139 Los(e)/Seite
Steengoed kruiken, waaronder jenever- en soja-, 19e/20e eeuw ...[more]
Wit aardewerk serviesgedeelte, Petrus Regout en Sociëté Céramique, Maastricht, 19e eeuw -defecten-
Wit aardewerk serviesgedeelte, Petrus Regout en Sociëté Céramique, Maastricht, 19e eeuw -defecten- ...[more]
Paar polychrome tafelstukken in de vorm van een mand dragende jongen, vergezeld van een schaap, en
Elf stuks keramiek, deels gemerkt: Mobach, ontwerpen van onder andere Joke Stroes en Jaan Mobach
Elf stuks keramiek, deels gemerkt: Mobach, ontwerpen van onder andere Joke Stroes en Jaan Mobach ...[more]
Koffieserviesgedeelte bestaande uit twaalf kop-en-schotels, roomkannetje, suikerpot en spoelkom
Koffieserviesgedeelte bestaande uit twaalf kop-en-schotels, roomkannetje, suikerpot en spoelkom met Zwiebelmuster decor, 19e en 20e eeuw ...[more]
Grote verzameling poezenbeeldjes, veel porselein, etc., ...[more]
Porseleinen serviesgedeelte Olau Line, uitvoering: Rosenthal ...[more]
Verzameling Hummel postzegels en enveloppen in twee banden ...[more]
Porseleinen theeserviesserviesgedeelte met polychroom floraal decor, Old Leeds Spray, D 3548,
Porseleinen theeserviesserviesgedeelte met polychroom floraal decor, Old Leeds Spray, D 3548, Royal Doulton ...[more]
Doos divers o.a. Makkums porselein, wijwaterbakje, gedraaide houten kandelaar ...[more]
Groot gedeelte wit en zwart porseleinen servies van Rosenthal Studio Linie ontwerp Tapio Wirkkala
Groot gedeelte wit en zwart porseleinen servies van Rosenthal Studio Linie ontwerp Tapio Wirkkala ...[more]
Drie polychrome en 13 Delfts blauwe borden met voorstellingen van schepen van de Holland-Amerika
Drie polychrome en 13 Delfts blauwe borden met voorstellingen van schepen van de Holland-Amerika Lijn, tweede helft 20e eeuw ...[more]
18 diverse Delfts aardewerk borden en schotels, waaronder: 'De Halve Maen" 1609-1909, kerstbord
Circa 30 polychrome biscuitporseleinen beeldjes van katten, ontwerp: Rosina Wachtmeister, uitvoering
Circa 30 polychrome biscuitporseleinen beeldjes van katten, ontwerp: Rosina Wachtmeister, uitvoering Goebel ...[more]
46-delen steengoed servies, waaronder schalen, borden, ontbijtborden, kommen en bekers, gemerkt:
Verzameling van circa 60 herdenkingsbordjes en schoteltjes, kerstmis, moederdag, etc., Royal
Verzameling van circa 60 herdenkingsbordjes en schoteltjes, kerstmis, moederdag, etc., Royal Copenhagen ...[more]
Collectie van 70 porseleinen vingerhoedjes, waaronder gemerkt: De Porceleyne Fles, Royal Albert en
Collectie van 70 porseleinen vingerhoedjes, waaronder gemerkt: De Porceleyne Fles, Royal Albert en Bing & Grondahl ...[more]
Circa 71 porseleinen vingerhoedjes, voornamelijk gemerkt: Bichcroft, England ...[more]
Collectie van 68 porseleinen vingerhoedjes, waaronder jaarcollectie uitgegeven door Golden Crown
Collectie van 68 porseleinen vingerhoedjes, waaronder jaarcollectie uitgegeven door Golden Crown ...[more]
139 Los(e)/Seite