808 Los(e)/Seite
Een zilveren schakelcollier en stel oorbellen.
Stel goud met zilveren rouwspelden van de Zuid-Bevelandse dracht. L: 9.5 cm. ...[more]
Goud met bloedkoralen oorbellen. Gewicht: 0.5 g. ...[more]
Bloedkoralen collier en dito armband met gouden slot. Gewicht: 28.5 g. L: 68 cm. ...[more]
Stel gouden parelspelden van de Zuid-Bevelandse dracht.
Een 14-kt gouden hanger met pampels, bezet met bloedkoraal. Brabant. Tot. gew. ca. 3 gr. ...[more]
Bloedkoralen collier en dito armband met gouden slot. Gewicht: 42.2 g. L: 46 en 15 cm. ...[more]
Drie bloedkoralen colliers, o.a. met gouden slot. Tot. gew. ca. 34,5 gr. ...[more]
Globe op gietijzeren voet, J. Lebègue Paris, (met restauratie). H: 55 cm. ...[more]
Palissanderhouten schrijfkist 'Souvenir d'amitié et de reconnaissance a monsieur Jean François de
Vier stoelen met getordeerde stijlen en stoffen bekleding.
Mahonie houten schrijftafel met wielen en zes lades, vervaardigd door William Tillman. HxBxD: 78 x
Mahonie houten schrijftafel met wielen en zes lades, vervaardigd door William Tillman. HxBxD: 78 x 160 x 105 cm. ...[more]
Twee schilderijen: 'Stilleven met flessen' & 'Meisje met kat Parijs' gesigneerd S. Mac. HxB: 28.5
Twee schilderijen: 'Stilleven met flessen' & 'Meisje met kat Parijs' gesigneerd S. Mac. HxB: 28.5 x 38.5 & 39 x 25 cm. ...[more]
Jouko Lapintie (1924-) Schilderij op doek, 'Portret van een vrouw', gesigneerd en gedateerd 1974.
Jouko Lapintie (1924-) Schilderij op doek, 'Portret van een vrouw', gesigneerd en gedateerd 1974. HxB: 65 x 50 cm. ...[more]
Spiegel in Empire-stijl, 19e eeuw. HxB: 99 x 50 cm. ...[more]
Twee schilderijen op doek 'Vrouw op bank' en 'Boerenerf', (gaatjes). HxB: 40 x 30 cm en 50 x 70 cm
Twee schilderijen op doek 'Vrouw op bank' en 'Boerenerf', (gaatjes). HxB: 40 x 30 cm en 50 x 70 cm ...[more]
Notenhouten bibliotheekstoel met pitriet, met petit-point kussentje. Toegevoegd Turks tafeltje met
Walter Boffé (1946-2010) 'Twee personages', gesigneerd r.o., board. Afm. 35 x 30 cm. ...[more]
Een beschilderde groen glazen platte fles met het wapen van Zeeland en zeeslag. Gedateerd 5 mei '45.
Een beschilderde groen glazen platte fles met het wapen van Zeeland en zeeslag. Gedateerd 5 mei '45. H. 22 cm. ...[more]
Een paar Delfts blauwe aardewerken bekervazen met decor van persoon in landschap. Ongemerkt.
Een paar Delfts blauwe aardewerken bekervazen met decor van persoon in landschap. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. H. 13,5 cm. ...[more]
Twee ivoren sculpturen. Een corpus Christie op houten paneeltje en een ivoren plaquette op fluweel.
Charles Louis Philippe Zilcken (1857-1930) Schilderij olieverf op paneel 'Molen in winters landschap'. Afm: 30 x 20.5 cm. ...[more]
Divers gebruiksgoed bestaande uit pijpcomfoor, inktstel en twee fotolijstjes in Jugendstil-stijl.
'Portret dame', niet gesigneerd, board. Afm. 37,5 x 30,5 cm. ...[more]
Twee percussiepistolen. Toegevoegd 3 rimfire-revolvers uit de carlistenoorlog, bodemvondsten.
Divers gebruiksgoed, waaronder: worteldoek en blauw wit porseleinen dekselvaasje (met defect).
Polychroom vierkant tweedelig aardewerken tegeltableau. HxB: 27.5 x 27.5 cm. ...[more]
Houten Ushapti beeldje op dito basement, Egypte. H: 24 cm. ...[more]
Bronzen vijzel met stamper en Sanskriet inscripties. Afm: 14.5 x 12.5 cm. ...[more]
Faience Ushabti beeldje op houten basement, Egypte (met defect). H: 12 cm. ...[more]
Arabische dolk met gesneden benen heft en houten schede. L: 25 cm. ...[more]
Bronzen beeldje 'Zittende Osiris' op houten basement, Egypte. H: 17 cm. ...[more]
Bronzen beeldje 'Osiris' op houten basement, Egypte. H: 16.5 cm. ...[more]
Bronzen olielamp op voet. Afm: 13 x 12 cm. ...[more]
Bronzen olielamp op voet. Afm: 12 x 14 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur 'Olifant met berijder' en twee dito olielampjes.
Zes diverse aardewerken olielampjes.
Victor Dooms (1912-1994) Ovaal schilderij op schildersboard 'Stilleven'. Afm: 38 x 28 cm. ...[more]
Mahoniehouten Biedermeier voltaire. H. 111 cm. ...[more]
Theo Clesse-Piron (1879-1943) Schilderij op doek 'Vijver aan de bosrand'. Afm: 44 x 51 cm. ...[more]
Vierdelig hout met stoffen kamerscherm, geborduurde met decor van 'Vogels' (met defect). HxB: 228
Vierdelig hout met stoffen kamerscherm, geborduurde met decor van 'Vogels' (met defect). HxB: 228 x 170 cm. ...[more]
Prince Georges Ebrin Adingra (1933-2005) Schilderij op doek 'Homage à David - Jalousie', gedateerd
Prince Georges Ebrin Adingra (1933-2005) Schilderij op doek 'Homage à David - Jalousie', gedateerd 1969. Afm: 50 x 73 cm. ...[more]
Henk (Hendrik) Mooy (1930-) Keramisch beeld 'Vleermuizen' (één pootje gerestaureerd). Afm: 21 x 19
Henk (Hendrik) Mooy (1930-) Keramisch beeld 'Vleermuizen' (één pootje gerestaureerd). Afm: 21 x 19 cm. ...[more]
Henk (Hendrik) Mooy (1930-) Keramisch beeld 'Vleermuis'. Afm: 16 x 18 cm. ...[more]
Henk (Hendrik) Mooy (1930-) Keramisch beeld 'Vleermuis'. Afm: 26 x 16.5 cm. ...[more]
Henk (Hendrik) Mooy (1930-) Keramisch beeld 'Zeeappel'. Afm: 14 x 16 cm. ...[more]
Twee schildpad kistjes, 19e eeuw. HxBxD: 5 x 14 x 10 cm en 4 x 13 x 9,5 cm. ...[more]
Polychroom handbeschilderd glazen karaf en vier dito glaasjes met decor van o.a. boten en molens (
Polychroom handbeschilderd glazen karaf en vier dito glaasjes met decor van o.a. boten en molens (met defect).
Kavel divers bestaande uit een Delts blauwe uitlek fruitschaal op onderschotel, van Duijn. 19e eeuw.
Walter Boffé (1946-2010) 'Naakte vrouw', ongesigneerd r.o., board. Afm. 60 x 40 cm. ...[more]
Aardewerken Kutani kraagvaas, Japan 19e eeuw. H: 54 cm. ...[more]
Ton Pape (1916-2003) Gemengde techniek op papier 'Vlakverdeling', gedateerd 1983. Afm: 47 x 35 cm.
Ton Pape (1916-2003) Gemengde techniek op papier 'Vlakverdeling', gedateerd 1983. Afm: 47 x 35 cm. ...[more]
Hans Landsaat (1935-) Zeefdruk op papier 'Rotsen', genummerd en gedateerd 21/70 '92. Afm: 57 x 76
Hans Landsaat (1935-) Zeefdruk op papier 'Rotsen', genummerd en gedateerd 21/70 '92. Afm: 57 x 76 cm. ...[more]
Yehiel Krize (1908-1968) Aquarel 'Huizen', gesigneerd r.o. Afm: 48.5 x 68.5 cm. ...[more]
Hans Landsaat (1935-) Zeefdruk op papier 'Heuvels', genummerd en gedateerd 21/70 '92. Afm: 57 x 56
Hans Landsaat (1935-) Zeefdruk op papier 'Heuvels', genummerd en gedateerd 21/70 '92. Afm: 57 x 56 cm. ...[more]
Onbekende kunstenaar, 'Haventje', onduidelijk gesigneerd en gedateerd '19?, board. Afm. 30,5 x 39,
Onbekende kunstenaar, 'Haventje', onduidelijk gesigneerd en gedateerd '19?, board. Afm. 30,5 x 39,5 cm. ...[more]
Schilderij op doek 'Landschap', onduidelijk gesigneerd. Afm: 55 x 66 cm. ...[more]
808 Los(e)/Seite