881 Los(e)/Seite
Polychroom porseleinen kom met winterlandschapsdecor en tekst, gemerkt met zes karaktermerk, China
Polychroom porseleinen kom met winterlandschapsdecor en tekst, gemerkt met zes karaktermerk, China 20e eeuw. D: 12.5 cm. ...[more]
Stel polychroom porseleinen muurvaasjes met decor van winterlandschap en tekst, China 20e eeuw. L:
Stel polychroom porseleinen muurvaasjes met decor van winterlandschap en tekst, China 20e eeuw. L: 26 cm. ...[more]
Ivoren leeuwtje op basement en dito snufbottle.
Set van Imari borden, twee platte en twee diepe, China. D: 22 en 23 cm. ...[more]
Bronzen beeldje 'Boeddha'. HxB: 18 x 12 cm. ...[more]
Diverse porseleinen kopjes en schotels en dekselpot met defect.
Twee wandvazen gemaakt van kalebassen met zilveren monturen. Eén gedecoreerd met Chinese karakters
Stel polychroom porseleinen brushpots met decor van winterlandschap, figuren en tekst, gemerkt met
Divers porselein, waaronder Amsterdams bont, met defect.
Polychroom porseleinen schaal met decor van bloemenmand, insect en tekst, gemerkt met zes karaktermerk, China 20e eeuw. D: 23.5 cm. ...[more]
Houten tafelscherm met vier porseleinen plaquettes met hierop geschilderd bloemen en vogels,
Houten tafelscherm met vier porseleinen plaquettes met hierop geschilderd bloemen en vogels, China, 20e eeuw. HxB: 87.5 x 97.5 cm. ...[more]
Set van twee diverse porseleinen borden, waaronder famille rose met figuren en een feniks, China
Set van twee diverse porseleinen borden, waaronder famille rose met figuren en een feniks, China Qianlong, met defect. D: 22 en 22.5 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van bloemen en guirlandes, gemerkt met zegelmerk, China 20e
Polychroom porseleinen vaas met decor van bloemen en guirlandes, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 12.5 cm. ...[more]
Stel capucijner porseleinen dekselpotjes met pioenroos. HxB: 10 x 10 cm. ...[more]
Set van vijf Imari porseleinen kop en schotels, met defect.
Porseleinen famille rose trekpotje met decor van hanen en bloemen, deksel niet bijpassend, China
Porseleinen famille rose trekpotje met decor van hanen en bloemen, deksel niet bijpassend, China Qianlong, 18e eeuw. H: 12.5 cm. ...[more]
Porseleinen famille rose trekpotje met decor van hanen en bloemen, China Qianlong, 18e eeuw (met
Porseleinen famille rose trekpotje met decor van hanen en bloemen, China Qianlong, 18e eeuw (met defect). H: 11 cm. ...[more]
Chinees porseleinen kop en schotel, Yongzheng, 18e eeuw, klein chipje aan schotel.
Geel bordje, China. D: 16 cm.
Geel bordje, China. D: 16 cm. ...[more]
No-masker Horai Onna, van een jonge vrouw, Japan. HxB: 22x16 cm. ...[more]
Geel emaille dekseldoosje met decor van bloemen en figuraal medaillon schildering, met defect.
Geel emaille dekseldoosje met decor van bloemen en figuraal medaillon schildering, met defect. HxB: 8 x 5.5 cm. ...[more]
Een uit opaalsteen gekerfde snuff bottle uitbeeldend een vaas met bloemen en bladeren, China, 20e
Een uit opaalsteen gekerfde snuff bottle uitbeeldend een vaas met bloemen en bladeren, China, 20e eeuw. H: 6 cm. ...[more]
Vijf ivoren netsukes met afbeeldingen van gezichten, alle gesigneerd, Japan, ca. 1900. H: ca. 5 cm.
Vijf ivoren netsukes met afbeeldingen van gezichten, alle gesigneerd, Japan, ca. 1900. H: ca. 5 cm. ...[more]
Twee porseleinen handsteunen, China, Kanton, 19e eeuw. L: 18 cm. ...[more]
Set van zes Imari porseleinen schotels met gecontourneerde rand, vakverdeling en rivierlandschap,
Set van zes Imari porseleinen schotels met gecontourneerde rand, vakverdeling en rivierlandschap, met defect. D: 14 cm. ...[more]
Vijf zilveren doosjes versierd met vogels en bloemen. China, ca. 1900. L: 3 - 10.5 cm. ...[more]
Vierkanten porseleinen vaasje polychroom met insecten en teksten, Republic style, China. H: 14.5
Vierkanten porseleinen vaasje polychroom met insecten en teksten, Republic style, China. H: 14.5 cm. ...[more]
Set van vier Kanton emaille pattipannetjes met figuraal decor. LxB: 9.5 x 9.5 cm. ...[more]
Diverse porseleinen kopjes en schotels met defect, waaronder Lowestoft decor.
Pewter tinnen theebus 'Kuthing Swatow' met decor van een draak, China. HxB: 13 x 10 cm. ...[more]
Klein porseleinen kopje met Kakiemon decor, Japan, 18e eeuw. Twee lakschotels met verguld decor,
Ivoren netsuke 'Man en vrouw', Japan. H: 4.7 cm. ...[more]
Ivoren okimono 'Echtpaar', Japan. L: 5 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen plaquette met decor van bloemen, vogel en tekst, China 20e eeuw. HxB: 32 x 21
Polychroom porseleinen plaquette met decor van bloemen, vogel en tekst, China 20e eeuw. HxB: 32 x 21 cm. ...[more]
Polychroom muurfragment in standaard, 17e eeuw. HxB: 27 x 24 cm. ...[more]
Groen glazen vaasje met decor van flora en fauna, 'Peking glass'. H: 15 cm. ...[more]
Pekingglas met decor van flora en fauna, barsten. H: 14.5 cm. ...[more]
Porseleinen bord met figuraal floraal decor, met defect. D: 22.5 cm. ...[more]
Doosje met diverse Oosterse schilderingen op rijstpapier en drie dito ingelijst.
Polychroom aardewerken dekseldoosje in de vorm van een vrucht, gemerkt met een zegelmerk, China
Polychroom aardewerken dekseldoosje in de vorm van een vrucht, gemerkt met een zegelmerk, China 19e/20e eeuw. HxB: 4 x 6 cm. ...[more]
Stel groen geoxideerde pijpvaasjes. H: 11 cm. ...[more]
Jade snuff bottle gedecoreerd in reliëf met eenden, een vogel en bloemen, China, 20e eeuw. H: 6.5
Jade snuff bottle gedecoreerd in reliëf met eenden, een vogel en bloemen, China, 20e eeuw. H: 6.5 cm. ...[more]
Chinees porseleinen craquelé vaas. H: 34.5 cm. ...[more]
Oosters snijwerk gemaakt van een zwijnentand.
Bruin steengoed schaal met decor van twee vissen, 15e eeuw, met defect. D: 27 cm. ...[more]
Yixing wierookbrander 'Wijze man', China. L: 25 cm. ...[more]
Chinees porseleinen plaquette met polychroom decor van een havik. HxB: 36 x 25 cm. ...[more]
Plaquette beschilderd met Chinese figuren, chip aan zijkant. HxB: 36 x 25 cm. ...[more]
Set van twee diverse porseleinen borden, waaronder met figuren en vlinders en collectiesticker S.
Set van twee porseleinen kommen met decor van vogels en bloemen, met defect. HxB: 7.5 x 15 cm.
Set van twee porseleinen kommen met decor van vogels en bloemen, met defect. HxB: 7.5 x 15 cm. ...[more]
Aardewerken bordje, China, Song stijl. D: 19.3 cm. ...[more]
Vaas blanc de Chine porselein met twee oren en decor van 'Lotusbloem'. H: 16 cm. ...[more]
Ivoren netsuke 'Ram met lammetje', Japan. H: 4 cm. ...[more]
Wit porseleinen vaasje met draak, China, hals gerestaureerd. H: 18.5 cm. ...[more]
Jade kommetje, China 20e eeuw. HxB: 5 x 9.5 cm. ...[more]
Twee celadon stemcups, 19e eeuw. HxD: 7.5 x 7.5 cm. ...[more]
Ivoren netsuke 'Buffel', Japan. B: 5.2 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen kop en schotel met decor van lotusbloem en cartouche met zittend persoon,
Chinees porseleinen brushpot met decor van bamboe en Chinese tekens. HxD: 13 x 10 cm. ...[more]
881 Los(e)/Seite