22 Los(e)/Seite
Terracotta sculptuur. 'Le Devoir, gesigneerd P. Calo - L. 52 ncm - ...[more]
Ernest Patris (1909-1981), buste van een jonge vrouw op natuurstenen basement - H. 46 cm - ...[more]
Bronzen tuinbeeld voor vijver: reiger -h. ca. 67 cm- ...[more]
Bronzen plastiek: 'Ricinusblad', gemonogrammeerd, met achterop het visitekaartje van de kunstenares Yvonne Donders -ca. 37 x 39 cm- ...[more]
Albasten plaquette met decor van een klassieke liggende naakte vrouw -14 x 25 cm- ...[more]
Polychroom beschilderd Weens brons voorstellende een biddende moslim, gesigneerd: Franz Bergman,
Polychroom beschilderd Weens brons voorstellende een biddende moslim, gesigneerd: Franz Bergman, circa 1900 - H. 13 cm - ...[more]
Bronzen olifant -h. 39,5 cm, lichte gebruikssporen - ...[more]
Groot bronzen (tuin-) beeld op rond basement: dwarsfluit spelende Griekse jongeling -h. 76 cm-
Groot bronzen (tuin-) beeld op rond basement: dwarsfluit spelende Griekse jongeling -h. 76 cm- ...[more]
Polychroom gipsen beeld van een poes -46 x 35 cm- ...[more]
Bronzen beeldje op vierkant houten basement: vissersvrouw met mand onder haar arm, gemonogrammeerd
Bronzen beeldje op vierkant houten basement: vissersvrouw met mand onder haar arm, gemonogrammeerd JV ...[more]
Bronskleurig composiet beeld van een ridder te paard op gezwart houten basement -H. 52 cm., lichte
Bronskleurig composiet beeld van een ridder te paard op gezwart houten basement -H. 52 cm., lichte defecten aan zwaard en helm- ...[more]
Auguste Moreau (1834-1917), 'Cosette', -bronskleurig composiet beeld op houten basement, gesigneerd -H. 53 cm- ...[more]
Corry van Ammerlaan-Niekerk (1947) bolvormige aardewerk vaas met bronskleurige messing deksel in
Verguld bronzen of messing beeld van een knielend meisje op een stoel, circa 1900 -H. 33 cm-
Verguld bronzen of messing beeld van een knielend meisje op een stoel, circa 1900 -H. 33 cm- ...[more]
Bronzen beeld: vrouw met mantel -h. ca. 22 cm-, daarbij: bronskleurig beeld van twee dansende
Paar zwarte marmeren boekensteunen met twee bronzen zittende beren -h beren 21 cm- ...[more]
Paar vergulde composiet beelden op rond basement: man en vrouw in 18e eeuwse kleding, circa 1900 -
Paar vergulde composiet beelden op rond basement: man en vrouw in 18e eeuwse kleding, circa 1900 -defecten- ...[more]
Auguste Moreau (1834-1917), twee bronskleurige composiet beelden op rond composiet en houten
Vera Tummers (1924-2014), bronzen beeldje voorstellende Mariken van Nieumeghen, - H.14,5 cm -,
Drie bronzen beeldjes op marmeren basementen: meisje met poes en bakje melk, jongen met stok onder
Twee gebronsd metalen en composiet beeldlampen met persglazen bloemvormige kapjes, daarbij: paar
22 Los(e)/Seite