808 Los(e)/Seite
Een poederblauwe porseleinen dekselpot met floraal Famille Verte decor in panelen. Ongemerkt. China,
Een poederblauwe porseleinen dekselpot met floraal Famille Verte decor in panelen. Ongemerkt. China, 19e eeuw. H. 26,5 cm. ...[more]
Zes porseleinen kopjes en drie schotels met polychroom decor van vogels en bloemen, Japan, 19e eeuw.
Zes porseleinen kopjes en drie schotels met polychroom decor van vogels en bloemen, Japan, 19e eeuw. Schotel D: 13.5, kopje H: 5.5 cm. ...[more]
Een lot van 17 polychrome porseleinen items, o.a. kop en schotels en theepotten met decor van
Lot divers blauw wit porselein, o.a. borden, kop en schotels, dekselpot en theepot. China/Japan,
Lot divers blauw wit porselein, o.a. borden, kop en schotels, dekselpot en theepot. China/Japan, 18e/19e eeuw. H. dekselpot 14,5 cm. ...[more]
Goosen Egbert Bouwmeester (1897-1985) Schilderij op doek 'Voorbereiding maaltijd' en verso een '
Aquarel 'Lao Tse' Chinese Philosopher, China zomer 1972. Afm: 31.7 x 42.5 cm. ...[more]
Houtdruk van drie geisha's. Gesigneerd Kunisada I (1786 - 1865). Afm. 37 x 24,5 cm. ...[more]
Een Yixing trekpotje. Ongemerkt. China, 20e eeuw. H. 7 cm. ...[more]
Ivoren okimono, Japan, 19e eeuw, defect. H: 22.5 cm. ...[more]
Gesneden spekstenen sculptuur op dito basement met decor van bamboe en vogels. Afm: 21.5 x 16 cm.
Gesneden spekstenen sculptuur op dito basement met decor van bamboe en vogels. Afm: 21.5 x 16 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van krijgers en tekst, gemerkt '1936 Spring Nie Mao', China
Polychroom porseleinen vaas met decor van krijgers en tekst, gemerkt '1936 Spring Nie Mao', China 20e eeuw. H: 42 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen kom met figuraal landschapsdecor bloemen en tekst, gemerkt met drie karaktermerk, China 20e eeuw. D: 13 cm. ...[more]
Twee ivoor gesneden sculpturen, waaronder 'Boer', Japan Meiji. H: 17 en 14 cm. ...[more]
Bloed en melk porseleinen bord met decor met Fu, gemerkt China. D: 17 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen theepot met decor van spelende figuren en tekst, gemerkt met zegelmerk, China
Polychroom porseleinen theepot met decor van spelende figuren en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 19.5 cm. ...[more]
Celadon vaasje met floraal reliëf decor, gemerkt met zegelmerk, China. H: 15 cm. ...[more]
Twee spekstenen objecten, sculptuur van berglandschap en een kwastenspoelbak. China, 20e eeuw.
Polychroom porseleinen Meiping vaas met decor van pioen en tekst, niet gemerkt, China 20e eeuw. H:
Polychroom porseleinen Meiping vaas met decor van pioen en tekst, niet gemerkt, China 20e eeuw. H: 17.5 cm. ...[more]
Een yixing theepot in de vorm van een fabeldier. L. ca. 27 cm. ...[more]
Een porseleinen melkkannetje met blauw floraal decor. Ongemerkt. China, Qianlong. Restauratie aan de
Tapijt Bidjar. Afm: 361 x 252 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen Meiping vaas met figuraal landschaps decor en tekst, gemerkt met zegelmerk,
Polychroom porseleinen Meiping vaas met figuraal landschaps decor en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 21.5 cm. ...[more]
Polychroom Yixing theepotje met decor van een bloesemtak, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw.
Polychroom Yixing theepotje met decor van een bloesemtak, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. B: 16 cm. ...[more]
Song kom, wrakvondst. D: 17 cm.
Song kom, wrakvondst. D: 17 cm. ...[more]
Yixing theepot, halfrond model gemerkt in deksel, China 20e eeuw. B: 8.5 cm. ...[more]
Ming jar met hertendecor, prov. Zeeuws Veilinghuis. H: 7.5 cm. ...[more]
Bronzen hengsel theepotje, twee porseleinen kopjes en een boeren Ming schaaltje.
Zeven diverse 'Ming' vaasjes/dekseldoosjes.
Kavel van ca. 50 stuks blauw wit porselein, waaronder dekselpotten, kopjes, schotels en borden.
Goosen Egbert Bouwmeester (1897-1985) Schilderij op doek 'Koffie drinken'. Afm: 74 x 93 cm. ...[more]
Een blauw wit aardewerken bord met chinoiserie decor. Gemerkt. Delft, ca. 1700. Diam. 34,5 cm.
Een blauw wit aardewerken bord met chinoiserie decor. Gemerkt. Delft, ca. 1700. Diam. 34,5 cm. ...[more]
Borduurwerk van een man. Japan. Afm. 86,5 x 37 cm. ...[more]
Twee Japans polychrome houtblok drukken, waaronder 'Vrouw met minnebrief door Kunisada'. Afm: 70 x
Twee Japans polychrome houtblok drukken, waaronder 'Vrouw met minnebrief door Kunisada'. Afm: 70 x 24.5 en 34 x 23 cm. ...[more]
Twee ingelijste scrolls, waarvan een met vogel en een met vrouw. Beide gesigneerd. 20e eeuw. Afm.
Twee ingelijste scrolls, waarvan een met vogel en een met vrouw. Beide gesigneerd. 20e eeuw. Afm. 40,5 x 15,5 & 62 x 31 cm. ...[more]
Tapijt Hereke. Afm: 325 x 405 cm. ...[more]
Freek van den Berg (1918-2000) 'Vrouw op terras', gesigneerd r.o., doek. Afm. 120 x 80 cm. ...[more]
Stel polychroom porseleinen vazen met decor van bloemen, vermaakt tot schemerlamp voet. Afm: 85
Stel polychroom porseleinen vazen met decor van bloemen, vermaakt tot schemerlamp voet. Afm: 85 cm (vaas: 45 cm). ...[more]
Twee famille rose porseleinen borden, 18e/19e eeuw. D: 22.5 cm. ...[more]
Blauw wit porseleinen schotel, China Kangxi. D: 38.5 cm. ...[more]
Blauw wit porseleinen schotel, China Qianlong, 19e eeuw. D: 35.5 cm. ...[more]
Stel polychroom porseleinen moon flasks met decor van 'Spelende zotjes in tuin en bloemen'. Afm:
Stel polychroom porseleinen moon flasks met decor van 'Spelende zotjes in tuin en bloemen'. Afm: 45.5 x 29 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen schotel met decor van 'Vijf draken en bloemen', gemerkt met zegelmerk,
Polychroom porseleinen schotel met decor van 'Vijf draken en bloemen', gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. Afm: 10 x 46 cm. ...[more]
Polychroom aardewerken sculptuur 'Kluizenaar', niet gemerkt, China 20e eeuw (met defect). H: 59 cm.
Polychroom aardewerken sculptuur 'Kluizenaar', niet gemerkt, China 20e eeuw (met defect). H: 59 cm. ...[more]
Tapijt Bidjar. Afm: 353 x 251 cm. ...[more]
Eikenhouten kast met bijzonder gesneden fries. HxBxD: 205 x 175 x 72 cm. ...[more]
Chinese gong Fu Lu Shou met reliëf decor en resten van vergulding en polychromie, China. D: 34 cm.
Chinese gong Fu Lu Shou met reliëf decor en resten van vergulding en polychromie, China. D: 34 cm. ...[more]
Stel Imari porseleinen vazen met floraal decor. Ongemerkt. Japan, 19e eeuw. H. 25 cm. ...[more]
Set van twee aquarellen 'Sawa's', onduidelijk gesigneerd. Afm: 23.3 x 31.5 cm. ...[more]
Celadon vaas, Qianlong gemerkt, China, 20e eeuw. H: 34 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van fruit en vlinders, gemerkt met zes karaktermerk, China 20e
Polychroom porseleinen vaas met decor van fruit en vlinders, gemerkt met zes karaktermerk, China 20e eeuw. H: 34 cm. ...[more]
Kavel divers w.o. zilveren oorbellen, twee zakhorloges, twee kralentasjes, vulpen, etc.
Polychroom porseleinen dekselpot met decor van bloemen, vogels en tekst, gemerkt met zes karaktermerk, China 20e eeuw. Afm: 22 x 23 cm. ...[more]
Willem Witjens (1884-1962) Schilderij olieverf op doek, 'Wintergezicht op Nederhemert', gesigneerd, twee scheurtjes. HxB: 41 x 60 cm. ...[more]
Porseleinen Fo-hond/Tempelleeuw, met zogenaamd ‘spinach and egg’ glazuur, China 19e eeuw (gerestaureerd). H: 30 cm. ...[more]
Drie divers Indisch, waaronder Djokja mokka lepeltjes in foudraal.
Drie diverse porseleinen vazen met polychroom decor van bloemen en figuren. Twee gemerkt. China, 20e
Drie diverse porseleinen vazen met polychroom decor van bloemen en figuren. Twee gemerkt. China, 20e eeuw. H. 30 - 50 cm. ...[more]
Cornelis de Bruin (1870-1940) Schilderij op doek 'Landschapstafereel' (met defect). Afm: 39 x 59
Cornelis de Bruin (1870-1940) Schilderij op doek 'Landschapstafereel' (met defect). Afm: 39 x 59 cm. ...[more]
Chris de Bruijn Jr. (1901-1974) Schilderij op doek ‘Kippen op het erf' (met defect). Afm: 29 x 49
Chris de Bruijn Jr. (1901-1974) Schilderij op doek ‘Kippen op het erf' (met defect). Afm: 29 x 49 cm. ...[more]
Hendrik Frauenfelder (1885-1922) Schilderij op paneel 'Koeien in de wei', gesigneerd. HxB: 33 x 49
Hendrik Frauenfelder (1885-1922) Schilderij op paneel 'Koeien in de wei', gesigneerd. HxB: 33 x 49 cm. ...[more]
Byzantijns icoon 1e gehalte zilver op hout. HxB: 18 x 13 cm. ...[more]
808 Los(e)/Seite