808 Los(e)/Seite
Twee kandelaars in Empire stijl. H: 22 cm. ...[more]
Geelkoperen schijfkandelaar. H: 21 cm. ...[more]
Stel blauw wit aardewerken gemberpotten met landelijk decor. H: 15.5 cm. ...[more]
Een Delfts blauw vijf-delig aardewerken kaststel. Toegevoegd twee Delfts blauw aardewerken vazen,
Een Delfts blauw vijf-delig aardewerken kaststel. Toegevoegd twee Delfts blauw aardewerken vazen, omstreeks 1800. H. 18,5 - 37 cm. ...[more]
Kavel bestaande uit twee borden, twee schoteltjes, een Delfts dekselvaasje, drie porseleinen
Kavel bestaande uit twee borden, twee schoteltjes, een Delfts dekselvaasje, drie porseleinen beeldjes, een emaille doosje en een creamware bakje.
Kavel bestaande uit twee diverse knopvijzels en een stel kandelaars. H. kandelaars 17 cm. ...[more]
Twee Delfts aardewerken kruiken. 20e eeuw. H. 28 - 29 cm. ...[more]
Zes creamwear 'gevlochten' borden. Gemerkt. Wenen, 19 eeuw. Diam. 21,5 cm. ...[more]
Een aardewerken dekselvaas met floraal decor. Leon Senf, De Porceleyne Fles. Gerestaureerd. H. 37
Een aardewerken dekselvaas met floraal decor. Leon Senf, De Porceleyne Fles. Gerestaureerd. H. 37 cm. ...[more]
Vier steengoed kannen. Duitsland, ca. 1900. Toegevoegd een aardewerken schenkkan. Ca. 1900. H.
Vier steengoed kannen. Duitsland, ca. 1900. Toegevoegd een aardewerken schenkkan. Ca. 1900. H. 19 - 23,5 cm. ...[more]
Franz Siebert (1845-1906) Schilderij olieverf op doek, 'Madonna met kind', gesigneerd, kleine
Bronzen beeld van een olifant. 20e eeuw. H. 55 cm. ...[more]
Jan Pieter Veth (1864-1925) Potloodtekening 'Portret Willem Pluijgers', gesigneerd aan mevrouw
Beukenhouten krantenbak met gedraaide spijlen (met defect). HxBxD: 58 x 55 x 56 cm. ...[more]
Krijttekening op papier 'Vrouw geeft borstvoeding', gesigneerd 'Picasso'. Afm: 64 x 51 cm. ...[more]
Een blauw wit porseleinen kan. Ongemerkt. Japan, Arita, ca. 1700. H. 20,5 cm. ...[more]
Theo Dijkwel (1881-1952) Litho 'Orang Utan'. Afm: 26 x 20 cm. ...[more]
Blauw wit aardewerken wand applique met landelijk decor. Afm: 18.5 x 24.5 cm. ...[more]
Vijf-delig polychroom aardewerken natfruitset met handgeschilderd decor van bloemen, uitgevoerd
Schilderij op papier 'Koeien in de wei', gemonogrammeerd SH. Afm: 17 x 23 cm. ...[more]
François Pieter ter Meulen (1843-1922) Aquarel 'Boer met drie paarden bij een trog voor een schuur
Schilderij op doek 'Dorp in herfst tinten', niet gesigneerd. Afm: 48 x 57 cm. ...[more]
Sculptuur 'Fazant' op ovaal natuurstenen plateau. L: 45 cm. ...[more]
Mahonie op eikenhouten semaniere, Holland, eind 18 eeuw. HxBxD: 154 x 99 x 46 cm. ...[more]
Houten driemaster 'Amsterdam', 20e eeuw (met defect). H: 102 cm. ...[more]
Een facetgeslepen kristallen kastanjevaas. Holland, Biedermeier, 19e eeuw. Voet en rand met chip. H.
Een facetgeslepen kristallen kastanjevaas. Holland, Biedermeier, 19e eeuw. Voet en rand met chip. H. 34 cm. ...[more]
Schilderij op paneel 'Boten en molens bij het maanlicht', niet gesigneerd. Afm: 27 x 32 cm. ...[more]
Stel koperen kandelabers op natuurstenen basement.
Eglomisé 'De engel Gabriël brengt de blijde boodschap aan Maria', 18e eeuw. Afm: 27 x 21 cm.
Eglomisé 'De engel Gabriël brengt de blijde boodschap aan Maria', 18e eeuw. Afm: 27 x 21 cm. ...[more]
Een porfier marmeren inktpot met vuurvergulde monturen en glazen binnenbak. Frankrijk, 19e eeuw.
Een porfier marmeren inktpot met vuurvergulde monturen en glazen binnenbak. Frankrijk, 19e eeuw. H. 10,5 cm. Diam. 10 cm. ...[more]
Ronald Larij (1855-1932) Schilderij olieverf op doek, 'Stilleven met bloemen', gesigneerd en
Ronald Larij (1855-1932) Schilderij olieverf op doek, 'Stilleven met bloemen', gesigneerd en gedateerd 1912. HxB: 45 x 66 cm. ...[more]
Schilderij op doek 'Fluitspelende jongen', gesigneerd en gedateerd J.H. de Meulder, 1927. HxB: 77
Schilderij op doek 'Fluitspelende jongen', gesigneerd en gedateerd J.H. de Meulder, 1927. HxB: 77 x 59 cm. ...[more]
Schilderij 'Twee vrouwen'. Afm: 42 x 32 cm. ...[more]
Sculptuur op zwart stenen basement 'Indiaan'. H: 36.5 cm. ...[more]
Ingelijst stoffragment van een gobelin voorstellende een Dame. HxB: 141 x 66 cm. (binnenmaat lijst)
Ingelijst stoffragment van een gobelin voorstellende een Dame. HxB: 141 x 66 cm. (binnenmaat lijst) ...[more]
Schilderij op doek 'Schoener yacht Cicely, winnaar van de transatlantische race', gesignerd J.H.
Schilderij op doek 'Schoener yacht Cicely, winnaar van de transatlantische race', gesignerd J.H. Bek. HxB: 54.5 x 73.5 cm. ...[more]
Modelboot Galjoen. L: 60 cm.
Modelboot Galjoen. L: 60 cm. ...[more]
Haje Schilderij olieverf op papier 'De nek uitsteken 2), gedateerd 2 februari 1990. Afm: 30.5 x 19.5
Haje Schilderij olieverf op papier 'De nek uitsteken 2), gedateerd 2 februari 1990. Afm: 30.5 x 19.5 cm. ...[more]
Sculptuur 'Slak' op houten bol, vervaardigd door R. Mente '07. Afm: 22 x 14 cm. ...[more]
Paul van Dam Houtsnede 'Boerderij'. Afm: 39 x 28 cm. ...[more]
Stel gepatineerd bronzen sculpturen van 'Afrikaans echtpaar'. H: 40.5 en 44.5 cm. ...[more]
Set van twee gesneden kalebassen met figuraal landschapsdecor, Zuid-Amerika. D: 8 en 10 cm. ...[more]
Armin Mehling (1924-2008) Gemengde techniek op doek 'Historie', gedateerd '72 (hij was een Duitse
Ivoren okimono in de vorm van twee appels, omstreeks 1920.
Twee sculpturen 'Beer' en 'Bulldog'. H. 12,5 en 8 cm. ...[more]
Henk (Hendrik) Mooy (1930-) Set van twee keramische sculpturen 'Zeepokken'. H: 9 en 13 cm. ...[more]
Paar gesneden houten Art Deco boekensteunen, Bali. H: 21 cm. ...[more]
Messing wijwater bakje, 18e eeuw. H: 16 cm. ...[more]
David Rakia (1928-) Litho 'Vrouw met paard'. Afm: 24 x 33 cm. ...[more]
Stel lederen paarden. 20e eeuw. H. 25,5 - 29 cm. ...[more]
Schilderij op doek 'Zeilboot op zee', gesigneerd Ed. Rijff. Afm: 49 x 69 cm. ...[more]
Prince Georges Ebrin Adingra (1933-2005) Schilderij op doek 'Le Roy at la Reine', gedateerd 1966.
Prince Georges Ebrin Adingra (1933-2005) Schilderij op doek 'Le Roy at la Reine', gedateerd 1966. Afm: 45 x 65 cm. ...[more]
Guus (August) Melai (1923-2000) Acrylverf op doek, met mes dik opgezet, 'Compositie'. HxB: 111 x
Guus (August) Melai (1923-2000) Acrylverf op doek, met mes dik opgezet, 'Compositie'. HxB: 111 x 91 cm. ...[more]
Schilderij op doek 'Duinlandschap', onduidelijk gesigneerd. Afm: 28 x 38 cm. ...[more]
Bronzen gesatineerde vaas cupido's, genummerd exemplaar, omstreeks 1900/1920. H: 15 cm. ...[more]
Chris (Christiaan Johannes) Lanooy (1881-1948) Aardewerken oor kan, gemerkt met monogram. H: 19.5
Chris (Christiaan Johannes) Lanooy (1881-1948) Aardewerken oor kan, gemerkt met monogram. H: 19.5 cm ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van vogels, takken en tekst, gemerkt met zegelmerk, China
Polychroom porseleinen vaas met decor van vogels, takken en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 36.5 cm. ...[more]
Piet Schipperus (1840-1929) Gouache op papier 'Molen met vrouw in dracht' en een dito kleine
Zwart keramieken bordje met polychroom handbeschilderd medaillon van de plaats 'Rochefort'. D: 20
Zwart keramieken bordje met polychroom handbeschilderd medaillon van de plaats 'Rochefort'. D: 20 cm. ...[more]
808 Los(e)/Seite