95 Los(e)/Seite
Polychroom gedecoreerde sculptuur van een koe, gemerkt: Cow Parade, ontwerp: Irene Lenguas, in
Polychroom gedecoreerde sculptuur van een koe, gemerkt: Cow Parade, ontwerp: Irene Lenguas, in originele verpakking - L 30 cm - ...[more]
Ingelijst twaalf-pas tegeltableau met sepiakleurig decor van de rond 1960 afgebroken, door architect
Aaardewerk theepot met decor: Canton, uitvoering: Petrus Regout, circa 1900 - H. 15 cm - ...[more]
Groene geaderde aardewerk vaas, gesigneerd Robert Picaud, Vallauris, jaren '50/'60 -h. ca. 33 cm.-
Groene geaderde aardewerk vaas, gesigneerd Robert Picaud, Vallauris, jaren '50/'60 -h. ca. 33 cm.- ...[more]
Biscuit inktpot in de vorm van een zittende vrouw, gemerkt S & S, Oostenrijk-Hongarije, midden 19e
Biscuit inktpot in de vorm van een zittende vrouw, gemerkt S & S, Oostenrijk-Hongarije, midden 19e eeuw - H. 20 cm - ...[more]
Jan Saarloos (1948-2013), keramiek loopvogel - H. 76, L. 40 cm - ...[more]
Aardewerk wandbord met blauw-wit decor van een vis, ontwerp: Wim Vis, uitvoering: Petrus Regout &
Aardewerk wandbord met blauw-wit decor van een vis, ontwerp: Wim Vis, uitvoering: Petrus Regout & Co., Maastricht -diam. Ca. 39 cm.- ...[more]
Polychrome geglazuurde gipsen plaquette 'Olie en Gas Exploratie N.A.M. 1947-1954 met kaart van
Plateel cachepot, decor: Marantha, uitvoering: Plateelfabriek Gelria, Arnhem, circa 1920 - Diam.
Plateel cachepot, decor: Marantha, uitvoering: Plateelfabriek Gelria, Arnhem, circa 1920 - Diam. 16 cm - ...[more]
Keramiek object, zgn. 'Scheurbol', ontwerp: Piet Knepper, uitvoering: Mobach, circa 1980 - Diam.
Keramiek object, zgn. 'Scheurbol', ontwerp: Piet Knepper, uitvoering: Mobach, circa 1980 - Diam. 20 cm - ...[more]
Kubusvormige keramiek vaas, uitvoering: Mobach, jaren '80 - alle zijden 22 cm - ...[more]
Keramiek tuinvaas met groen/bruin glazuur, uitvoering: Mobach, jaren '70 - H. 17 cm. - ...[more]
Keramiek "paddenstoel" lamp met afneembare, deels opengewerkte kap, uitvoering: Mobach, jaren '60/'
Vier keramiek vaasjes, alle gemerkt: Ravelli (Jaap), jaren '70 - H. 12,14 en 21 cm - ...[more]
Aardewerk kruik met blauw-wit decor van een ruiter te paard in een landschap, Zuid-Europa, 19e/20e
Steengoed baardmankruik met zoutglazuur en buikstempel, Frechen - H. 22 cm - ...[more]
Gelobde aardewerk vaas, voorzien van decor "Unique Metallique", schilder: Jan van Schaik 1946-'50,
Gedeeltelijk groen geglazuurde kruik -h. ca. 30 cm- ...[more]
Aardewerk vaas, gemerkt aan onderzijde, 'Potterie de Tramhalte, Bergen, Limburg' ...[more]
Geslepen kristallen odeurflacon met 2e gehalte zilveren montuur, gravédecor en glazen binnenstopje, tweede helft 19e eeuw ...[more]
Plateel bord, uitgegeven ter gelegenheid van de 35e verjaardag van prinses Juliana, zgn. 'Julianabord', Schoonhoven -diam 31,5 cm- ...[more]
Aardewerk vaasje met twee oren en polychroom geometrisch jugendstildecor, Plateelbakkerij De Distel,
Keramiek sculptuur "Unicum", gesigneerd: Jaap Ravelli en gedateerd 1997 - H. 20 cm - ...[more]
Aardewerk bord met gecaligrafeerde Arabische tekst, Marmara Gini, Kutahya, Turkije - Diam. 41 cm -
Aardewerk bord met gecaligrafeerde Arabische tekst, Marmara Gini, Kutahya, Turkije - Diam. 41 cm - ...[more]
Extremely rare relief-molded jug by the Sandford Pottery in Wareham, Dorset. This jug was designed
Grijsbruine aardewerk vaas met omgeslagen rand en gegraveerd lijnen- ruiten- en cirkeldecor,
Witte keramiek olifant 'Dolly' op kubistisch basement, art deco, ontwerp LeJan, circa 1930 H. 29
Witte keramiek olifant 'Dolly' op kubistisch basement, art deco, ontwerp LeJan, circa 1930 H. 29 cm- ...[more]
Groene keramiek vaas met floraal art deco decor in reliëf, Frankrijk/België, circa 1930 H. ca. 13
Groene keramiek vaas met floraal art deco decor in reliëf, Frankrijk/België, circa 1930 H. ca. 13 cm- ...[more]
Aardewerk wandbordje 'Olympiade Amsterdam 1928' Société Céramique, Amsterdam, 1928 ...[more]
Balustervormige aardewerk dekselpot met blauw-wit floraal decor, De Porceleyne Fles, Delft -H. ca.
Balustervormige aardewerk dekselpot met blauw-wit floraal decor, De Porceleyne Fles, Delft -H. ca. 30 cm- ...[more]
Paar Delfts wit aardewerk koeien met melkers, 18e eeuw - H. 17 cm - defecten - ...[more]
Paar Delfts aardewerk schenkkannen met landschapsdecors, gemerkt: De Porceleyne Fles, Delft - H.
Paar Delfts aardewerk schenkkannen met landschapsdecors, gemerkt: De Porceleyne Fles, Delft - H. 27 cm - ...[more]
Aardewerk botervloot met blauw-wit floraal decor en leeuwtje op het deksel, 18e/19e eeuw, daarbij:
Twee bolvormige keramiek plantenhangers,ontwerp: Piet Knepper, uitvoering: Mobach, jaren '70 - Diam.
Twee bolvormige keramiek plantenhangers,ontwerp: Piet Knepper, uitvoering: Mobach, jaren '70 - Diam. 20 en 26 cm - ...[more]
Aardewerk serviesgedeelte, 'Ineke', ontwerp circa 1933, uitvoering Petrus Regout Maastricht ...[more]
Keramiek bolvaas met horizontale ribben en een schaaltje, ontwerp: Piet Knepper, uitvoering: Mobach,
Keramiek bolvaas met horizontale ribben en een schaaltje, ontwerp: Piet Knepper, uitvoering: Mobach, jaren '70 - H. 21, Diam. 16 cm - ...[more]
Twee keramiek vazen met reliëfdecor van bomen, beide gesigneerd Jaan Mobach, uitvoering Mobach,
Twee keramiek reliëfplaquettes: vader, moeder met twee kinderen en een kinderhoofdje, beide ontwerp:
Twee bruine aardewerk kruiken
Twee bruine aardewerk kruiken ...[more]
Rode aardewerk schaal met bijpassende bolvormige vaas -diam. 44,5 cm, h. vaas 22 cm- ...[more]
Twee donkerbruine terracotta wandborden met decor van twee renaissanceplaquettes, man en vrouw, en
Twee steengoed bierpullen met tinnen montuur en deksel, Duitsland, circa 1900 ...[more]
Biscuit beeldgroepje: 'La jeunesse tourmenté par l'amour', gemerkt: Sèvres, circa 1880 - chipjes -
Biscuit beeldgroepje: 'La jeunesse tourmenté par l'amour', gemerkt: Sèvres, circa 1880 - chipjes - ...[more]
Drie-delig Delfts aardewerk kaststel met floraal decor, gemerkt: LPKan (De Lampetkan), laat 18e
Drie reliëftegels, gemerkt: De Porceleyne Fles, Delft - beschadigingen - ...[more]
Drie polychrome biscuitporseleinen beeldjes van muizen met bestek: Beatrix, Bianca en Mini, ontwerp:
Drie polychrome biscuitporseleinen beeldjes van katten: Renato, Giulia en Angelo & Angelina,
Keramiek kaststel en dekselpot met blauw-wit Delfts decor, Boch, voor Royal Sphinx ...[more]
Paar cilindervormige vaasjes en bijpassende plantenbak, uitvoering: Mobach, deels gestempeld,
Paar cilindervormige vaasjes en bijpassende plantenbak, uitvoering: Mobach, deels gestempeld, jaren '70/'80 - H. 13, L. 20 cm - ...[more]
Cilindervormige vaas met gegolfd reliëfdecor en goud-bruin lusterglazuur en twee bijpassende
Drie keramiek bloemvaasjes, twee gemonogrammeerd Piet Knepper, alle uitvoering: Mobach, jaren '70/'
Drie keramiek bloemvaasjes, twee gemonogrammeerd Piet Knepper, alle uitvoering: Mobach, jaren '70/'80 - H. 13, 16, 16,5 cm - ...[more]
Drie keramiek vaasjes, ontwerpers: Joke Stroes en Piet Knepper, uitvoering: Mobach, jaren '70/'
Drie keramiek vaasjes, ontwerpers: Joke Stroes en Piet Knepper, uitvoering: Mobach, jaren '70/'80 - H. 7, 10 en 20 cm - ...[more]
Drie-delig keramiek kamerfonteintje met groen lijnendecor, ontwerp: Jaan Mobach, uitvoering: Mobach,
Plateel wandschotel, Delana Royal Plazuid, en rookstel, Regina Lima, Plateelbakkerij Zuid-Holland,
Plateel wandschotel, Delana Royal Plazuid, en rookstel, Regina Lima, Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, circa 1930 ...[more]
Vier keramiek olielampjes, deels gesigneerd Joke Stroes en Tom Bruinsma, uitvoering: Mobach,
Sumatraanse kom, ovaal op voet, 23,5 x 9,5 cm ...[more]
Drie aardewerk cloisonné wandtegels: zeilschip -defecten-22,8 x 12,3, 1246-Delft-1946 en molen aan
95 Los(e)/Seite