HP Middelburg

Korendijk 28, HP Middelburg, 4331, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 118750429

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

808 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen
  • 808 Los(e)

Goosen Egbert Bouwmeester (1897-1985) Schilderij op doek 'Mand met aardappels en steengoed kruik' (met defect). Afm: 74 x 93 cm. ...[more]

Grote polychrome porseleinen schotel met decor van 22 personages in een tuin. Gemerkt met 6-karaktermerk. China, 19e eeuw. Diam. 46 cm. ...[more]

Blanc de Chine porseleinen vaas, met in goud kleur opgelegde draak, gemerkt met stempel in oplegwerk, China 20e eeuw. H: 26 cm. ...[more]

Een Famille Rose porseleinen kom met decor van personen in een tuin. Gemerkt met zegelmerk. China, 19e eeuw. Haarlijn. Diam. 19 cm. ...[more]

Kavel porselein bestaande uit een doppenpotje zonder dop, een strooier met zilveren dop en een blaker met zilveren monturen. China.

Blauw wit porseleinen kommetje met decor van bloemen, gemerkt met zes karaktermerk en dubbele cirkel, China Kangxi. Afm: 8 x 4.5 cm. ...[more]

Kavel divers porselein bestaande uit een beeldje, twee vaasjes waarvan één met zilveren dop en een aardewerken beeld. China, 19e/20e eeuw.

Een porseleinen scheerbekken, theepot en kop en schotel. Japan, Imari, ca. 1700. Diam. scheerbekken 26,5 cm. ...[more]

Kavel divers blauw/wit porselein, waaronder theepot, miniatuurvaasjes, vazen, theebus en dekselpotje. China, 18e/19e eeuw.

Polychroom porseleinen theepot met decor van 'Bloemen, bomen en tekst', gemerkt met zegelmerk, China. Afm: 17 x 10 cm. ...[more]

  • 808 Los(e)