881 Los(e)/Seite
Mahoniehouten passpiegel. HxB: 156 x 41 cm. ...[more]
Aardewerken vaas, Portugal en een opaline vaas, met barstje. H: 54.5 en 36.5 cm. ...[more]
Salontafel met getorste poten, ingelegd met acht 17e eeuwse postzegel tegels. HxBxD: 45 x 71.5 x
Salontafel met getorste poten, ingelegd met acht 17e eeuwse postzegel tegels. HxBxD: 45 x 71.5 x 46 cm. ...[more]
Divers w.o. serviesgoed, boheemse vaas, bord China.
Koperen ketel, gobelin en twee glazen karaffen, één met barst.
Houten miniatuur stoel met gestoffeerde zitting, meesterstuk van een meubelmaker. HxBxD: 30 x 28 x
Houten miniatuur stoel met gestoffeerde zitting, meesterstuk van een meubelmaker. HxBxD: 30 x 28 x 17 cm. ...[more]
Divers bestaande uit twee tegels, wajangpoppen en chocoladeketel.
Stel gietijzeren reliëfplaquettes, 19e eeuw. HxB: 27 x 30 cm. ...[more]
Bronzen grape met ijzeren hengsel, 16e eeuw, restauraties in bodem. H: 17 cm. ...[more]
Drie antieke bronzen bellen, waarvan één zonder klepel en met scheur. H: 7.5 - 21 cm. ...[more]
Vijf stuks aardewerk w.o. een baardmankruik.
IJzeren krik, omstreeks 1800. H: 20 cm. ...[more]
Bronzen steelpan met tekst 'Besancon', Frankrijk, 18e eeuw. L: 31 cm. ...[more]
Twee barometers. H: 45 cm. en D: 18 cm. ...[more]
Eikenhouten stoof met kerfwerk, 19e eeuw (met defect). HxBxD: 19 x 22 x 21 cm. ...[more]
Lot divers tin en koper w.o. tulbandvorm, beddepan en kraantjeskan.
Icoon Rusland 19e eeuw, Koptisch Icoon, vijf Koptische kruizen en dito collier.
Vijf stuks divers stoffen gebruiksgoed, waaronder worteldoek en batik. Toegevoegd koperen Arabische pot.
Divers koper bestaande uit kandelaars, bloembak en ketel.
Flintlock geweer geconverteerd naar percussie model 1822 'Manifacture Royale de St. Etienne',
Engels staand horloge. H: 210 cm. ...[more]
Koperen wierookvat aan ketting, 17e/18e eeuw. L: 80 cm. ...[more]
Koperen doopschotel, Neurenberg, 17e eeuw, randschade. D: 39.5 cm. ...[more]
Stel koperen penkandelaars, 16e eeuw. H: 23.5 cm. ...[more]
Koperen doopschotel, Neurenberg, 17e eeuw. D: 45.5 cm. ...[more]
Stel bronzen kandelaars, Vlaanderen, 18e eeuw. H: 42.5 cm. ...[more]
Een paar eikenhouten deuren met togen, Holland 17e eeuw, met defect. HxB: 120 x 52 cm. ...[more]
Militair percussie pistool 'Model 1155', Zweden 1865. L: 47 cm. ...[more]
Aquarel 'Soldaten liggend in linie'. HxB: 20.5 x 29.5 cm. ...[more]
Icoon 'De Moeder Gods Prokov', Rusland. HxB: 36 x 31.5 cm. ...[more]
Icoon 'Maria met kind'. HxB: 36 x 30 cm. ...[more]
Flintlock pistool 'Samual Brunn', Engeland 18e eeuw. L: 35 cm. ...[more]
Flobert percussie pistool, België 19e eeuw. L: 35 cm. ...[more]
Flobert percussie pistool 'H. Grenn Bte à Nantes', België 19e eeuw. L: 36 cm. ...[more]
Engels staand horloge. Toegevoegd Zaans klokje.
Ivoren handspiegel, 19e eeuw. H: 24.5 cm. ...[more]
Flintlock pistool, Frankrijk 18e eeuw. L: 16.5 cm. ...[more]
Percussie pocket revolver 'Mass. arms co. Chicopee Falls Maynard's patent sep. 22. 1845', Massachusetts U.S.A.. L: 17 cm. ...[more]
Militair percussie pistool met goudmerk, Frankrijk 19e eeuw. L: 24 cm. ...[more]
Grote zilveren beursbeugel versierd met zwanen. Toegevoegd een kleinere zilveren beursbeugel.
Zilveren beursbeugel met stoffen tas, beugeluiteinde met zwanenhalzen, 19e eeuw.
Flintlock pistool geconverteerd naar percussie 'Manifacture Royale de St. Etienne', Frankrijk 18e
Flintlock pistool geconverteerd naar percussie 'Manifacture Royale de St. Etienne', Frankrijk 18e eeuw. L: 24 cm. ...[more]
Gendarmerie flintlock pistool, Frankrijk 18e eeuw. L: 30 cm. ...[more]
Percussie pistool met goudinleg, Spanje 1846. L: 31 cm. ...[more]
Twee stoffen tassen met zilveren beugel, Hollands gekeurd.
Stoffen tas met zilveren beugel, Hollands gekeurd. B: 31 cm. ...[more]
Scupltuur bronzen tak met vogels, op natuurstenen basement. LxB: 37 x 67 cm. ...[more]
Stel verguld bronzen bouilotte lampen, ca. 1900. H: 71 cm. ...[more]
Aardewerken schenkkan, in 'Urbino majolica' stijl, met polychroom decor. H: 65 cm. ...[more]
Klein model kussenkast, Holland. HxBxD: 119 x 131 x 50 cm. ...[more]
Paar Delfts blauwe borden, 18e eeuw. D: 23 cm. ...[more]
Stel bronzen kandelaars, Vlaanderen, 17e eeuw, één hersteld. H: 22 cm. ...[more]
Percussie pistool, Engeland, 19e eeuw. L: 28.5 cm. ...[more]
P.J. Mêne (1810-1879) Bronzen beeldje van een hert. HxL: 11 x 14.5 cm. ...[more]
Flintlock pistool 'Michel Berleur', Luik België ca. 1780/1800. L: 25 cm. ...[more]
Dubbelloops percussie pistool met damast loop en uitklapbare trekkers, België ca. 1860. L: 20 cm.
Dubbelloops percussie pistool met damast loop en uitklapbare trekkers, België ca. 1860. L: 20 cm. ...[more]
Percussie pistool 'Calabresi in Milano', Italië 19e eeuw. L: 32 cm. ...[more]
Set van twee mahoniehouten theekistjes, met defect. HxBxD: 12 x 13 x 9.5 cm. ...[more]
881 Los(e)/Seite