266 Los(e)/Seite
Kruisboog en handkruisboogje -defecten- ...[more]
Diverse voornamelijk verbleekte koralen ...[more]
Diverse koralen waaronder blauwe koraal ...[more]
Diverse schelpen waaronder tropische
Diverse schelpen waaronder tropische ...[more]
Diverse schelpen, koralen en grote waaierkoraal ...[more]
Drie ANWB schildjes, tweede helft 20e eeuw en mapje afbeeldingen van Burgers Rijwielen, jaren 20/'
Drie ANWB schildjes, tweede helft 20e eeuw en mapje afbeeldingen van Burgers Rijwielen, jaren 20/'30 ...[more]
Eiken tantalus met messing montuur, handvat en geslepen kristallen karaf, Russisch slijpsel,
Houten reservistenpijp, Marine, met hoornen tussenstukken, daarbij: hoornen pijp met porseleinen
Houten reservistenpijp, Marine, met hoornen tussenstukken, daarbij: hoornen pijp met porseleinen pijpenkop, beide circa 1900 ...[more]
Elektriseermachine in gezwart houten kist met diverse glazen opzetstukken, circa 1930, gemerkt:
Elektriseermachine in gezwart houten kist met diverse glazen opzetstukken, circa 1930, gemerkt: Everay ...[more]
Leren tasje met hertenleren voorschoot, vrijmetselarij, Bro. W.J.P. Fenwick, Mersey Lodge, No. 5199
Leren tasje met hertenleren voorschoot, vrijmetselarij, Bro. W.J.P. Fenwick, Mersey Lodge, No. 5199 ...[more]
Twee dozen met zes messen, zes couverts en vierdelig dienbestek, ingelegde hardhouten handvatten
Bronzen beeldje: vader met kind -H. 18,5 cm-, daarbij: cloisonné ei ...[more]
Porseleinen beeldjes, kristallen schaal, onderzetters in dozen, glazen hert in doos, aardewerk
Porseleinen beeldjes, kristallen schaal, onderzetters in dozen, glazen hert in doos, aardewerk cloisonné tegel Theodorus Niemeijer, etc. ...[more]
Vergulde, gedeeltelijk zwarte Dupont aansteker in origineel doosje -gebruikssporen, doosje beschadigd- ...[more]
Arabisch reisnecessaire, verzilverde sprenkelaar, Tibetaanse scrollhouder, zweep met lapis lazuli
Pijp in foedraal, verzilverde tabaksdoos met gravédecor ...[more]
Beurstikker (Old exchange ticker) zoals die tussen 1931 en 1971 werd gebruikt voor de verspreiding
Gestoken houten leeuw, terracotta ganesha, hoornen dekseldoos, bronzen pot, etc. ...[more]
Agaten doosje met verguld messing montuur, bijoux, messing salamander, etc. ...[more]
Polychroom beschilderde messing figuurtjes van een Afrikaans dorp met bewoners ...[more]
IJzeren plaquette '4e Lustrum C.H. Nunspeet' -21,8 x 15,4 cm-, ronde bronzen plaquette 25-jarig
Vijf tafelmessen en negen dessertmessen met blauw/wit porseleinen pistoolheften -defecten- ...[more]
Zes diverse portretminiaturen in lijst ...[more]
Sierkromdolk opgelegd met diverse agaatsoorten - L. 29 cm - ...[more]
Designfauteuil CH28, ontwerp: Carl Hansen & Sön, uitvoering: Hans Wegner, jaren '50 - uitvoering
Designfauteuil CH28, ontwerp: Carl Hansen & Sön, uitvoering: Hans Wegner, jaren '50 - uitvoering jaren '60, zeldzaam - ...[more]
266 Los(e)/Seite