- Oberkategorie,
881 Los(e)/Seite
Djokja bonbonmandje ajour met bloemen. Gewicht: 82 g. B: 15 cm. ...[more]
Ajour mand, Duitsland 800. Gewicht: 407 g. B: 28.5 cm. ...[more]
Chanoeka kandelaar, incompleet. HxB: 16 x 14.5 cm. ...[more]
Zilveren lodereindoosje, Christiaan Jacob Brunings Joure, Hollands gekeurd, 1848. H: 4 cm. ...[more]
Zilveren tafelveger, Hollands gekeurd.
Verzilverd inktstel op bolpootjes met scharnierend deksel. HxBxD: 9 x 20 x 11 cm. ...[more]
Set zilveren bekertjes, Denemarken. H: 5 cm. ...[more]
Zilver met gezwart houten specerijenrekje, Van Kempen en Zoon 1893. H: 23 cm. ...[more]
Zilveren sigarettenhouder, Niello, met defecten. Toegevoegd parfumflacon met zilveren dop. HxB: 10.5
Zilveren sigarettenhouder, Niello, met defecten. Toegevoegd parfumflacon met zilveren dop. HxB: 10.5 x 7.5 en H: 12 cm. ...[more]
Zilveren tafeldoos, gekeurd met halve maan en kroontje (800). HxBxD: 4 x 11.5 x 8.5 cm. ...[more]
Verzilverde dekseldoos met glazen binnenbak gedecoreerd met Griekse voorstellingen. HxD: 4.5 x 19.
Verzilverde dekseldoos met glazen binnenbak gedecoreerd met Griekse voorstellingen. HxD: 4.5 x 19.5 cm. ...[more]
Doos met 12 zilveren lepeltjes. Gewicht: 138 g. ...[more]
Zilveren melkkannetje en dito suikerbakje, Zilverfabriek Voorschoten, Hollands gekeurd. Toegevoegd
Zilveren melkkannetje en dito suikerbakje, Zilverfabriek Voorschoten, Hollands gekeurd. Toegevoegd vaasje. Totaalgewicht: 272 g. ...[more]
Set van twaalf zilveren koffielepels met parelrand, in cassette 'W. Voet & Zonen Haarlem', Hollands gekeurd.
Twee diverse zilveren druivenscharen, waaronder 1e gehalte Hollands gekeurd. L: 13 en 14 cm. ...[more]
Zilveren kandelaar, Hollands gekeurd. H: 13.5 cm. ...[more]
Zilveren Judaica ceintuur. L: 75 cm. Gewicht: 91 g. ...[more]
Divers gebruiksgoed, waaronder zilveren lepeltjes met getorste steel, Hollands gekeurd.
Zilveren hengselmandje en een zilveren bonbonmandje met onderbroken parelrand. Gewicht: 200 g.
Zilveren hengselmandje en een zilveren bonbonmandje met onderbroken parelrand. Gewicht: 200 g. ...[more]
Zilveren suikerbak in de vorm van kolenkit met suikerschep. Gewicht: 190 g. ...[more]
Twee zilveren tabaksdozen, Hollands gekeurd. HxBxD: 7 x 12.5 x 2.5 en 7 x 11.3 x 2.3 cm. ...[more]
Zilveren dienblaadje met geschulpte rand, een kaarsendover en een olielampje, alle Hollands gekeurd.
Zilveren dienblaadje met geschulpte rand, een kaarsendover en een olielampje, alle Hollands gekeurd. Gewicht: 236 g. ...[more]
Schilderij op doek 'Wintergezicht', gesigneerd F. de Jong. HxB: 49 x 38.5 cm. ...[more]
Tweerijige granaten armband en een glasgranaten collier, beide met gouden slot. L: 17 en 37 cm.
Tweerijige granaten armband en een glasgranaten collier, beide met gouden slot. L: 17 en 37 cm. ...[more]
Akoya parelcollier met gouden slot, Hollands gekeurd. Toegevoegd zilveren ring met parel. L: 47
Akoya parelcollier met gouden slot, Hollands gekeurd. Toegevoegd zilveren ring met parel. L: 47 cm. Ringmaat: 18. ...[more]
Zilveren broekhaak met hieraan een schaar en een zilveren naaldenkoker, Hollands gekeurd. L: 22 en
Zilveren broekhaak met hieraan een schaar en een zilveren naaldenkoker, Hollands gekeurd. L: 22 en 27 cm. ...[more]
Zilveren tasbeugel rijkelijk gedecoreerd, met jasseron ketting, Hollands gekeurd. Gewicht: 256 g. B:
Zilveren tasbeugel rijkelijk gedecoreerd, met jasseron ketting, Hollands gekeurd. Gewicht: 256 g. B: 18.5 cm. ...[more]
Vier zilveren spelden van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 11 g. L: 9.5 en 10 cm. ...[more]
Zwart met goudkleurig houten kastje in Oosterse stijl. HxBxD: 82 x 63 x 26 cm. ...[more]
Set van twee zilveren tafelkandelaars, middelhoog model, Engels gekeurd. H: 18.5 cm. ...[more]
Zilveren theepot met parelrand, houten montuur en dito bijpassende sokkel, Hollands gekeurd. HxB: 13
Zilveren theepot met parelrand, houten montuur en dito bijpassende sokkel, Hollands gekeurd. HxB: 13 x 23 cm. ...[more]
Zilveren cabaret met bewerkte rand en afgeronde hoeken, Hollands gekeurd, 1873. LxBxH: 39 x 32 x 3
Zilveren cabaret met bewerkte rand en afgeronde hoeken, Hollands gekeurd, 1873. LxBxH: 39 x 32 x 3 cm. Gewicht: 1150 g. ...[more]
Zilveren nootmuskaatdoosje met floraal decor, Hollands gekeurd. H: 4.3 cm. ...[more]
Zilveren bonbonmandje ajour met parelrand, Hollands gekeurd. B: 15 cm. ...[more]
Zilveren theebus met godrons en bolpootjes, Zilverfabriek Voorschoten, Hollands gekeurd, scharnier
Zilveren mosterdvat met blauw glazen binnenbak, Amsterdam. HxB: 11 x 16 cm. ...[more]
Set van drie zilveren vazen met verzwaarde voet, Hollands gekeurd. HxB: 9 x 7.5 en 12 x 10.5 en 17.5
Set van drie zilveren vazen met verzwaarde voet, Hollands gekeurd. HxB: 9 x 7.5 en 12 x 10.5 en 17.5 x 16 cm. ...[more]
Zilveren dienblad ovaal model deels bewerkt met godrons, met bijpassende koffie- en theepot, 1e
Twaalfkantige zilveren vaas op voet, opgevuld, Zilverfabriek Voorschoten, Hollands gekeurd. Totaalgewicht: 443 g. HxB: 17.5 x 15.5 cm. ...[more]
Zilveren strooilepel, Hollands gekeurd, zilveren bloemenvaasje en dito saucière, Engels gekeurd, met
Zilveren strooilepel, Hollands gekeurd, zilveren bloemenvaasje en dito saucière, Engels gekeurd, met defect.
Rond ajour zilveren hengselmandje met parelrand, Hollands gekeurd. D: 10 cm. ...[more]
Zilveren strooilepel ajour, Hollands gekeurd. L: 17 cm. ...[more]
Zilveren fluitje. Toegevoegd kristallen sculptuur. Gewicht: 27.9 g. ...[more]
Zilveren cabaret, van Kempen Voorschoten, Hollands gekeurd, 1909. Gewicht: 445 g. HxBxD: 2.5 x 24.
Zilveren cabaret, van Kempen Voorschoten, Hollands gekeurd, 1909. Gewicht: 445 g. HxBxD: 2.5 x 24.5 x 24.5 cm. ...[more]
Drie zilveren dienlepels, Hollands gekeurd. H: 23 en 28 cm. Gewicht: 203 g. ...[more]
Zilveren visschep met gedeeltelijk getordeerde steel, van Kempen, Hollands gekeurd 1900. L: 28 cm.
Zilveren visschep met gedeeltelijk getordeerde steel, van Kempen, Hollands gekeurd 1900. L: 28 cm. Gewicht: 100 g. ...[more]
11 zilveren vorkjes met cornalijnen heft.
Stel zilveren kandelaartjes, Hollands gekeurd. H: 7 cm. ...[more]
Set van zes viscouverts, diencouvert en zes messenleggers, gemerkt AWS 800. Gewicht: 883 g. ...[more]
Diverse lepeltjes, waaronder zilver Hollands gekeurd, ca. 31 stuks.
Negen stuks divers zilveren schepwerk w.o. suikerstrooiers, Duits vis opdiencouvert, natfruit,
Negen stuks divers zilveren schepwerk w.o. suikerstrooiers, Duits vis opdiencouvert, natfruit, suikerschep en zuurset. Gewicht: 633 g. ...[more]
Lot divers zilver w.o. gembercouvert, theezeef en vorkjes, 19e/20e eeuw.
Dirk Roggeveen (1872-1955) Schilderij, olieverf op doek 'Dorpsgezicht', gedateerd 1908. HxB: 44 x 63
Dirk Roggeveen (1872-1955) Schilderij, olieverf op doek 'Dorpsgezicht', gedateerd 1908. HxB: 44 x 63 cm. ...[more]
Vier zilveren colliers. Gewicht: 56 g. ...[more]
Cultivéparel collier met zilveren slot. Gewicht: 24.5 g. L: 36 cm. ...[more]
Zeven diverse zilveren gespen, Hollands gekeurd. Gewicht: 251 g. ...[more]
881 Los(e)/Seite