18 Los(e)/Seite
Tegel met blauw-wit decor van een hond, tweede kwart 17e eeuw, in eiken lijstje ...[more]
Tegel met blauw-wit decor van een hond, en wanli rand, tweede kwart 17e eeuw, in eiken lijstje
Tegel met blauw-wit decor van een hond, en wanli rand, tweede kwart 17e eeuw, in eiken lijstje ...[more]
Serie van vier polychroom gedecoreerde Goudse tulpentegels met Bourgondische lelie, eerste helft 17e
Zes-pas tegeltableau: 'De rustende reizigers' naar Adriaan van Ostade, Goedewaagen, Gouda ...[more]
Twaalf-pas tegeltableau met voorstelling van een bloemvaas, Friesland, 18e eeuw - enkele kleine
Twaalf-pas tegeltableau met voorstelling van een bloemvaas, Friesland, 18e eeuw - enkele kleine defecten, 52 x 39 cm - ...[more]
Zespas mangaankleurig tegeltableau met decor van een koeiendrijver bij een boom in landschap,
Zespas mangaankleurig tegeltableau met decor van een koeiendrijver bij een boom in landschap, circa 1800 -52 x 39 cm, defecten- ...[more]
Zespas tegeltableau met blauw-wit en geel decor van een vogelkooi, tweede helft 20e eeuw ...[more]
Drie ingelijste 17e eeuwse tegels, twee 19e eeuwse en twee 20e eeuwse tegels waarvan één met decor
Drie ingelijste 17e eeuwse tegels, twee 19e eeuwse en twee 20e eeuwse tegels waarvan één met decor van 'Groot Constantia' ...[more]
Acht diverse polychroom gedecoreerde antieke tegels, waaronder cirkeltegels met dierfiguren,
Negen antieke tegeltjes met voornamelijk dierfiguren, waaronder een giraffe en een tegel met een
13 diverse antieke, voornamelijk accoladetegels met tulpdecor en drie tegels met personen, alle
13 diverse antieke, voornamelijk accoladetegels met tulpdecor en drie tegels met personen, alle midden 17e eeuw - diverse kwaliteiten - ...[more]
Collectie van circa 50 antieke tegels, waaronder polychroom, 17e t/m 20e eeuw - veel restauraties en
Collectie van circa 50 antieke tegels, waaronder polychroom, 17e t/m 20e eeuw - veel restauraties en beschadigingen - ...[more]
Tegels en plavuizen, 18e/20e eeuw -defecten- ...[more]
Polychroom zespas tegeltableau 'VII Provincien Adm. De Ruijter' -38,5 x 25 cm- ...[more]
Ingelijst twaalfpas polychroom tegeltableau in Louis Seize-stijl: echtpaar in Friese sjees,
Twee ingelijste zespas tegeltableaux met blauw-wit decor van Gouda en Vermeer, gesigneerd P. v.d.
Twee ingelijste zespas tegeltableaux met blauw-wit decor van Gouda en Vermeer, gesigneerd P. v.d. Kleij -44,5 x 29- ...[more]
Twee maal zes ingelijste tegels met voorstellingen van bekende zeilschepen, Golden Hind, Bounty,
18 Los(e)/Seite