872 Los(e)/Seite
Polychroom porseleinen dekselpot met floraal decor, China ca. 1900, deksel niet bijpassend en
Polychroom porseleinen dekselpot met floraal decor, China ca. 1900, deksel niet bijpassend en defect. H: 23 cm.
Polychroom porseleinen vaas met decor van bergen, China 20e eeuw. H: 25 cm.
Stel bamboe brushpotten, China, ca. 1900. H: 17.5 cm.
Twee blauw/wit porseleinen cachepots, China. HxBxD: 17 x 20 x 20 cm.
Vijf stuks divers porselein, voornamelijk China.
Set van vier Wajang Kulit poppen met gestoken buffelhoorn.
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van lange lijs, gemerkt met zes-karakter merk, China
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van lange lijs, gemerkt met zes-karakter merk, China 20e eeuw. H: 44 cm.
Chinees porseleinen celadon schotel. D: 40.5 cm.
Een stel porseleinen vazen met meerkleurig decor van personen en vleermuizen, China 20e eeuw. H:
Een stel porseleinen vazen met meerkleurig decor van personen en vleermuizen, China 20e eeuw. H: 46 cm.
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van lange lijs en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van lange lijs en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 43 cm.
Porseleinen dekselvaas met figuraal polychroom decor, China 19e/20e eeuw, deksel manco. H: 25.5 cm.
Porseleinen vaas met polychroom decor, China 19e/20e eeuw, punt deksel beschadigd. H: 31 cm.
Chinees porseleinen dekselpot, met defect. HxB: 19 x 27 cm.
Porseleinen dekselvaas met polychroom decor, China 19e/20e eeuw, punt deksel defect. H: 30 cm.
Chinees bordje en een polychrome afbeelding van een man zittend op een hond, 20e eeuw, Republiek. D:
Chinees bordje en een polychrome afbeelding van een man zittend op een hond, 20e eeuw, Republiek. D: 25.5 cm.
Porseleinen cachepot en onderschotel met polychroom decor, China 20e eeuw. H: 24.5 cm.
Polychroom porseleinen dekselpot met figuraal decor, China ca. 1900. H: 29 cm.
Celadon bord, Ming, met barst. HxD: 6 x 28 cm.
Porseleinen famille verte dekselvaas, China 19e eeuw, met defect. H: 36 cm.
Een porseleinen brushpot met meerkleurig decor van een landschap en personen, China 20e eeuw. HxB:
Een porseleinen brushpot met meerkleurig decor van een landschap en personen, China 20e eeuw. HxB: 21 x 23.5 cm.
Scroll print, 'landschapsdecor en gedichten', China, replica.
Divers Aziatica, waaronder lakwerk en een miniatuur kamerscherm.
Een porseleinen cong vaas met meerkleurig decor van een berglandschap met rivier en personen,
Porseleinen brushpot met polychroom landchapsdecor, China, 20e eeuw. HxD: 17 x 17 cm.
Houten beeld van een danseres, Thailand. H: 60 cm.
Houten Boeddha, Thailand. H: 90 cm.
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van bloemen, vogels en tekst, gemerkt met zegelmerk,
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van bloemen, vogels en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. . H: 21.5 cm.
Porseleinen kom met meerkleurig decor van kinderen en perzikken, gemerkt met zegelmerk, China 20e
Porseleinen kom met meerkleurig decor van kinderen en perzikken, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. D: 18 cm.
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van vogels, bamboe en tekst, China 20e eeuw. H: 25.5 cm.
Twee Chinees Imari porseleinen borden, Qianlong, 18e eeuw. D: 23 cm.
Gelobde porseleinen Imari kom, China, Qianlong. HxD: 7.5 x 15 cm.
Porseleinen theebus met polychroom decor, China 20e eeuw. H: 15 cm.
Set van twee sang-de-boeuf vazen, gemerkt, China 20e eeuw. H: 16.5 en 20.5 cm.
Verzilverd rond spiegeldoosje met reliëfdecor van draak, phoenix en twee stenen, 20e eeuw. HxB: 3
Verzilverd rond spiegeldoosje met reliëfdecor van draak, phoenix en twee stenen, 20e eeuw. HxB: 3 x 11 cm.
Zilveren gelobd dekseldoosje in de vorm van een vrucht. H: 6 cm.
Divers Chinees en Japans porselein, 18e eeuw, w.o. zes kopjes met decor van draken, twee theepotjes diverse defecten en gelijmd.
Set van drie famille rose porseleinen borden. D: 22.5 cm.
Set aardewerken kastkommen Amsterdams Bont, chip uit standring. D: 15 cm.
Aardewerken kom, Sung, China. HxD: 12 x 15 cm.
Steengoed bord, Ming. HxD: 6 x 26 cm.
Steengoed bekertje voor Hong Wan Seow. HxB: 4 x 8.5 cm.
Chinees porseleinen schotel, famille rose decor, Qianlong, 18e eeuw met 19e eeuwse kram restauratie.
Chinees porseleinen schotel, famille rose decor, Qianlong, 18e eeuw met 19e eeuwse kram restauratie. D: 31 cm.
Chinees porseleinen vaas, met defecten. H: 69 cm.
Een porseleinen vaas met decor van vissen en tekst, China 20e eeuw. H: 25.5 cm.
Een porseleinen brushpot met decor van vissen en tekst, China 20e eeuw. H: 12.5 cm.
Yixing theepotje, 18e eeuw, tuitje los. H: 10.5 cm.
Yixing theepot, tuitje gelijmd. H: 9 cm.
Drie Chinese theepotjes waarvan twee porselein en één emaille. H: 8.5 - 11 cm.
Porseleinen kop en schotel, China, famille verte.
Polychroom porseleinen kom met figuraal decor, China 20e eeuw. HxB: 8 x 17 cm.
Een porseleinen dekseldoos met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders, gemerkt met
Een porseleinen dekseldoos met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. D: 18.5 cm.
Een porseleinen bekervaas met meerkleurig decor van personen en een haan, gemerkt met zegelmerk,
Een porseleinen bekervaas met meerkleurig decor van personen en een haan, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 11 cm.
Twee Imari borden, Japan, 19e eeuw. D: 22 cm.
Ajour gestoken ivoren tand met twee draken op houten sokkel, China 19e eeuw. HxB: 29 x 12 cm.
Polychroom ruitvormige porseleinen schotel op voet met gelobde rand en floraal decor, China 19e
Polychroom ruitvormige porseleinen schotel op voet met gelobde rand en floraal decor, China 19e eeuw. B: 27 cm.
Pattipan, Chine de Commande, polychroom beschilderd met bloemen, verguld monogram en dito kettingrand, China 18e eeuw. HxB: 12 x 13 cm.
Mala ketting met benen kralen in de vorm van schedels. L: 140 cm.
Ivoren tempel/altaar met pagode kap, omstreeks 1900. H: 28.5 cm.
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van een winterlandschap en personen, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 24.5 cm.
Een porseleinen vaas met decor van vogels, bloemen en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e
Een porseleinen vaas met decor van vogels, bloemen en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 40 cm.
872 Los(e)/Seite