196 Los(e)/Seite
Witte Chinees porseleinen vaas met polychroom decor van man en kind, gemerkt, tweede helft 20e
Witte Chinees porseleinen vaas met polychroom decor van man en kind, gemerkt, tweede helft 20e eeuw -h. 35,5 cm- ...[more]
Chinees porseleinen hoofdsteun met blauw-wit floraal decor -defecten, 13,5 x 12 x 29,5 cm- ...[more]
Witte Chinees porseleinen vaas met opgelegd verguld reliëfdecor van draken, 20e eeuw -h. 26 cm-
Witte Chinees porseleinen vaas met opgelegd verguld reliëfdecor van draken, 20e eeuw -h. 26 cm- ...[more]
Chinees porseleinen steelvaas met blauw-wit floraal en drakendecor, 20e eeuw -h. 21,5 cm- ...[more]
Polychroom Indonesisch snijstuk met gestoken decor van een mythologische slang -l. 83 cm- ...[more]
Fraai gestoken hardhouten lampvoet, Bali, midden 20e eeuw - H. 46 cm - ...[more]
Rozenhouten sieradenkastje met messing beslag en vijf laatjes, circa 1930 25,5 x 13,5 x 16,2 cm-
Rozenhouten sieradenkastje met messing beslag en vijf laatjes, circa 1930 25,5 x 13,5 x 16,2 cm- ...[more]
Satsuma valk, gemerkt, circa 1930 -h. ca. 20 cm- ...[more]
Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit floraal decor.19e eeuw ...[more]
Agaten snijstuk op gestoken houten basement: Boeddha met biddende vrouw -h. 12,5 cm- ...[more]
Chinees porseleinen schotel met gekartelde rand en blauw-wit decor van krab, vissen en peterselie,
Balinese ketting met 20 gestoken schedelvormige grote benen kralen, afgewisseld met kleine benen
Balinese ketting met 20 gestoken schedelvormige grote benen kralen, afgewisseld met kleine benen kralen ...[more]
Groot formaat zwartlak doos met zes binnendoosjes, parelmoer ingelegd met bloemen en vogels,
Groot formaat zwartlak doos met zes binnendoosjes, parelmoer ingelegd met bloemen en vogels, Japan, circa 1900 -10 x 27,5 x 33 cm- ...[more]
Groot formaat Japanse Imari schotel met bloem- en vogeldecor, tweede helft 20e eeuw -diam. 39 cm-
Groot formaat Japanse Imari schotel met bloem- en vogeldecor, tweede helft 20e eeuw -diam. 39 cm- ...[more]
Marmeren en nefriet snijwerk van een drakenboot waarop een keizerin, China, jaren '70 - L. 45 cm -
Marmeren en nefriet snijwerk van een drakenboot waarop een keizerin, China, jaren '70 - L. 45 cm - ...[more]
Bronzen Thai Boedda in Bumipharsa mudra, met resten van vergulding op de voet, voor 1900 - H. 12 cm,
Bronzen Thai Boedda in Bumipharsa mudra, met resten van vergulding op de voet, voor 1900 - H. 12 cm, beschadiging - ...[more]
Sumatraanse kom, ovaal op voet, 23,5 x 9,5 cm ...[more]
Balinees snijstuk: bruid l. 32 cm-, daarbij: kunststof bruidshoofd -l. 21,5 cm- ...[more]
Bronzen beeld: Chinese hoogwaardigheidsbekleder te paard, 20e eeuw -h. 14,8 cm- ...[more]
Chinese bronzen gong met verguld decor van figuren, 19e eeuw -diam. 25 cm- ...[more]
Chinees porseleinen kom met gecontourneerde rand, vakverdeling en blauw-wit decor van bloemen en
Gevlochten reiskist versierd met lakwerk, China/Indonesië, circa 1920 - H. 70, Diam 43 cm - ...[more]
Gevlochten mand in rijk bewerkt en verguld houten montuur, Bali, circa 1920 - H. 23, Diam. 25 cm -
Gevlochten mand in rijk bewerkt en verguld houten montuur, Bali, circa 1920 - H. 23, Diam. 25 cm - ...[more]
Gevlochten rieten schild met messing ornamenten, Atjeh, eerste helft 20e eeuw -diam. 29 cm- ...[more]
Gestoken ivoren netsuke in de vorm van een in elkaar gedraaide slang, gesigneerd, circa 1900 -3 x
Gestoken ivoren netsuke in de vorm van een in elkaar gedraaide slang, gesigneerd, circa 1900 -3 x 3,5 x 5,5 cm- ...[more]
Oosterse schaal met gedreven decor van dieren en ranken -diam. 20, h. 4 cm- ...[more]
Satsuma gesp in BWZG montuur, met landschapsdecor, Meiji periode -8,5 x 5,7 cm- ...[more]
Chinees porseleinen opiumpijp in baklijst -formaat lijst 54 x 32 cm- ...[more]
Met parelmoer ingelegde zwartlak sieradendoos, in origineel foedraal -15 x 16,5 x 24 cm- ...[more]
Chinees porseleinen steelvaas met trompetvormige hals, blauw-wit landschapsdecor, dubbel cirkel
Chinees porseleinen steelvaas met trompetvormige hals, blauw-wit landschapsdecor, dubbel cirkel merk, 20e eeuw -H. 27 cm- ...[more]
Chinees porseleinen balustervormige strooibus met blauw-wit bloemdecor, Qianlong, 18e eeuw -H. 11
Chinees porseleinen balustervormige strooibus met blauw-wit bloemdecor, Qianlong, 18e eeuw -H. 11 cm- ...[more]
Chinees porseleinen famille rose vaas met in reliëf draken, twee handvatten in de vorm van Fo
1e gehalte zilveren opiumpijpje in de vorm van een drakenkop, China, gemerkt 'puur zilver' - L. 10
1e gehalte zilveren opiumpijpje in de vorm van een drakenkop, China, gemerkt 'puur zilver' - L. 10 cm - ...[more]
Zilveren en vergulde hanger met de twaalf gedaantes van Vishnu - 3,5 x 4,3 cm - ...[more]
Japanse, gedeeltelijk vergulde en verzilverde bronzen tsuba met decor van draken en karakters, 20e
Japanse, gedeeltelijk vergulde en verzilverde bronzen tsuba met decor van draken en karakters, 20e eeuw ...[more]
Tibetaanse bruidstooi bezet met verzilverde appliques en schelpen ...[more]
Tibetaanse bruidstooi bezet met verzilverde appliques ...[more]
Groot formaat vergulde gestoken houten staande Boeddha op zwart houten basement, Birma, 20e eeuw -H.
Groot formaat vergulde gestoken houten staande Boeddha op zwart houten basement, Birma, 20e eeuw -H. 192 cm- ...[more]
Chinese rolschildering: paard, gemerkt -formaat rol 174 x 63,5 cm- ...[more]
Kokervormige celadon vaas, zonder bodem, met floraal decor -H. 26 cm, defecten- ...[more]
Gepolijste Japanse handspiegel met op de rugzijde reliëfdecor van kraanvogels bij een bloesemboom -
Gepolijste Japanse handspiegel met op de rugzijde reliëfdecor van kraanvogels bij een bloesemboom -L. 32,2 cm, gebruikssporen- ...[more]
Twee bronzen wierookbranders in de vorm van een kwartel, China, 19e eeuw - basement en pootjes
Twee bronzen wierookbranders in de vorm van een kwartel, China, 19e eeuw - basement en pootjes missend - L. 14 cm - ...[more]
Chinees porseleinen kom en schotel met landschapsdecor, afkomstig van de Diana cargo, circa 1800 -
Chinees porseleinen kom en schotel met landschapsdecor, afkomstig van de Diana cargo, circa 1800 - Diam. 11 en 15,5 cm - ...[more]
Chinees porseleinen schotel en kom met 'Starburst' decor, afkomstig van de Diana cargo, circa 1816 -
Paar gestoken houten Balinese bustes van een oudere man en vrouw, circa 1930 ...[more]
Paar Imari kraagvazen met floraal decor in cartouches, circa 1900 - H. 31 cm - ...[more]
Twee Japanse houtsnedes, 20e eeuw - ca. 20 x 15 cm - ...[more]
Chinees porseleinen assiette met decor van pagodes in landschap en een dienschaal, beiden Qianlong
Roodlak vaas met reliëfdecor van bloemen en rotsen, daarbij: roodlak dekseldoosje met decor van
Twee jade snijwerkjes met voorstelling van vogels in bloesemtakken, China, 20e eeuw - H 18 en 21 cm,
Twee jade snijwerkjes met voorstelling van vogels in bloesemtakken, China, 20e eeuw - H 18 en 21 cm, kleine beschadigingen - ...[more]
Balinees gestoken houten beeld: oude vrouw met mand op het hoofd -h. ca. 55 cm-, daarbij: Chinees
Paar famille verte fo-honden, Kangxi stijl, vroeg 20e eeuw - L. 13 cm - ...[more]
Paar Chinees porseleinen sculptuurtjes van keizerlijk paar, eerste helft 20e eeuw, gemerkt - H. 22
Paar Chinees porseleinen sculptuurtjes van keizerlijk paar, eerste helft 20e eeuw, gemerkt - H. 22 cm - ...[more]
Paar deels latoenkoperen olielampen met reliëfdecor van en boslandschap met herten en voorzien van
Celadon schoteltje met gecontourneerde rand, Ming en een sawankalok schaal, circa 1900 - Diam. 11 en
Celadon schoteltje met gecontourneerde rand, Ming en een sawankalok schaal, circa 1900 - Diam. 11 en 25 cm - ...[more]
Twee keramiek theekommen, vermoedelijk Japan, één met monogram, midden 20e eeuw - Diam. 10 en 10,5
Twee keramiek theekommen, vermoedelijk Japan, één met monogram, midden 20e eeuw - Diam. 10 en 10,5 cm - ...[more]
Paar Chinees porseleinen bordjes met opstaande rand en decor van keizerlijke draak en phoenix,
196 Los(e)/Seite