- Nur Lose mit Abbildungen
430 Los(e)/Seite
Lot met diversen uit Nederlands-Indi? ( Indonesi? ) incl. kris
Lot met diverse blikken, incl Brabantia
Lot jaren '70 incl. Scheurich-Keramik, West Germany, hoogte circa 40, 30 en 28cm
Lot met diverse glasobjecten, w.o.presse papiers by Gränna Glasbruk Sweden
Lot diversen, incl. zwaard (Toledo) sabel uit India
Lot met diversen incl. bierpullen, barometer
Witgouden ring met grote peervormige diamant ca 1,5 ct. kleur VVS1 champagnekleur, maat 17,25
2x Nankin vazen ca. 24/ 34cm met restauratie, en Celadon vaas, ca. 29cm
Chinese vaas als lamp, ca. 70cm incl. lampfitting
Zeskantige Japanse vaas op houten voetje, ca. 35cm
Microscoop Tiyoda Tokyo in kist
Dekselvaas op houten standaard, ca 30cm
Moderne ring met mega champagnekleurige diamant, 2,9 karaat SI 1. kleur s. maat 17,5
Laan 'Interieur' doek, ges. 61x61cm (Classical painting, canvas, signed)
A.W.C. van Hoolwerff (?) 'Landelijk vergezicht' doek, ges. 40x60cm (Classical painting, canvas,
A.W.C. van Hoolwerff (?) 'Landelijk vergezicht' doek, ges. 40x60cm (Classical painting, canvas, signed)
J.F. van der Ham 'Johanna Louisa'doek, ges en gedat '78, 50x70cm (Classical painting, canvas,
J.F. van der Ham 'Johanna Louisa'doek, ges en gedat '78, 50x70cm (Classical painting, canvas, signed)
'Vennenzicht' onduidelijk ges. 50x70cm (Classical painting, canvas, signed)
Twee ingelijste klassieke etsen, ca 22x15cm (Classic framed engravings)
Ges. HZ 'In de leemkuilen' kleurkrijt, ca 30x40cm (Classical painting, chalk, signed)
H.C.A. Paradies (1883- 1966) Vennengezicht' aquarel, ges. 31x50cm (Classic aquarel, signed)
Aquarel 'Herfsttafereel' onduidel. ges. 46x32cm (Classical aquarel, signed)
Nelly Roeters 'Afrika' aquarel, ges. 35x32cm
C. v.d. Veen 'Pioenen' aquarel, ges en gedat. '80, 57x45cm (Classical aquarel, canvas, signed)
Aquarel 'IJmuiden' ges. 32x50cm (Classic aquarel, signed)
P. Akkerga 'Vergezicht met molen en roeiboot' mixed media, ges. 37x90cm (Classical painting,
P. Akkerga 'Vergezicht met molen en roeiboot' mixed media, ges. 37x90cm (Classical painting, signed)
Print 'Wintertafereel' 37x47cm
S. Wijnhorst 'Rommelmarkt' aquarel, ges. gedat '99, 35x26cm (modern aquarel, signed, dated)
'Boeket met zomerbloeiers' schilderij op doek, onduidel. ges. 80x70cm (classical painting, signed,
'Boeket met zomerbloeiers' schilderij op doek, onduidel. ges. 80x70cm (classical painting, signed, canvas)
J. Wiersma 'Weids landschap' aquarel, 30x70cm (aquarel, signed)
Tekening 'Naakt' ges. Elisa '90, 90x70cm (modern drawing, signed, dated)
Zeefdruk 'mmm' ges. van Dorp, 45x45cm (art screen printing, signed)
Aquarel 'Naderend onweer' 50x70cm
'Boerenhoeve' schilderij op doek, ges. Beaufort, 50x70cm (classical painting, signed, canvas)
Evert PIETERS (1856-1932) 'Vissers aan de kust' doke, ges. 50x70cm (classical painting, signed,
Evert PIETERS (1856-1932) 'Vissers aan de kust' doke, ges. 50x70cm (classical painting, signed, canvas)
Modern schilderij 'Tree of life' ges, 62x76cm (modern painting, signed)
Aquarel 'Zomerboeket' ges. en gedat. 46x66cm (modern aquarel, signed, dated)
Modern schilderij, doek, 92x61cm (modern painting, canvas, signed, dated)
Helmud Pollak 'Winterlandschap' aquarel ges. gedat. 35x50cm (modern aquarel, signed)
Mixed media, ges. DG, gedat '91, 80x60cm
Vaas, ontwerper Max Verboeket, Maastrichtse kristalunie, vaas nummer 119. Gegraveerd op voet. ca. 38
Vaas, ontwerper Max Verboeket, Maastrichtse kristalunie, vaas nummer 119. Gegraveerd op voet. ca. 38 cm hoog klein chipje aan de voet ca 1.5 mm
Vier Satsuma vazen, ca. 22/ 31cm
'Aanlegsteiger bij de vennen' schilderij op doek 61x112cm (Classical painting, signed, canvas)
'Afspraak bij de boot' schilderij op paneel, ges. 64x84cm (classical painting, board, signed)
Microscoop Carl Zeiss Jena, in kist
Rood Chinees kastje beschilderd met draken en bloemen, ca 48x25x84cm
Drie Balinesche schilderijtjes op doek, elk ca. 28x22cm
E. Stolkhamer 'Ischgl' '68 aquarel 53x62cm
Diverse fototoestellen incl. Franka Minolta
French Art Deco ceramic greyhound dog, lenght circa 47cm height circa 26cm, chipped on base
Old French Phone model 1941 (Type Marty 10)
Antieke telefoon Type A (rond 1900) met niet bijpassende hoorn
Antieke telefoon, onbekende fabrikant circa 1910
Antieke telefoon van ATM met niet bijpassende hoorn
Art Deco French clock with dogs on sides, Marti France 8 days
Lot met vijf diverse gekleurde glazen siervazen en een bonbonmandje op voet, met hengsel, glas
Sculptuur van een kind op marmeren voet, totale hoogte 30cm
430 Los(e)/Seite