HP Middelburg

Korendijk 28, HP Middelburg, 4331, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 118750429

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (808)
808 Los(e)

  • 808 Los(e)

Zes porseleinen kopjes en drie schotels met polychroom decor van vogels en bloemen, Japan, 19e eeuw. Schotel D: 13.5, kopje H: 5.5 cm. ...[more]

Lot divers blauw wit porselein, o.a. borden, kop en schotels, dekselpot en theepot. China/Japan, 18e/19e eeuw. H. dekselpot 14,5 cm. ...[more]

Polychroom porseleinen kom met figuraal landschapsdecor bloemen en tekst, gemerkt met drie karaktermerk, China 20e eeuw. D: 13 cm. ...[more]

Polychroom porseleinen Meiping vaas met figuraal landschaps decor en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 21.5 cm. ...[more]

Twee ingelijste scrolls, waarvan een met vogel en een met vrouw. Beide gesigneerd. 20e eeuw. Afm. 40,5 x 15,5 & 62 x 31 cm. ...[more]

Polychroom porseleinen schotel met decor van 'Vijf draken en bloemen', gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. Afm: 10 x 46 cm. ...[more]

Polychroom porseleinen dekselpot met decor van bloemen, vogels en tekst, gemerkt met zes karaktermerk, China 20e eeuw. Afm: 22 x 23 cm. ...[more]

Willem Witjens (1884-1962) Schilderij olieverf op doek, 'Wintergezicht op Nederhemert', gesigneerd, twee scheurtjes. HxB: 41 x 60 cm. ...[more]

Porseleinen Fo-hond/Tempelleeuw, met zogenaamd ‘spinach and egg’ glazuur, China 19e eeuw (gerestaureerd). H: 30 cm. ...[more]

  • 808 Los(e)