872 Los(e)/Seite
Twee beursjes met zilveren beugel, Hollands gekeurd.
Diverse houten rouwsieraden van de dracht.
Beursje met zilveren beugel, Biedermeier. Toegevoegd trekbeursje.
Tinnen schrijfsetje, 19e eeuw.
Negen diverse kralenbeursjes en een lederen beursje met zilveren montuur, Hollands gekeurd.
Zeeuwse beugeltas met zilveren beugel en ketting, Hollands gekeurd.
Hangvitrine kastje met Mercurius. HxBxD: 85 x 75.5 x 23 cm.
Twee klokken, één Art Deco en één Delfts blauw. H: 23 en 24 cm.
Bestek in cassette van het merk Nica, Solingen bestek met vergulde grepen.
Spanen hoedendoos. HxBxD: 17 x 41 x 25 cm.
Divers gebruiksgoed, waaronder: houten dienblad en twee dominospelen.
Pottenkastje en bijzettafeltje met defect.
Glazen karaf met vier drinkbekers.
Drie groen glazen roemers en twee transparante portglazen met getourneerde steel op voet.
Twee theekistjes, mahonie en citroenhout op eiken, Hollands, omstreeks 1800, fineerschade. HxBxD:
Twee theekistjes, mahonie en citroenhout op eiken, Hollands, omstreeks 1800, fineerschade. HxBxD: 10.5 x 13.5 x 12 cm.
Tafelklokje, wortelnoten, met loop en slagwerk.
Biedermeier inktstel, zilver, met defecten. B: 27 cm.
Glazen 'Spijkerbol' ontwerp A. Copier, uitvoering Leerdam en twee glazen kandelaren.
Likeurkelder met marqueterie. HxBxD: 33.5 x 42 x 31 cm.
Schilderij op doek 'Boslandschap', gesigneerd Joseph Volz. HxB: 22.5 x 34.5 cm.
Stel 'Empire' kandelaren, ca. 1850.
Set van zes glazen champagneflutes, handgeblazen met getorste steel. Toegevoegd set van zes aardewerken Wedgwood borden.
Set van twaalf zilveren couverts met eigendomskenmerk in cassette, Hollands gekeurd. Gewicht: 1170
Set van twaalf zilveren couverts met eigendomskenmerk in cassette, Hollands gekeurd. Gewicht: 1170 g.
Zilveren ijslepelset in cassette, Van Kempen en Begeer, één grote scheplepel en 12 kleine lepels.
Set van vier diverse houten kerstmannen. H: ca. 31 cm.
Bijbel met lederen band en dubbel zilveren slot, Hollands gekeurd.
Zamak pendule, 19e eeuw. H: 32 cm.
Bijbel met lederen band en zilveren slot.
Miniatuurschip 'Takehiko' in vitrine. H: 19.5 cm.
Kristallen karaf met zilveren stop en montuur. H: 29 cm.
Houten kistje met kompas, loep en kijker. HxBxD: 7.5 x 22 x 9 cm.
Divers glas en kristal met zilveren monturen w.o. kaasstolpen en een coupe.
Gezwarthouten met kristallen inktstel en zilveren montuur, Hollands gekeurd. Toegevoegd twee pennen.
Gezwarthouten met kristallen inktstel en zilveren montuur, Hollands gekeurd. Toegevoegd twee pennen. HxBxD: 4.5 x 23.5 x 17 cm.
Likeurkelder met marqueterie. HxBxD: 31 x 38 x 27 cm.
Tien antieke borrelglazen, 19e eeuw.
Sepia, 'Interieur'. Ferdinand de Braekeleer (1828-1857) HxB: 11 x 15.5 cm.
Vier verzilverde tafelstukken van vogels. L: 26 - 31 cm.
Vijf flûtes vroeg 19e eeuw. Toegevoegd twee handgemaakte glazen. H: 17.5 en 20 cm.
Malachiet persglazen vaasje voorstellende de druivenoogst op dodecagonale voet, model 'Ingrid'
Divers draadglas met zilver w.o. twee coupes, kaasstolp en koektrommel.
Gesatineerd persglazen beeldje 'Madonna met kind', ontwerp Stef Uiterwaal (1889-1960), uitvoering
Gesatineerd persglazen beeldje 'Madonna met kind', ontwerp Stef Uiterwaal (1889-1960), uitvoering Glasfabriek Leerdam, 1929 . H: 24 cm.
Reissetje bezet met amethist, schaartje defect.
Likeurkelder met marqueterie, zonder inhoud en een houten bestekkist.
Gero Zilvium bestek, voor zes personen.
Vergulde chandelier met glazen kapjes, Frankrijk 19e eeuw, afkomstig uit het huis van Dr. Mezger
Vergulde chandelier met glazen kapjes, Frankrijk 19e eeuw, afkomstig uit het huis van Dr. Mezger te Domburg.
Set van twee Balinese werkjes. HxB: 27 x 22 en 29 x 22 cm.
Diverse borden, waaronder Chinees porselein, en vier aardewerken kastkommen.
Bronzen beeldje van twee apen. H: 16.5 cm.
Set van twee ingelijste zijden werkjes met decor van dieren en planten. HxB: 45 x 8.5 en 53 x 7.5
Set van twee ingelijste zijden werkjes met decor van dieren en planten. HxB: 45 x 8.5 en 53 x 7.5 cm.
Aquarel 'Rivierdorp Indonesië'. Menno van Meeteren Brouwer (1882-1974) HxB: 25.5 x 37 cm.
Set van twee baluster cloisonné vazen, China. H: 31 cm.
Een porseleinen kom met meerkleurig decor van een berglandschap en personen, gemerkt met zes-
Drie Imari borden en een kom met geschulpte rand, Japan. D: 18.5 - 30 cm.
Porseleinen schotel met decor van vogels, Japan, omstreeks 1900. D: 40 cm.
Chinees porseleinen vaas met decor van bloemen en vogels, omstreeks 1920. H:45 cm.
Drie Chinees Imari porseleinen borden, 18e eeuw, één gelijmd. D: 23 cm.
872 Los(e)/Seite