881 Los(e)/Seite
Drie zilveren naaldenkokers, Hollands gekeurd. L: 8 - 10.5 cm. ...[more]
Zilveren chatelaine met dito schaar, naaldenkoker en -kussen, Hollands gekeurd. L: 42.5 cm. ...[more]
Naaigarnituur, bestaande uit een zilveren schaar, dito naaldenkoker en twee vingerhoedjes, Hollands gekeurd. Toegevoegd onedel vingerhoedje.
Diverse oude doosjes, sieraden en penningen.
Drie zilveren naaldenkokers en dito kurkentrekker (defect), Hollands gekeurd.
Schildpad sigarenkoker met zilveren montuur, Hollands gekeurd en twee schildpad dekseldoosjes.
Zilveren naaldenkoker met decor van dieren, guirlandes en een scheepje. Gewicht: 25 g. L: 8.3 cm.
Zilveren naaldenkoker met decor van dieren, guirlandes en een scheepje. Gewicht: 25 g. L: 8.3 cm. ...[more]
Zilveren naaldenkoker, Hollands gekeurd. Gewicht: 9.8 g. L: 8.8 cm. ...[more]
Twee beschilderde papier-maché dozen, Rusland.
Divers gebruiks- en siergoed, waaronder een gouden damespolshorloge, reticule en briefopener.
Stoffen tas met zilveren beugel, Hollands gekeurd.
Tas met zilveren beugel rijkelijk gedecoreerd, Hollands gekeurd.
Twee kralenbeursjes met zilveren beugel, Hollands gekeurd.
Twee popjes, ca. 1900. H: 13 en 17 cm. ...[more]
Ferdinand Buyle (1872-1950) Gemengde techniek 'Statig portret van een Heer', gesigneerd en gedateerd
Ferdinand Buyle (1872-1950) Gemengde techniek 'Statig portret van een Heer', gesigneerd en gedateerd F. Buijle, '14. HxB: 100 x 70 cm. ...[more]
Schilderij op doek 'Dordrecht'. HxB: 79 x 99 cm. ...[more]
Aardewerken koe met blauw overdrukdecor, horens, staart en oren gedecoreerd met goud, Staffordshire,
Aardewerken koe met blauw overdrukdecor, horens, staart en oren gedecoreerd met goud, Staffordshire, 19e/20e eeuw. HxL: 12.5 x 19 cm. ...[more]
Verzilverd bestek voor 12 personen afkomstig van Hotel Britannia uit Vlissingen, met de naam in
Verzilverd bestek voor 12 personen afkomstig van Hotel Britannia uit Vlissingen, met de naam in het bestek.
Steengoed bouillonpot en een tinnen mosterdpot.
Gemengde techniek op papier, 'Drie nonnen'. HxB: 20 x 26 cm. ...[more]
Zes diverse beugeltassen, waaronder zilver Hollands gekeurd.
Beurs met zilveren beugel, Hollands gekeurd.
Verzilverd bestek voor 12 personen, incl. visbestek, afkomstig van Hotel Britannia uit Vlissingen,
Verzilverd bestek voor 12 personen, incl. visbestek, afkomstig van Hotel Britannia uit Vlissingen, met de naam in het bestek.
Divers gebruiksgoed, verzilverd.
Gebrandschilderd ruitje met decor van 'Persoon en heraldiek'. HxB: 24 x 17.5 cm. ...[more]
Stel bronzen beeldjes van schriftgeleerden, 19e eeuw. H: 23.5 cm. ...[more]
Jade koehoornbeker, China 20e eeuw. H: 14 cm. ...[more]
Theebus, suikerbakje, melkkan en lepelvaasje, alle van draadglas en zilver.
Kristallen dekselcoupe, voet gechipt. H: 28 cm. ...[more]
Stel facet geslepen likeurglazen met gouden rand, 19e eeuw. H: 14.5 cm. ...[more]
Glazen kelk 'Vreeden en Vrijheyt' met decor van de 'Hollandse Leeuw, Maagd en Cornucopia'. H: 10
Glazen kelk 'Vreeden en Vrijheyt' met decor van de 'Hollandse Leeuw, Maagd en Cornucopia'. H: 10 cm. ...[more]
Églomisé schildering 'Geboorte van Jezus Christus', pendanten. HxB: 26.5 x 20.5 cm. ...[more]
Twee bronzen beelden op basement 'Mercurius', met defect.
Bronzen inktpot, 19e eeuw. H: 21 cm. ...[more]
Schilderij op paneel, 'Strandgezicht', gesigneerd J. Hoek. HxB: 18 x 23 cm. ...[more]
Bronzen tuinvaas, 19e eeuw. H: 41.5 cm. ...[more]
Polychroom vierkant tweedelig aardewerken tegeltableau. HxB: 27.5 x 27.5 cm. ...[more]
Stenen muuraltaar/ tempelsteen, vermoedelijk India. HxBxD: 23 x 20 x 89 cm. ...[more]
Glazen kan met twee glazen op houten voet. Beschilderd met wit en goud. H: 27 cm. ...[more]
Lennard Lewis (1826-1913) Aquarel 'Veere'. HxB: 24 x 17.5 cm. ...[more]
Terracotta buste van een dame, Jugendstil, onduidelijk gesigneerd. H: 37 cm. ...[more]
Bronzen reliëf plaquette 'G Rossini 1864, H. Chevalier'. D: 19 cm. ...[more]
Bronzen reliëf plaquette, 'Talma Ne Paris 1763'. D: 12.2 cm. ...[more]
S. Schwatenberg (1898-1922) Bronzen beeldje van een gladiator, arm hersteld. H: 25.5 cm. ...[more]
Schilderij olieverf op panneel 'Gevulde tafel', gesigneerd C. Wassenaar . HxB: 15 x 30 cm. ...[more]
Groen geglazuurde aardewerken oorkan met reliëfversiering, 18e/19e eeuw. H: 23 cm. ...[more]
Keramieken vaas met rood glazuur, Porceleyne Fles, Delft Holland. H: 19 cm. ...[more]
Zes diverse glazen balsamaria en een dito roemer fragment, bodemvondsten Holland, 17e eeuw.
Zes platelen borden en een vaas. D: 22 (borden) en H: 37 (vaas). ...[more]
Divers bestek en zoutvaatjes in cassettes.
Houten sculptuur 'Staande dame met hoofddoek', resten van polychromie, Zuidelijke Nederlanden/
Icoon 'Johannes de Doper', Rusland. HxB: 36 x 30.5 cm. ...[more]
Houten sculptuur 'Lezende dame in zetel', resten van polychromie, Zuidelijke Nederlanden 17e eeuw.
Houten sculptuur 'Lezende dame in zetel', resten van polychromie, Zuidelijke Nederlanden 17e eeuw. HxBxD: 28 x 17 x 17 cm. ...[more]
Rond koperen hostie doosje met reliëf decor, 18e eeuw. D: 7 cm. ...[more]
Twee tafelklokken, waarvan één met maanstand.
Twee bijbeltjes in lederen band met zilveren beslag, Hollands gekeurd.
Telescoopkijker 'Negretti & Zambra', London, chipjes uit de lens. L: 76 cm. ...[more]
Zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbak op gezwarthouten voet, Hollands gekeurd. HxB: 12 x 15
Zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbak op gezwarthouten voet, Hollands gekeurd. HxB: 12 x 15 cm. ...[more]
Houten pijp met familiewapen en zilveren monturen. H: 28 cm. ...[more]
881 Los(e)/Seite