HP Middelburg

Korendijk 28, HP Middelburg, 4331, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 118750429

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen
Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

  • All Lots (808)

Schätzpreis

808 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • Nur Massenlose anzeigen,
  • 808 Los(e)

Een Delfts blauw vijf-delig aardewerken kaststel. Toegevoegd twee Delfts blauw aardewerken vazen, omstreeks 1800. H. 18,5 - 37 cm. ...[more]

Kavel bestaande uit twee borden, twee schoteltjes, een Delfts dekselvaasje, drie porseleinen beeldjes, een emaille doosje en een creamware bakje.

Een porfier marmeren inktpot met vuurvergulde monturen en glazen binnenbak. Frankrijk, 19e eeuw. H. 10,5 cm. Diam. 10 cm. ...[more]

Ronald Larij (1855-1932) Schilderij olieverf op doek, 'Stilleven met bloemen', gesigneerd en gedateerd 1912. HxB: 45 x 66 cm. ...[more]

Schilderij op doek 'Schoener yacht Cicely, winnaar van de transatlantische race', gesignerd J.H. Bek. HxB: 54.5 x 73.5 cm. ...[more]

  • 808 Los(e)