38 Los(e)/Seite
Hallamp met gesatineerde en beschilderde glazen kap aan messing montuur, circa 1930 - L. 100 cm -
Hallamp met gesatineerde en beschilderde glazen kap aan messing montuur, circa 1930 - L. 100 cm - ...[more]
Messing en persglazen hallamp, mogelijk Ezan, circa 1920 - L. 55 cm - ...[more]
Gewolkt glazen schaallamp met messing montuur, jaren '30 - L.65 cm - ...[more]
Wortelnoten en mahonie wandvitrinekastje -h. 77, breedte 75 cm- ...[more]
Mahonie gefineerde tafelvitrine met facetgeslepen glas in de klep en beglazing rondom, rustend op
Hamergeslagen donker gepatineerde messing en smeedijzeren gong aan standaard, Amsterdamse School,
Hamergeslagen donker gepatineerde messing en smeedijzeren gong aan standaard, Amsterdamse School, circa 1930 ...[more]
Hamergeslagen messing tafellamp, met rode glazen ruitjes, Amsterdamse School, circa 1930 -h. ca.
Hamergeslagen messing tafellamp, met rode glazen ruitjes, Amsterdamse School, circa 1930 -h. ca. 40 cm- ...[more]
Mahonie kassa, Gledhill's Patent Cash Tills, G.H. Gledhill & Sons Ltd., Trinity Works, Halifax
Mahonie kassa, Gledhill's Patent Cash Tills, G.H. Gledhill & Sons Ltd., Trinity Works, Halifax ...[more]
Eiken keukenrek met witte porseleinen laatjes, geel-rood geometrisch decor, circa 1930 -41 x 18 x 76
Eiken keukenrek met witte porseleinen laatjes, geel-rood geometrisch decor, circa 1930 -41 x 18 x 76 cm- ...[more]
Mahonie wandvitrinekastje met gestoken ornamenten, China, midden 20e eeuw -84 x 51 x 9,5 cm-
Mahonie wandvitrinekastje met gestoken ornamenten, China, midden 20e eeuw -84 x 51 x 9,5 cm- ...[more]
Polychroom gestoken houten onderdeel van een boerenkar met decor van een zeepaard -l. 88,5 cm-
Polychroom gestoken houten onderdeel van een boerenkar met decor van een zeepaard -l. 88,5 cm- ...[more]
Gestoken mahonie breistoel met petit-point bekleding, landschapsdecor, circa 1870 ...[more]
Groot formaat gestoken eiken zetel met Louis Quinze ornamenten en robijnrode velours bekleding,
Groot formaat gestoken eiken zetel met Louis Quinze ornamenten en robijnrode velours bekleding, tweede helft 19e eeuw -h. 155 cm- ...[more]
Groot formaat gestoken eiken zetel met aapjes op de hoeken en robijnrode velours bekleding, tweede
Groot formaat gestoken eiken zetel met aapjes op de hoeken en robijnrode velours bekleding, tweede helft 19e eeuw h. 148,5 cm- ...[more]
Gestoken houten schamel van een boerenkar met smeedijzeren beslag en decor van een staande leeuw met
Gestoken houten schamel van een boerenkar met smeedijzeren beslag, monogrammen HVW en FDH, en
Gestoken houten schamel met smeedijzeren beslag en decor van een staande leeuw met toorts in beide
Gestoken houten schamel met smeedijzeren beslag en decor van een staande leeuw met toorts in beide klauwen, circa 1900 -55 x 107 cm- ...[more]
Iepen kinderstoel met spijlen en zwarte zeildoek bekleding ...[more]
Kamergemak of stilletje, wordt niet verzonden ...[more]
Bolvormige glas-in-lood plafondlamp, Brazilië, tweede helft 20e eeuw -diam. ca. 40 cm-lichte
Bolvormige glas-in-lood plafondlamp, Brazilië, tweede helft 20e eeuw -diam. ca. 40 cm-lichte defecten- ...[more]
Palissander plantentafeltje met gestorste schacht en hardhouten voet, Indonesië, jaren '20 - H. 77
Palissander plantentafeltje met gestorste schacht en hardhouten voet, Indonesië, jaren '20 - H. 77 en 73 cm - ...[more]
Plafondhanglamp met kubistische gematteerde rookglazen kap, art deco, circa 1930 -L zonder ketting
Plafondhanglamp met kubistische gematteerde rookglazen kap, art deco, circa 1930 -L zonder ketting ca. 35 cm- ...[more]
Chinese gestoken houten tafellamp in de vorm van een draak die een lampion met zijn bek vast
Chinese gestoken houten tafellamp in de vorm van een draak die een lampion met zijn bek vast houdt, circa 1930 -H. 74 cm, defecten- ...[more]
Eiken stelling -89 x 19 x 139 cm-
Eiken stelling -89 x 19 x 139 cm- ...[more]
Rood en geelkoperen hanglamp met vier armen en vier gebogen staafvormige elementen eindigend in
Mahonie keukenrek met negen laatjes, circa 1900 -43 x 41 x 120 cm- ...[more]
Metalen en glazen tafelvitrine -94 x 59 x 115 cm- ...[more]
Eiken dekselkist met gestoken houten panelen en gotisch decor van figuren -samengesteld, zwaar, 66 x
Eiken dekselkist met gestoken houten panelen en gotisch decor van figuren -samengesteld, zwaar, 66 x 57 x 120 cm- ...[more]
Twee ingelijste reclamespiegels, Coca-Cola en Martini ...[more]
Twee gestoken houten steekleren van een boerenkar met floraal en zeepaardendecor -l. 171 cm-
Twee gestoken houten steekleren van een boerenkar met floraal en zeepaardendecor -l. 171 cm- ...[more]
Inklapbaar gestoken houten tafeltje met floraal decor en vijfdelig gestoken houten rookstel op
Houten hevel om bootjes ergens overheen te tillen -L. ca. 226 cm- ...[more]
Paar geel- en roodkoperen, van granaten gemaakte lampvoeten -H. zonder montuur 29 cm- ...[more]
Paar Boxford SMC post-moderne tafellampen met dimmer, Robert Sonnemann-Saturn-stijl -H. 33, diam. 33
Paar Boxford SMC post-moderne tafellampen met dimmer, Robert Sonnemann-Saturn-stijl -H. 33, diam. 33 cm, lichte gebruikssporen- ...[more]
Serie van drie gemarmerde, halfronde plexiglazen wandlampen met messing montuur in art deco-stijl -
Serie van drie gemarmerde, halfronde plexiglazen wandlampen met messing montuur in art deco-stijl -L. 50 cm- ...[more]
Tweedelige halset, bestaande uit: witte plastic staande kapstok met zes armen en zes haken op rond
Hindeloopen tafeltje, knopstoeltje met biezen bekleding, kuipblad, blaasbalg, emmer en kleerhanger
Hindeloopen tafeltje, knopstoeltje met biezen bekleding, kuipblad, blaasbalg, emmer en kleerhanger ...[more]
38 Los(e)/Seite