881 Los(e)/Seite
Divers porselein, voornamelijk kop en schotels, Chinees, Nederlands en Japans, diverse condities.
Stel blauw wit porseleinen dekselpotten met landschapsdecor en vissende man, China 20e eeuw. H: 33.5
Stel blauw wit porseleinen dekselpotten met landschapsdecor en vissende man, China 20e eeuw. H: 33.5 cm. ...[more]
Blood and milk porseleinen pijpvaasje met decor van een draak en gemerkt met zes karakters, China.
Blood and milk porseleinen pijpvaasje met decor van een draak en gemerkt met zes karakters, China. H: 16 cm. ...[more]
Blauw wit porseleinen cachepot met decor van paarden, gemerkt met dubbele cirkel, China 20e eeuw.
Blauw wit porseleinen cachepot met decor van paarden, gemerkt met dubbele cirkel, China 20e eeuw. HxB: 18 x 27.5 cm. ...[more]
Twee Chinees porseleinen kommen, powder blue. HxD: 8.3 x 18.5 en 7.5 x 15.5 cm. ...[more]
Japanse offset print. HxB: 105 x 82 cm. (incl lijst) ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van bloemen, vogels en tekst, gemerkt met vier karaktermerk,
Polychroom porseleinen vaas met decor van bloemen, vogels en tekst, gemerkt met vier karaktermerk, China 20e eeuw. H: 45 cm. ...[more]
Blauw wit porseleinen dekselpot met floraal decor, 19e eeuw, gerestaureerd. H: 60 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van bloemen en vogels, gemerkt met zes karaktermerk, China 20e
Polychroom porseleinen vaas met decor van bloemen en vogels, gemerkt met zes karaktermerk, China 20e eeuw. H: 42.5 cm. ...[more]
Vier Chinees porseleinen kokervazen. H: 27 - 28.5 cm. ...[more]
Stel Oosterse cloisonné vazen, 19e eeuw. H: 30 cm. ...[more]
Cloisonné emaille schaal met decor van bloemen, gemerkt met zegelmerk, China 19e eeuw. D: 30.5 cm.
Cloisonné emaille schaal met decor van bloemen, gemerkt met zegelmerk, China 19e eeuw. D: 30.5 cm. ...[more]
Divers Oosters gebruiks- en siergoed, voornamelijk porselein.
Vier porseleinen plaquettes in houten omlijsting beschilderd met decor van een man en een klein
Imari schotel en vier kastvazen, Japan, 19e eeuw. D: 46.5 cm. Hoogte vazen: 24.5 - 27 cm. ...[more]
Cilindrische blauw wit proseleinen vaas met decor van personen, met defect. H: 45 cm. ...[more]
Blauw wit porseleinen vaas met rivierlandschapsdecor, vier karaktermerk, China 19e eeuw, met defect.
Blauw wit porseleinen vaas met rivierlandschapsdecor, vier karaktermerk, China 19e eeuw, met defect. H: 34 cm. ...[more]
Stel Chinees porseleinen vazen met decor van krijgers, omstreeks 1920. H: 36.5 cm. ...[more]
Chinees porseleinen knobbelvaas. H: 40 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van een vruchtdragende boom, vogels en bergen, China 20e eeuw.
Polychroom porseleinen vaas met decor van een vruchtdragende boom, vogels en bergen, China 20e eeuw. H: 37 cm. ...[more]
Koperen handwarmer, China, 19e eeuw. HxL: 11 x 18 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen kom met decor van figuren en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw.
Polychroom porseleinen kom met decor van figuren en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. HxB: 12 x 23 cm. ...[more]
Porseleinen censer in blauw met gouden rand, drie pootjes en zegelmerk, China, met defect. HxB: 21 x
Porseleinen censer in blauw met gouden rand, drie pootjes en zegelmerk, China, met defect. HxB: 21 x 12 cm. ...[more]
Bronzen censer, China. H: 9.5 cm. ...[more]
Oosterse handspiegel met reliëfdecor. H: 31.5 cm. ...[more]
Acht aardewerken en porseleinen borden w.o. 'Boeren Ming'. D: 15 - 24.5 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van bloemen en vogels, China, met defect. H: 42.5 cm. ...[more]
Paar aardewerken Satsuma vazen, Japan, 19e eeuw. H: 45 cm. ...[more]
Aardewerken Kutani kraagvaas, Japan 19e eeuw. H: 54 cm. ...[more]
Porseleinen paraplubak met polychroom decor. H: 45 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen brushpot met decor van fruit, insect en tekst, gemerkt met zegelmerk, China
Polychroom porseleinen brushpot met decor van fruit, insect en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 12 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met figuraal landschapsdecor en tekst, gemerkt China, 20e eeuw. H: 16.
Polychroom porseleinen vaas met figuraal landschapsdecor en tekst, gemerkt China, 20e eeuw. H: 16.5 cm. ...[more]
Koperen ketel India. H: 25 cm.
Koperen ketel India. H: 25 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen kom met decor van bloemen en vogels, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw.
Polychroom porseleinen kom met decor van bloemen en vogels, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. HxB: 12.2 x 27 cm. ...[more]
Koperen orenpot, Japan 19e eeuw. HxB: 20 x 20 cm. ...[more]
Vierkanten polychrome porseleinen vaas met decor van winterlandschap en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 18 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van winterlandschap en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e
Polychroom porseleinen vaas met decor van winterlandschap en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 21.5 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van figuren in winterlandschap, gemerkt met zegelmerk, China
Polychroom porseleinen vaas met decor van figuren in winterlandschap, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 33.5 cm. ...[more]
Chinese vaas met decor van draken vermaakt tot lampvoet. H: ca. 33 cm. ...[more]
Stel polychroom porseleinen vazen met figuraal decor, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 37
Stel polychroom porseleinen vazen met figuraal decor, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 37 cm. ...[more]
Divers Japans Imari porselein.
Bordenstandaard voorzien van goudleerbehang, 18e eeuw. H: 42 cm. ...[more]
Balinese Kris/Keris rijkelijk versierd met houtsnijwerk, Indonesië. L: 68 cm. ...[more]
Gezwarthouten plantentafeltje op vier poten met hoofden van mythische dieren. H: 88 cm. ...[more]
Scroll door Xue Hui, 2002, kalligrafie, gesigneerd met zegelmerk. HxB: 89 x 39 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen beeld van een man. H: 39 cm. ...[more]
Twee Chinoiserie dienbladen, verf op metaal. D: 40 cm. ...[more]
Vijfdelig porseleinen kaststel met floraal decor, gerestaureerd.
Set van zes Imari porseleinen kop en schotels, met floraal decor en medaillonnen.
Imari porseleinen trekpotje op drie pootjes, met defect. HxB: 7 x 12 cm. ...[more]
Porseleinen bord met decor van figuren en teksten, China Qianlong, met defect. D: 18.5 cm. ...[more]
Set van vijf diverse porseleinen schoteltjes, waaronder met bloemenmand decor.
Polychroom porseleinen vaas met decor van personages en tekst, China 20e eeuw. H: 23.5 cm. ...[more]
Celadon vaasje op bronzen voet. H: 15 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen kopje met oor en decor van landschap en personen, China 18e eeuw, met
Polychroom porseleinen kopje met oor en decor van landschap en personen, China 18e eeuw, met defect.
Twee diverse netsukes: 'Reiziger' en 'Houtbewerker'. H: 4 en 3 cm. ...[more]
Ivoren okimono 'Konijnen', Japan. B: 4.9 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van winterlandschap en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 23 cm. ...[more]
Een porseleinen pennenbak met polychroom decor, gemerkt. Toegevoegd twee porseleinen verfdozen,
Een porseleinen pennenbak met polychroom decor, gemerkt. Toegevoegd twee porseleinen verfdozen, één met zegelmerk, China, 19e / 20e eeuw.
881 Los(e)/Seite