808 Los(e)/Seite
Polychroom porseleinen Meiping vaas met decor van draken, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw.
Polychroom porseleinen Meiping vaas met decor van draken, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 37 cm. ...[more]
Celadon vaas met floraal decor, gemerkt met zegelmerk, China. H: 20 cm. ...[more]
Bronzen koro met reliëfdecor van draken. China, 20e eeuw. H. 13 cm. ...[more]
Polychroom emaille cloisonné vaasje met decor van vogels en bloemen. H: 15.5 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen bord met decor van wapenschild, vakverdilng met ancre de Chine landschap
Blauw wit porseleinen kommen met decor van Lange Lijzen en gemerkt met zes karaktermerk, Japan 19e
Blauw wit porseleinen kommen met decor van Lange Lijzen en gemerkt met zes karaktermerk, Japan 19e eeuw. HxB: 12 x 7 cm. ...[more]
Vier polychroom porseleinen borden met floraal decor. China, 18e/19e eeuw. Diam. ca. 21,5 - 23 cm.
Vier polychroom porseleinen borden met floraal decor. China, 18e/19e eeuw. Diam. ca. 21,5 - 23 cm. ...[more]
Een Encre-de-Chine theepot met floraal decor. Ongemerkt. China, Qianlong. Doorboord voor montuur,
Twee blauw / wit porseleinen borden met rivierlandschap decor in onderglazuur blauw, China 18e eeuw,
Twee blauw / wit porseleinen borden met rivierlandschap decor in onderglazuur blauw, China 18e eeuw, chips. D: 21 cm. ...[more]
Set van zes polychroom porsleinen kopjes 'Chine de Commande', beschilderd met bloemen, verguld
Set van zes polychroom porsleinen kopjes 'Chine de Commande', beschilderd met bloemen, verguld monogram en dito kettingrand.
Blauw wit porseleinen brushpot met decor van 'Bloemen en geometrie', gemerkt met zes karaktermerk in
Twee Ming kommen. D: 12.5 en 15 cm. ...[more]
Porseleinen theebus met polychroom decor, China 20e eeuw. H: 15 cm. ...[more]
Een lot van vijf schotels en een kopje. China, 18e/19e eeuw.
Twee Ming kommen prov. Zeeuws Veilinghuis.
Vijf blauw wit porseleinen kopjes en twee schoteltjes met gelobde rand en floraal decor, gemerkt met
Divers Oosters gebruiksgoed, waaronder Amsterdams bont porseleinen schoteltjes (met defect).
Kavel bestaande uit 18 stuks divers porselein, w.o. Amsterdams bont, Imari and Löwestoft. Een
Divers polychroom porseleinen gebruiksgoed, waaronder Imari, China voornamelijk 18e eeuw (met
Divers polychroom porseleinen gebruiksgoed, waaronder Imari, China voornamelijk 18e eeuw (met defecten).
Divers Chinees porselein, 18e/19e eeuw (met defecten).
Lot divers porselein, waaronder kop en schotel en melkkan. O.a. Kanton en eierschaal. China, 19e/20e
Lot divers porselein, waaronder kop en schotel en melkkan. O.a. Kanton en eierschaal. China, 19e/20e eeuw.
Goosen Egbert Bouwmeester (1897-1985) Schilderij op doek 'Mand met aardappels en steengoed kruik' (
Goosen Egbert Bouwmeester (1897-1985) Schilderij op doek 'Mand met aardappels en steengoed kruik' (met defect). Afm: 74 x 93 cm. ...[more]
Grote polychrome porseleinen schotel met decor van 22 personages in een tuin. Gemerkt met 6-
Grote polychrome porseleinen schotel met decor van 22 personages in een tuin. Gemerkt met 6-karaktermerk. China, 19e eeuw. Diam. 46 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen kom met figuraal landschaps decor en tekst, gemerkt met zegelmerk, China
Polychroom porseleinen kom met figuraal landschaps decor en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. D: 16.5 cm. ...[more]
Blanc de Chine porseleinen vaas, met in goud kleur opgelegde draak, gemerkt met stempel in oplegwerk, China 20e eeuw. H: 26 cm. ...[more]
Een Famille Rose porseleinen kom met decor van personen in een tuin. Gemerkt met zegelmerk. China,
Een Famille Rose porseleinen kom met decor van personen in een tuin. Gemerkt met zegelmerk. China, 19e eeuw. Haarlijn. Diam. 19 cm. ...[more]
Kavel porselein bestaande uit een doppenpotje zonder dop, een strooier met zilveren dop en een
Kavel porselein bestaande uit een doppenpotje zonder dop, een strooier met zilveren dop en een blaker met zilveren monturen. China.
Blauw wit porseleinen kommetje met decor van bloemen, gemerkt met zes karaktermerk en dubbele
Blauw wit porseleinen kommetje met decor van bloemen, gemerkt met zes karaktermerk en dubbele cirkel, China Kangxi. Afm: 8 x 4.5 cm. ...[more]
Divers Chinees porselein bestaande uit een theepot, dekseldoos en een stel celadonvaasjes.
Een Imari porseleinen bord met floraal decor. Ongemerkt. Japan. Toegevoegd een blauw wit porseleinen
Chinese theepot met decor van 'Rode lak'. B: 14 cm. ...[more]
Kavel divers porselein bestaande uit een beeldje, twee vaasjes waarvan één met zilveren dop en een
Kavel divers porselein bestaande uit een beeldje, twee vaasjes waarvan één met zilveren dop en een aardewerken beeld. China, 19e/20e eeuw.
Kavel bestaande uit twee polychrome porseleinen vazen, met decor van figuren, bloemen en vogels. Een
Een 'Mirror Black' kommetje. China, Qianlong. Diam. 9,5 cm. ...[more]
Lot divers porselein waaronder bord, kopjes en schotels. China, 18e/19e eeuw.
Goosen Egbert Bouwmeester (1897-1985) Schilderij op doek 'Stilleven vaas en kom' (met defect).
Goosen Egbert Bouwmeester (1897-1985) Schilderij op doek 'Stilleven vaas en kom' (met defect). Afm: 74 x 93 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen bord met decor van afscheid nemend paar, boten in baai en guirlandes, gemerkt
Blauw wit porseleinen trekpotje met floraal decor. Afm: 14 x 11 cm. ...[more]
Ajour ivoren brush pot met figuraal landschaps decor, China Kanton, eind 19e eeuw (met defect) H:
Ajour ivoren brush pot met figuraal landschaps decor, China Kanton, eind 19e eeuw (met defect) H: 10.5 cm. ...[more]
Drie Löwestoft borden en twee Mandarijnen kopjes. 18e eeuw. Diam. bord 22,5 cm. ...[more]
Drie Chinese porseleinen bordjes met floraal decor, 19e eeuw. Diam. 22 cm. ...[more]
Een porseleinen scheerbekken, theepot en kop en schotel. Japan, Imari, ca. 1700. Diam. scheerbekken 26,5 cm. ...[more]
Set van drie octagonaal blauw wit porseleinen kop en schotels met floraal decor, gemerkt in dubbele cirkel, China.
Drie Chinese porseleinen bordjes met decor van een boer met os, 18e eeuw, één met bodembarst.
Drie Chinese porseleinen bordjes met decor van een boer met os, 18e eeuw, één met bodembarst. Diam. 23 cm. ...[more]
Een houten beeldje en een houten kompas. China, 19e eeuw. H. beeldje 13 cm. Diam. kompas 11,5 cm.
Een houten beeldje en een houten kompas. China, 19e eeuw. H. beeldje 13 cm. Diam. kompas 11,5 cm. ...[more]
Chinees porseleinen stempel en een waterdruppelaar 20 20-40 H: 6.5 en 6 cm. ...[more]
Kavel divers blauw/wit porselein, waaronder theepot, miniatuurvaasjes, vazen, theebus en dekselpotje. China, 18e/19e eeuw.
Grote ovale polychrome schotel met decor van een pauw en bloemen. Ongemerkt. China, 18/19e eeuw.
Grote ovale polychrome schotel met decor van een pauw en bloemen. Ongemerkt. China, 18/19e eeuw. Afm. 39 x 49 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen theepot met decor van 'Bloemen, bomen en tekst', gemerkt met zegelmerk,
Polychroom porseleinen theepot met decor van 'Bloemen, bomen en tekst', gemerkt met zegelmerk, China. Afm: 17 x 10 cm. ...[more]
Jade dekselvaas met bloemen op houten basement (met defect). Afm: 22 x 16 cm. ...[more]
Terracotta sculptuur van een 'Wijze man' gemerkt met zegelmerk, China (met defect). H: 21 cm.
Terracotta sculptuur van een 'Wijze man' gemerkt met zegelmerk, China (met defect). H: 21 cm. ...[more]
Een Imari porseleinen bord met banderol decor en bloemen. China, Qianlong. Diam. 28 cm. ...[more]
Sculptuur 'Wijze man' op gesneden houten basement. H: 36 cm. ...[more]
Bronzen tripod censer met Arabische tekst in een cartouche, gemerkt met zegelmerk, China. Afm: 8 x
Bronzen tripod censer met Arabische tekst in een cartouche, gemerkt met zegelmerk, China. Afm: 8 x 9.7 cm. ...[more]
Spinazie 'Jade' hengselvaas. Afm: 17 x 16.5 cm. ...[more]
Hoorn gesneden wandelstok met als handvat een Chineese draak. H: 86 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen bord met decor van bloemen, China Qianlong. D: 23.5 cm. ...[more]
Een polychroom porselein gendi met decor van bloemen. Montuur met Djokja zilver. Ongemerkt. China,
Een polychroom porselein gendi met decor van bloemen. Montuur met Djokja zilver. Ongemerkt. China, 18e eeuw. H. 31 cm. ...[more]
808 Los(e)/Seite