5 Los(e)/Seite
Hergé, twee albums in kartonnen kaft met linnen rug: Kuifje, De Blauwe lotus en De 7 Kristallen
Hergé, twee albums in kartonnen kaft met linnen rug: Kuifje, De Blauwe lotus en De 7 Kristallen Bollen -gebruikssporen- ...[more]
Strip: De Zielenvreter, Patrick Boutin-Gagne, met originele tekening ...[more]
Strip: Sky Doll, Alessandro Barucci, met originele handtekening ...[more]
Drie Strips: Lady Mechanika, drie stuks gesigneerd, één met originele tekening, daarbij: twee
Twaalf comics, Spider-man, Avengers, Dare Devil, Fightin' Marines, Marvel Age, Wild West, Fightin'
Twaalf comics, Spider-man, Avengers, Dare Devil, Fightin' Marines, Marvel Age, Wild West, Fightin' Navy, The Invaders, etc. ...[more]
5 Los(e)/Seite