- Nur Lose mit Abbildungen
430 Los(e)/Seite
Zilveren beugeltasje en spiegeltje, gemaakt van een zilveren beugel, benen heft
Scrimshaw model van composiet met verzilverd eindstuk, ca 44cm
Nao lladro Spain 'Herderinnetje' 25cm, conditie A
'Beloning na arbeid' schilderij op doek, gesigneerd J. Horemans, 51x60cm
Karssen, A 'Stadsgezicht in winter' schilderij op paneel, 21x27cm
Vrije bewerking van 17e eeuwse composities van de Vlaamse schilder David Teniers 'Bijbellezend
Oleografie van het schilderij 'The Letter' door J.D. Stevens op doek, 70x50cm (Classical print on
Oleografie van het schilderij 'The Letter' door J.D. Stevens op doek, 70x50cm (Classical print on canvas)
Gouden ring 18 krt. met grote diamant ca 1,7 ct kleur s SI 2 totaal gewicht 12 gram, maat 17
Bernard Charay 'Huis aan het meer' kleurendruk, ges. 63/250. 55x45cm(serigraphy, signed)
Gouden solitairring met 0,30 ct diamant V.S.1, maat 17,25
Witgouden ring met 7x diamanten, 1,05 ct, V.S. maat 19,5
Witgouden entouragering met diamanten, centraal 0,50 ct, rondom 0,35 ct, maat 17,75
Wit gouden ring met 0,55 ct diamanten V.S. - S.I. kleur H , maat 17,25
Geel gouden ring met diamanten, totaal 0,30 ct, de helft facetgeslepen, maat 16,75
Witgouden ring met robijn en diamanten 0,60 ct, (3x facetgeslepen) maat 17,5
Witgouden ring met diamanten: centraal 0,44 ct V.V.S. rondom 0,36 ct, maat 15
Wit gouden ring met diamanten: centraal 1,00 ct, rondom 0,54 ct, maat 17,25
Bicolor gouden ring met saffier en tien briljantjes, maat 17
Gouden oorbellen met 0,97 ct diamant
Wit gouden oorbellen met 0,40 ct diamant
Geelgouden oorbellen met 9 diamanten, samen 0,55 ct S.I. kleur H
Witgouden hanger in hartvorm met diamanten
Comtoise klok Louis Jaquinete St Etienne
Klassiek schilderij 'Tempete en mer´
Landschap, schilderij op canvas, gesigneerd, 70x42cm. (classical painting, canvas, signed)
'De straat' schilderij op canvas, gesigneerd, gedateerd 1941 66x36cm. (Classical painting, signed,
'De straat' schilderij op canvas, gesigneerd, gedateerd 1941 66x36cm. (Classical painting, signed, canvas)
Steddyd 'Blinde man' schilderij op canvas, gedateerd 1999, 58x50cm. (Modern painting, canvas,
Steddyd 'Blinde man' schilderij op canvas, gedateerd 1999, 58x50cm. (Modern painting, canvas, signed)
J.J. Jansen 'Boerderij aan het water' schilderij op canvas, 52x64cm. (Classical painting, canvas,
J.J. Jansen 'Boerderij aan het water' schilderij op canvas, 52x64cm. (Classical painting, canvas, signed)
Maria Rijntjes-de Leeuw 'Modern kleurrijk schilderij' op paneel 50x60cm. (Modern painting, board,
Maria Rijntjes-de Leeuw 'Modern kleurrijk schilderij' op paneel 50x60cm. (Modern painting, board, signed)
'Jazz zangeres' niet gesigneerd, schilderij op paneel, 50x60cm. (Modern painting, panel, nog
'Jazz zangeres' niet gesigneerd, schilderij op paneel, 50x60cm. (Modern painting, panel, nog signed)
Gando Bakhuizen 'Bosweg' imperfect, 26x43cm (painting, panel)
B. Lang 'Huisdieren' schilderij op doek, 50x60cm (modern painting, signed, canvas)
'De Heide' schilderij op canvas, gesigneerd, 40x81cm (classical painting, canvas, signed)
Wouter B 'Polderzicht' aquarel gedateerd 2003 30x46cm (aquarel, signed)
Twee maal aquarel 'Landschap' 43x57cm en 28x38cm niet gesigneerd. (aquarel, not signed)
H.E. Tims 'verdronken polder' aquarel, 30x44cm
Wirths Verzilverd bestek, 100, met aankoopbon jaren 70
6- Delig servies Rosenthal met bloemendecor en gouden rand, 6x grote platte- kleine platte- diepe
Lot met diverse keukenbenodigdheden
Grote metalen reiskist met houten banden, circa 100x47x48cm
Japanese lacquerware on wood and metal + Japanese doll (Ningyo doll) of a courtesan
Zuid Afrikaans (Zulu) tribal art object, hout, kralen, leder, ca 40cm
Lot Delfs blauw van Boch en Sphinx, 3x borden en 2x kastvazen
Lot diversen incl. verzilverd
Lot diversen incl. verzilverd
Lot met diversen religie, incl. crucifix
Lot met diversen religie, incl. crucifix en heiligenbeelden
Lot met heiligenbeelden, hoogste 55cm
Lot diversen, incl verzilverd
Lot diversen, incl verzilverd
Lot diverse wajang popen en maskers Nederlands-Indie ( Indonesi? )
Scandalli Button Accordion M619 / 21 Super with tansportcase
J. Kolderman(?) 'Zomer in Middelburg' schilderij op doek, gesigneerd. 30x40cm (Classical painting,
J. Kolderman(?) 'Zomer in Middelburg' schilderij op doek, gesigneerd. 30x40cm (Classical painting, signed, canvas)
Lot met divers glaswerk incl. Val Saint Lambert
Lot diversen incl. verzilverd theeservies
Wouter B. 'Winterlandschap' aquarel gedateerd 2002, 37x46cm
Theeservies Japan met bloesemdecor
W.K.L. 'Knotwilgen' ingelijst handwerk, monogram, 73x59cm
430 Los(e)/Seite