- Nur Massenlose anzeigen
808 Los(e)/Seite
Schilderij olieverf op mahoniehouten paneel, 'Plasgezicht', onduidelijk gesigneerd. Afm. 34,5 x 50,5
Schilderij olieverf op mahoniehouten paneel, 'Plasgezicht', onduidelijk gesigneerd. Afm. 34,5 x 50,5 cm. ...[more]
Schilderij op doek 'Riviergezicht', onduidelijk gesigneerd. Afm: 50 x 68 cm. ...[more]
Livisddhi Noparat (1932-) 'Bosgezicht in de herfst', gesigneerd Noparat, doek. Afm. 41 x 61,5 cm.
Livisddhi Noparat (1932-) 'Bosgezicht in de herfst', gesigneerd Noparat, doek. Afm. 41 x 61,5 cm. ...[more]
Maurice de Meyer (1911-1999) 'Tolhuis met paarden', gesigneerd r.o., doek. Afm. 50 x 60 cm. ...[more]
Tapijt Bidjar. Afm: 314 x 201 cm. ...[more]
Tapijt Bidjar. Afm: 269 x 364 cm. ...[more]
Twee bidtapijten. Afm: 105 x 59 en 133 x 92 cm. ...[more]
Bidtapijt. Afm: 96 x 64 cm.
Bidtapijt. Afm: 96 x 64 cm. ...[more]
Twee diverse tapijten. Afm: 195 x 98 en 145 x 110 cm. ...[more]
Tapijt Bidjar. Afm: 358 x 254 cm. ...[more]
Houten damtafeltje met marqueterie. Afm: 73 x 59.5 x 59.5 cm. ...[more]
Drie diverse stoelen met armleuningen.
Drie prenten/litho's met diverse afbeeldingen van personen. Japan, ca. 1900. Afm. ca. 21 x 17 cm.
Drie prenten/litho's met diverse afbeeldingen van personen. Japan, ca. 1900. Afm. ca. 21 x 17 cm. ...[more]
Vijf prenten/litho's met afbeeldingen van dieren en personen. Japan, ca. 1900. Afm. 23 x 10,5 cm &
Vijf prenten/litho's met afbeeldingen van dieren en personen. Japan, ca. 1900. Afm. 23 x 10,5 cm & 23 x 17 cm. ...[more]
Een 5-luik houtdruk met afbeelding van personen. Japan, ca. 1900. Afm. totaal ca. 37,5 x 127,5 cm.
Een 5-luik houtdruk met afbeelding van personen. Japan, ca. 1900. Afm. totaal ca. 37,5 x 127,5 cm. ...[more]
Ries Kleijnen (1945-) 'Op huis om', gesigneerd en gedateerd '79, ets. Afm. 21 x 15 cm. ...[more]
Acht Chinees porseleinen birdfeeders.
Hermanus Berserik (1921-2002) 'Zwangere vrouw', gesigneerd m.o. 'Berserik 1952', ets. Afm. 29,5 x
Hermanus Berserik (1921-2002) 'Zwangere vrouw', gesigneerd m.o. 'Berserik 1952', ets. Afm. 29,5 x 19,5 cm. ...[more]
Borduursel van een duingezicht, gemonogrammeerd JN?, ca. 1900. HxB: 36 x 54 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen schotel met decor van 'Landschap met man en karper', China 19e eeuw. D: 31
Polychroom porseleinen schotel met decor van 'Landschap met man en karper', China 19e eeuw. D: 31 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen schotel met decor van bloemen, China ca. 1900, bronzen schotel en een blauw
Een blauw wit porseleinen roombordje met decor van sprinkhaan in een landschap. Ongemerkt. China,
Een tweedelig kamerscherm met decor van een arend en een slang. Ingelegd met o.a. been en parelmoer.
John Linnell (1792-1882) 'Engels heuvellandschap met figuren', gesigneerd l.o., doek. Afm. 30 x 50
John Linnell (1792-1882) 'Engels heuvellandschap met figuren', gesigneerd l.o., doek. Afm. 30 x 50 cm. ...[more]
Tapijt Hamadan no. 858 Iran, gekocht bij 'Gesher en Kemper'. Afm: 202 x 130 cm. ...[more]
J.E. Gachel (1889-1974) 'Man met veldfles', gesigneerd r.o., doek. Afm. 80 x 60 cm. ...[more]
Chinese vaas vermaakt tot lampenvoet, met werkend armatuur. H: 73 cm. ...[more]
Leo de Winter (1917-1983) 'Stilleven met stoel en gele tulpen', gesigneerd r.o., doek. Afm. 130 x
Leo de Winter (1917-1983) 'Stilleven met stoel en gele tulpen', gesigneerd r.o., doek. Afm. 130 x 108 cm. ...[more]
808 Los(e)/Seite