op board 'Poldergezicht', onduidelijk gesigneerd. HxB: 26.5 x 42.5 cm.
Houtskooltekening, 'Boerderij met bomen'. Willem Roelofs (1822-1897) HxB: 12 x 18 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, 'IJsgezicht', gesigneerd J. P. Schalker. HxB: 20 x 27 cm.
Tekening, 'Gezicht op de stadhuistoren van Veere'. HxB: 35 x 23 cm.
Schilderij olieverf op doek, 'Plasgezicht', gesigneerd H. Endlich. Jan Knikker sr. (1889-1957)
Schilderij olieverf op doek, 'Plasgezicht', gesigneerd H. Endlich. Jan Knikker sr. (1889-1957) HxB: 40 x 60 cm.
Schilderij, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd, 'Bloemenmarkt', verfverlies. HxB: 30 x 40 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Portret van een man uit Arnemuiden'. HxB: 39 x 29 cm.
Schilderij, olieverf op papier 'Haventje Yerseke'. HxB: 29 x 39 cm.
872 Los(e)/Seite